روند کاری در قسطی کلاب

مراحل ثبت سفارش

بطور کلی هر فردی که ساکن ایران است اگر بخواهد در سایت قسطی کلاب خرید اقساطی انجام دهد نیاز است که روند زیر را طی نماید تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد. روند ثبت سفارش در قسطی کلاب بصورت زیر است: 

1.ثبت نام در سایت 

ابتدا باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و اطلاعات خود را دقیق و کامل وارد نمایید (توجه داشته باشید این مورد برای افرادی صدق می نماید که تابحال در سایت ثبت نام نکرده اند)

برای اطلاع کامل از نحوه ثبت نام در سایت قسطی کلاب کلیک نمایید.

2. درخواست خرید اقساطی

بعد از مرحله ثبت نام و یا ورود در سایت قسطی کلاب، به بخش خرید اقساطی بروید و درخواست خرید اقساطی خود را ثبت نمایید.

برای اطلاع کامل از شرایط خرید اقساطی کلیک کنید. 

3.اعتبار سنجی

بعد از ثبت درخواست خرید اقساطی و ارسال کامل مدارک، همکاران بخش حقوقی مدارک شما را در کمتر از 3 الی 5 روز کاری بررسی نموده و در صورت تاییدیه درخواست شما، ثبت سفارش امکان پذیر است.

4.ثبت سفارش

افرادی که تازه ثبت نام نموده اند و یا اگر از قبل ثبت نام کرده اند برای ثبت سفارش خود باید کالای مورد نظر خود را یا از طرق دسته بندی ها و یا از طریق جستجوی سایت پیدا نموده و بعد از مشاهده میزان اقساط و مبلغ پیش پرداخت می توانند در سایت قسطی کلاب ثبت سفارش نمایند.

5.پرداخت اقساط

در صورت خرید اقساطی با چک لیزینگ های مربوطه با توجه به سر رسید اقساط چک را پاس می نمایند ودر صورت خرید اقساطی با سفته بر اساس قرارداد منعقد شده اقساط مورد نظر به حساب اعلام شده به صورت آنلاین واریز می‌گردد.