قبلی ۱ ۲

تلویزیون تی سی ال اقساطی

همانگونه که در جریان هستید تلویزیون یکی از اقلام و کالاهای مهم و ضروری در سبد خانوار است. اما با این شرایط متلاطم بازار چگونه می توان خرید را به گونه ای انجام داد که فشار مضاعفی به خریدار وارد نشود؟ چگونه می توان تلویزیونی با کیفیت و با برند معتبر خریداری نمود بدون اینکه فشار پرداخت هزینه گریبان گیر خریدار و اطرافیان او نگردد؟

در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال شما قادر خواهید بود هزینه را به صورت ماهانه و بدون اینکه فشار زیادی به مخارجتان وارد آید، پرداخت نمایید. در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال شما مبلغی از هزینه را به صورت پیش پرداخت به ما تحویل می دهید. سپس کارشناسان فروش ما با شرایطی ویژه اقدام به قسط بندی باقی مبلغ می نمایند.

حتما می دانید که تی سی ال یک شرکت چند ملیتی است که تنوعی از لوازم خانگی مانند تلویزیون، تلفن همراه، لوازم الکترونیک و ... را تولید می نماید. تی سی ال، بیست و پنجمین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی در سراسر جهان است که در سال 2013 لقب سومین تولید کننده بزرگ تلویزیون در دنیا را به خود اختصاص داد.

در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال مالک تلویزیون از شرکتی با تاریخچه زیر می شوید:

تلویزیون های شرکت تی سی ال در سال 1999 رتبه اول بازار چین را به خود اختصاص دادند. در این سال بیش از یک و نیم میلیون گوشی موبایل نیز وسط شرکت تی سی ال به صورت جهانی فروخته شد. تی سی ال به خاطر کیفیت محصولاتش با شرکت هایی چون موتورولا، آلکاتل لوسنت، اینتل و . . . قرارداد همکاری امضا نمود. این شرکت به خاطر کیفیت محصولات مالتی مدیای خود با والت دیزنی نیز قرارداد همکاری عقد نمود.

تی سی ال در سال 2011 به عنوان بیست و پنجمین شرکت از طرف CEA شناخته شد و علت این امر تولید صفحه نمایش های ال سی دی با کیفیت بود. در سال 2012 از بزرگترین تلویزیون 4K 3D LED خود رونمایی کرد و بدین ترتیب در رتبه پنج جهان قرار گرفت. در سال 2013 با رونمایی از بهترین تلویزیون ال سی دی در دنیا و فروشی معادل 18 میلیون دستگاه تلویزیون در جهان، رتبه سوم تولید و صادرات تلویزیون دنیا را به خود اختصاص داد.

تلویزیون تی سی ال

در حال حاضر تی سی ال نقش بزرگی را در بازارهای بزرگ دنیا ایفا می نماید. فناوری های ارائه شده توسط تی سی ال همه روزه توسط مشتریان اروپایی و مشتریان سراسر جهان مورد خریداری و استفاده قرار می گیرد. تی سی ال سالیانه 20 میلیون دستگاه تلویزیون تولید می کند و به سایر کشورها صادر می کند.

در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال شما قادر خواهید بود یک تلویزیون معتبر و با کیفیت بالا را با راحت ترین شرایط موجود خریداری نمایید و در کنار لذت یک خرید آسان از تماشای تلویزیون در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

تی سی ال در ایران دارای خدمات پس از فروش است که توسط شرکت مادیران عرضه می گردد. گروه مادیران در شهریور ماه 1396 رسما همکاری خود را با شرکت تی سی ال اعلام کرد و تی سی ال عرضه گسترده لوازم خانگی و محصولات صوتی و تصویری خود را در ایران آغاز نمود. پس در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال قادر خواهید بود از گارانتی معتبر محصول نیز برخوردار شوید.

شرایط فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال

فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال علاوه بر اینکه به نفع خریدار است برای فروشند نیز سودمند خواهد بود. بودجه مالی شما مدنظر نیست. در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال کافیست مبلغی را به عنوان پیش پرداخت تحویل نمایید سپس قسط بندی مابقی هزینه را طبق بودجه بندی و هزینه های خود تعیین کنید و بعد از اولین قسط تلویزیون را تحویل بگیرید.

در فروش اقساطی تلویزیون تی سی ال می توانید قسط بندی را از سه ماه تا دوازده ماه تعیین نمایید. بازه زمانی پرداخت قسط و مبلغ هر قسط کاملا به انتخاب شماست.