دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

خرید اقساطی هود

آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های هر خانه محسوب می شود که افراد خانواده و به خصوص خانم ها مدت زمان زیادی را در آن سپری می کنند. در بسیاری از موارد هنگامی که غذا در آشپزخانه پخته می شود، به خصوص زمانی که غذا سرخ کردنی باشد، بوی نامطلوبی در محیط آشپزخانه ایجاد شده و همچنین دود حاصل از سرخ کردن مواد غذایی در محیط منتشر می شود که می تواند برای افراد آزار دهنده باشد. در این شرایط هود به عنوان یک وسیله پرکاربرد و مفید می تواند دود و بوی نامطلوب حاصل از پخت غذا ها را جذب کرده و به بیرون از محیط خانه منتقل کند. هود همچنین می تواند فواید دیگری از جمله جلوگیری از گرم شدن محیط آشپزخانه و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه را به ارمغان آورد. یکی از روش های تهیه سریع و آسان این محصول پرکاربرد، استفاده از طرح فروش اقساطی هود است.

امروزه نوسانات بیش از حد بازار و تورم بیش از درآمد مردم، باعث افزایش شدید قیمت کالاها شده است، به گونه ای که قدرت خرید مردم کاهش یافته است و بسیاری از مردم نمی توانند حتی کالاهای ضروری خود را به صورت نقدی و در لحظه خریداری نمایند. این حالت برای مردمی که توانایی خرید نقدی کالاها را ندارند بسیار آزار دهنده خواهد بود و آن ها را از همسو شدن با پیشرفت تکنولوژی و داشتن بسیاری از کالاها محروم می کند. در این شرایط فروش اقساطی کالاها می تواند کمک شایانی را به معیشت مردم کند. 

فروش اقساطی هود

فروش اقساطی برای تمامی کالاها سودمند خواهد بود اما بیشتر خود را در خرید کالاهای گران قیمت نشان خواهد داد، زیرا که به تبع با بالا رفتن قیمت هر کالا قدرت خرید مردم نیز به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. با خرید اقساطی علاوه بر این که می توان به کالای مورد نظر بسیار زودتر دست یافت، با ثابت بودن نرخ بهره ماهانه و مبلغ پرداختی، می توان برای هزینه های خود برنامه ریزی دقیقی صورت داد. یکی از سایت هایی که امکان خرید آنلاین و اقساطی کالاهای مختلف را به شما میدهد، وبسایت قسطی کلاب می باشد. در این نوشتار با فروش اقساطی هود آشنا می شوید.

یکی از خدماتی که وب سایت قسطی کلاب ارائه می دهد، فروش اقساطی هود می باشد. محصولات این وبسایت در انواع مختلف و شرایط مناسب و مقرون به صرفه ای عرضه می شوند. فروش اقساطی هود بدون پیش پرداخت و در اقساط حداقل 3 ماهه و حداکثر 12 ماهه و با نرخ بهره کمی صورت می گیرد. هود های موجود در وبسایت توسط شرکت های سازنده معتبر همچون هافنبرگ و در انواع مختلفی از جمله مورب و شومینه ای به بازار عرضه می شوند. 

تمامی هود های عرضه شده دارای سیستم روشنایی، فیلتر آلومینیومی قابل شستشو، حجم مکش بالا، چندین دور موتور و در رنگ های متفاوتی از جمله سفید، سیاه و استیل موجود می باشند. فروش اقساطی هود، با گارانتی معتبر شرکت سازنده و حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری، صورت خواهد گرفت. هر چه تعداد اقساط انتخابی شما برای بازپرداخت محصول کمتر باشد، نرخ بهره کمتری به قیمت تمام شده محصول شما تعلق می گیرد. به منظور خرید این کالا ابتدا باید در وبسایت قسطی کلاب ثبت نام کرده و مدارک خواسته شده را در سیستم بارگذاری نمایید و محصول مورد نظر خود و نحوه قسط بندی و بازپرداخت آن را مشخص کنید. 

پس از این که درخواست شما و مدارک مورد نظرتان توسط کارشناسان قسطی کلاب مورد بررسی قرار گرفت و قبول واقع شد، در حدود 72 ساعت کالای درخواستی، به دست شما خواهد رسید. حتی شما می توانید اگر کالایی مد نظر شما است و این کالا اکنون در وبسایت برای خرید موجود نمی باشد، از طریق تماس با ما محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. بنابراین شما می توانید هود خود را از طریق طرح فروش اقساطی هود وب سایت قسطی کالا، به صورت کاملا آنلاین و با شرایط ایده آل و قیمت بسیار مناسب در کوتاهترین زمان ممکن خریداری کنید.