روند کاری در قسطی کلاب

مراحل ثبت سفارش

بطور کلی هر فردی که ساکن ایران است اگر بخواهد در سایت قسطی کلاب خرید اقساطی انجام دهد نیاز است که روند زیر را طی نماید تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد. روند ثبت سفارش رد قسطی کلاب بصورت زیر است: 

1.ثبت نام در سایت 

ابتدا باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و اطلاعات خود را دقیق و کامل وارد نمایید (توجه داشته باشید این مورد برای افرادی صدق می نماید که تابحال در سایت ثبت نام نکرده اند)

برای اطلاع کامل از نحوه ثبت نام در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.

2.ثبت سفارش

افرادی که تازه ثبت نام نموده اند و یا اگر از قبل ثبت نام کرده اند برای ثبت سفارش خود باشد کالای مورد نظر خود را یا از طرق دسته بندی ها و یا از طریق جستجوی سایت پیدا نموده و بعد از مشاهده میزان اقساط و مبلغ پیش پرداخت (برای کالای بالای 5 میلیون تومان) می توانند در سایت قسطی کلاب ثبت سفارش نمایند.

برای اطلاع کامل از نحوه ثبت سفارش در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.

3.اعتبار سنجی

بعد از ثبت سفارش و ارسال کامل مدارک همکاران بخش حقوقی مدارک شما را در کمتر از 3 روز کاری بررسی نموده  در صورت تاییدیه درخواست شما سفارش شما به واحد تامین کالا ارجاع داده می شود. 

4.تامین کالا توسط سرمایه گذار 

در این بخش سرمایه گذاران قسطی کلاب بر اساس نوع درخواست خود در تامین کالا شریک شده و در کوتاه ترین زمان ممکن کالا توسط مسئول خرید خریداری می شود

5.ارسال کالا 

بعد از تامین کالا، محصول مورد نظر در کمتر از 24 ساعت توسط دلیوری قسطی کلاب در محل مشخص شده تحویل داده می شود.

6.شروع پرداخت آنلاین اقساط

از روز تحویل کالا پرداخت اقساط آغاز شده و برای سریع در پرداخت اقساط می توانید به مراجعه به روفایل شخصی خود بصورت آنلاین اقساط را پرداخت نمایید. (در صورت پرداخت آنلاین تمامی اقساط در قسط آخر از تخفیفات ویژه قسطی کلاب بهرهمند می شوید)

برای اطلاع کامل از راهنمای پرداخت آنلاین اقساط در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.