روند کاری در قسطی کلاب

مراحل ثبت سفارش

بطور کلی هر فردی که ساکن ایران است اگر بخواهد در سایت قسطی کلاب خرید اقساطی انجام دهد نیاز است که روند زیر را طی نماید تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد. روند ثبت سفارش در قسطی کلاب بصورت زیر است: 

1.ثبت نام در سایت 

ابتدا باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و اطلاعات خود را دقیق و کامل وارد نمایید (توجه داشته باشید این مورد برای افرادی صدق می نماید که تابحال در سایت ثبت نام نکرده اند)

برای اطلاع کامل از نحوه ثبت نام در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.

2. درخواست اعتبار

بعد از مرحله ثبت نام و یا ورود در سایت قسطی کلاب، به بخش درخواست اعتبار بروید و درخواست اعتبار دهید. 

برای اطلاع کامل از شرایط درخواست اعتبار کلیک کنید. 

3.اعتبار سنجی

بعد از درخواست اعتبار و ارسال کامل مدارک، همکاران بخش حقوقی مدارک شما را در کمتر از 3 الی 5 روز کاری بررسی نموده و در صورت تاییدیه درخواست شما، ثبت سفارش امکان پذیر است.

4.ثبت سفارش

افرادی که تازه ثبت نام نموده اند و یا اگر از قبل ثبت نام کرده اند برای ثبت سفارش خود باید کالای مورد نظر خود را یا از طرق دسته بندی ها و یا از طریق جستجوی سایت پیدا نموده و بعد از مشاهده میزان اقساط و مبلغ پیش پرداخت می توانند در سایت قسطی کلاب ثبت سفارش نمایند.

5.شروع پرداخت آنلاین اقساط

از پایان فرآیند اعتبارسنجی پرداخت اقساط آغاز شده و برای تسریع در پرداخت اقساط می توانید با مراجعه به پروفایل شخصی خود، بصورت آنلاین اقساط را پرداخت نمایید. (در صورت پرداخت آنلاین تمامی اقساط در قسط آخر از تخفیفات ویژه قسطی کلاب بهره مند می شوید)

برای اطلاع کامل از راهنمای پرداخت آنلاین اقساط در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.