قبلی ۱ بعدی

Dual LED
Quad LED
LED

128 گیگابایت
16 گیگابایت
2 گیگابایت
250 گیگابایت
256 گیگابایت
32 گیگابایت
320 گیگابایت
4 گیگابایت
500 گیگابایت
512 گیگابایت
60 گیگابایت
64 مگابایت
64 گیگابایت
8 گیگابایت
دو ترابایت
یک ترابایت

1 گیگابایت
1.5 گیگابایت
12 گیگابایت
16 گیگابایت
2 گیگابایت
256 مگابایت
3 گیگابایت
4 گیگابایت
512 مگابایت
6 گیگابایت
8 گیگابایت

دارد - دو سیم کارت
دارد - یک سیم کارت

2G
3G
4G
5G
بدون سیم کارت

2.0 تا 2.4 اینچ
بزرگتر از 13 اینچ
بین 10 تا 13 اینچ
بین 8 تا 10 اینچ
کوچکتر از 8 اینچ

MicroSDHC
Nano Memory
SD
microSD
miniSD
فاقد پشتیبانی از کارت حافظه

Bluetooth
Lightning
USB Type-c
microUSB
اسلات PCI
جک 2.5 میلی متری صدا
جک 3.5 میلی متری خروجی صدا
جک 3.5 میلی متری صدا
جک 3.5 میلی متری ورودی صدا
شیار سیم کارت
شیار کارت حافظه
شیار کارت حافظه Micro SD

دوربین اصلی

8 تا 10 اینچ (متوسط)
بزرگتر از 10 اینچ (بزرگ)
کوچکتر از 8 اینچ (کوچک)

اپل
ایسوس
ایکس ویژن
سامسونگ
لنوو
مایکروسافت
هوآوی

تبلت ایسوس اقساطی

فروش اقساطی تبلت ایسوس اقدامی است در جهت توانمندی جامعه، افراد و سازمانها از طریق توسعه فناوری اطلاعات. الزام دسترسی به اطلاعات تا حدی است که سازمان ها سعی می­ کنند سرمایه گذاری اصلی خود را در زمینه فناوری اطلاعات معطوف نمایند. طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس نیز در راستای حمایت از این اقدام از طرف سایت قسطی کلاب ایده پردازی و اجرا گردیده است.

مزایای استفاده از فروش اقساطی تبلت ایسوس

تبلت به عنوان یکی از ابزارهای دیجیتالی که می­تواند در طی 24 ساعت شبانه روز در تبادل اطلاعات مورد نیاز افراد و سازمان ها عمل نماید، مورد توجه واقع گردیده است. این محصول دیجیتالی به واسطه سبکی و قابل حمل بودن توانسته است به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبادل اطلاعات همراه شناخته شود.

یکی از تصورات نادرست در مورد ابزار تبادل اطلاعات؛ جایگزینی گوشی همراه با تبلت می باشد که به واسطه عدم کارایی گوشی همراه در اجرای برنامه های کاربردی میتواند ایده­ صحیحی باشد. در حال حاضر تبلت های قدرتمند ایسوس به واسطه بهره مندی از پردازنده های سریع خود می­توانند به عنوان ابزاری مطمئن جهت تبادل اطلاعات بکار گرفته شوند.

تبلت ایسوس الهام گرفته از هنر و یادگیری طراحی گردیده است که استفاده از آن تجسم قدرت، خلاقیت و کیفیت را در ذهن کاربر تداعی می­ نماید.

استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس کاربر را از DNA فضیلت ایسوس؛ یعنی داشتن فضیلت تواضع، پشتکار، صداقت، چابکی و شجاعت متنعم می­نماید. تمرکز شرکت ایسوس بر تفکر ناب و نوآوری شاید دلیل قانع کننده­ای باشد که مصرف کننده این برند را در طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس برای خرید انتخاب نماید.

تفکر مدیریتی شرکت ایسوس مبنی بر تجربه و توسعه بعنوان ژنهای بنیادی بقای این شرکت، سبب شده است که محصولات این برند پرآوازه از مقبولیت و محبوبیت جهانی برخوردار گردند. تفکر ناب شرکت ایسوس مبتنی بر ایجاد ارزش در خریداران تبلت ایسوس می ­باشد.

تبلت ایسوس

استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس در مورد برندی پیشتاز در زمینه محصولات دیجیتال صورت می­گیرد که تولیدات آن پاسخ مناسبی به نیازهای مخاطبین ارائه داده است. واحدهای تحقیق و توسعه شرکت ایسوس با درک صحیح نیازمندی­های مخاطبین خود توانسته اند رده های متنوعی از تبلت مورد نیاز کاربران را طراحی و به مرحله تولید برسانند.

یکی از رموز موفقیت برند ایسوس که موجبات ایده پردازی طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس را نیز فراهم کرده است، توجه ویژه این برند جهانی به خلاقیت و نوآوری در محصولات می ­باشد که بر پایه الزام رفع نیازهای مشتریان صورت می ­گیرد.

تولید و عرضه تبلت های ایسوس با پشتیبانی از نسخه ­های جدید ویندوز شاید تحولی شگرفی است که مورد توجه جهانیان قرار گرفته است. این موضوع سبب شده است که اقدام به خرید از طریق طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس دغدغه های کاربرانی را که علاقمند به استفاده از نرم افزارهای کاربردی در محیط ویندوز هستند نیز در سطح مطمئنی مرتفع گردد.

تلاش ایسوس در آسان سازی زندگی و نیز فعال سازی کامل ظرفیت های موجود سبب شده است که خرید این برند از طریق طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس به خریدی کاملا کاربردی مبدل شود که قطعا رضایت مخاطبین را نیز به دنبال خواهد داشت.

 طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس: 

امکان استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس برای تمامی اقشار جامعه بصورت کاملا آسان و سریع وجود دارد. طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس می تواند در مواقعی که نقدینگی لازم برای خرید تبلت وجود ندارد و یا در خریدهای انبوه، نظیر خریدهای سازمانی مورد استفاده قرار گیرد.

شاید خراب شدن تبلت کنونی کاربر، هزینه های غیر قابل پیش­بینی را به سبد اقتصادی تحمیل نماید. در این زمان استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس می­تواند در جهت حمایت از اقتصاد خانواده عمل نماید.

با توجه به وارداتی بودن محصول تبلت ایسوس، باید توجه داشت که قیمت این محصول مستقیما تحت تاثیر نوسانات ارزی کشور قرار دارد. این موضع می تواند ریسک افزایش قیمت آنی محصول را به دنبال داشته باشد. از اینرو استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس می تواند خطر وقوع این ریسک را مرتفع سازد.

 شرایط آسان اقدام به خرید اقساطی و پرداخت اقساط طراحی شده از طرف سایت قسطی کلاب؛ این امکان را فراهم آورده است که استفاده کنندگان از طرح فروش اقساطی تبلت ایسوس بتوانند بدون دغدغه وجه اقساط تعیین شده را با درآمد حاصل از کار با تبلت ایسوس خریداری شده به آسانی تسویه نمایند.