به گفته بسیاری از محققین بازی و سرگرمی با زندگی بسیاری در آمیخته می باشد و لذا افراد جهت گذران اوقات فراغت نیازمند بکارگیری آن می باشند.

در قرن حاضر با پیشرفت در زمینه فناوری ، صنعت تکنولوژی بازی ها نیز پیشرفت زیادی پیدا کرده است.

به عنوان مثال بازیهای کامپیوتری از جمله امکاناتی هستند که در اختیار جامعه بشری قرار گرفته اند بطوریکه به دلیل هیجان انگیز بودنشان تمامی افراد در هر رده سنی امکان بازی و سرگرمی به راحتی را خواهند داشت.

امروزه بازیها انواع و اقسام مختلفی را به خود اختصاص داده اند و از آن ترکیب سنتی خود پا فرا گذاشته و همگام با تکنولوژی های روز پیش رفته اند.

همچنین افراد بسیاری در این حوزه  فعالیت دارند که برای تولید بازی های مختلف و ابزار استفاده از آنها  تلاش بسیاری می کنند .

به همین منظور کلیه افراد کوچک و بزرگ  جهت گذران وقت در ایام فراغت، می توانند  به بازی با انواع بازیهای الکترونیکی و کامپیوتری  بپردازند.

به عنوان مثال  یکی از بازیهای طراحی شده در این حوزه  بازی های xbox one  و ps4  می باشند  که امروزه افراد علاقمند بسیاری را به بازی با این  وسایل را در سراسر نقاط جهان به خود اختصاص داده اند ، این بازیها و مشابه آنها در کشور ایران نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد  .

بازی با این وسایل جذاب و بسیار سرگرم کننده می باشد لذا افراد بسیاری را در سراسر جهان را علاقمند و جذب نموده است.

در سایر موارد بازیهای منتخب دیگری که با لوازم ورزشی امکان استفاده ان مهیا می باشد نیز به کرات امکان پذیر می باشد که نه تنها برای سرگرمی بلکه از لحاظ سلامت و تندرستی بسیار مفید می باشد .

 دوچرخه و اسکوتر از آن جمله وسایلی تفریحی و سرگرمی می باشد که به افراد این اجازه را می دهد که به صورت گروهی با دوستان از آن لذت برده و تفریحات لازم را بکار ببرند.

مشتریان دیگر این کالاها را نیز خریده اند: