دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

اهداف طرح فروش اقساطی چرخ گوشت

تهیه گوشت چرخ کرده برای مصارف غذایی از راههای مختلفی صورت می­گیرد تهیه آن از فروشگاههای  عرضه گوشت یکی از راهها است. با توجه به آلودگیهای موجود در گوشت؛ مصرف کنندگان تمایل دارند گوشت چرخ کرده را خودشان تهیه نمایند تا از کیفیت و سلامت آن اطمینان کامل داشته باشند. طرح فروش اقساطی چرخ گوشت نیز در جهت ارتقای سلامت و کیفیت زندگی جامعه ایده پردازی و اجرا شده است.

فروش اقساطی چرخ گوشت

مزایای استفاده از طرح فروش اقساطی چرخ گوشت 

در بسیاری از مراکز عرضه کننده گوشت اطلاعاتی در مورد تاریخ ذبح و تاریخ انقضای محصول یا ارائه نمی­شود و یا در ارائه آن اصل صداقت رعایت نمی­شود. همچنین بعلت افزودن چربی به گوشت چرخ کرده جهت تهیه غذاهای خاص باعث گردیده است که برخی افراد سودجو با افزودن موادی بی کیفیت سعی در حجم دار کردن گوشت نمایند. 

این موضوعات در سطح جدی سلامت مصرف کنندگان را به مخاطره می اندازد. با تهیه یک محصول با کیفیت و بادوام از طریق طرح فروش اقساطی چرخ گوشت می توان گوشت را خریداری و ترکیبات دلخواه را در منزل برای تهیه یک گوشت چرخ کرده با کیفیت بدان افزود. همچنین نوع ترکیبات برای تهیه غذاهای مختلف نیز متفاوت است بطور مثال گوشت چرخ­کرده مناسب برای کباب و کوفته با هم متفاوت هستند. تهیه یک دستگاه چرخ گوشت، استقلال تولید گوشت چرخ کرده را به مصرف کننده به ارمغان خواهد آورد.

فروش اقساطی چرخ گوشت

شرایط نگهداری گوشت چرخ­کرده نیز بسیار حائز اهمیت است. گوشت چرخ­کرده باید در تمامی شرایط در بین صفر تا  4 درجه سانتیگراد در یخچال نگهداری شود. شرایط مناسب فریز گوشت چرخ کرده نیز دمای 18- درجه سانتیگراد می­باشد. این استاندارد در برخی از مراکز رعایت نمی گردد. تهیه چرخ گوشت خانگی از طریق طرح فروش اقساطی چرخ گوشت این امکان را فراهم می­کند که مصرف کننده مدیریت نگهداری فرآورده گوشت چرخ کرده را خود بر عهده بگیرد.

فروش اقساطی چرخ گوشت

نکات کلیدی در خرید چرخ گوشت

هنگام اقدام به خرید دستگاه چرخ گوشت توجه به قدرت موتور اولین نکته ضروری است که باید به آن توجه کامل گردد. گوشت چرخ­کرده معمولا با اضافه نمودن چربی شکل می­گیرد و چنانچه قدرت موتور دستگاه در حد استاندارد نباشد نمی توان انتظار تولید گوشت چرخ­کرده مناسب را از دستگاه داشت. 

امکان چرخش معکوس نیز از مزایای یک دستگاه قدرتمند است از این موضوع می توان در زمان گیر کردن تیغه به مواد چربی برای رفع اخلال به وجود آمده استفاده کرد. جنس و دوام تیغه ها از جمله نکاتی است که سرعت و کیفیت گوشت چرخ کرده را تعیین می­کند. تیغه ها الزاما باید از جنس ضد زنگ و ضد خراش باشند تا امکان تنظیف آنها بسهولت وجود داشته و به واسطه وجود خراش در سطح خود، محلی برای تجمع عوامل میکروبی نباشند. 

جنس بخش گوشت کوب نیز برای مقاومت در اعمال فشار برای ورود گوشت به داخل دستگاه حائز اهمیت است. امکانات جانبی نظیر کشوی قرار گیری تیغه ها و یا برسهای تمیز کننده نیز از عواملی هستند که در خرید یک دستگاه باید به آن توجه کامل نمود. با استفاده از طرح فروش اقساطی چرخ گوشت، مصرف کننده مالک دستگاهی خواهد شد که تمامی خصوصیات یک چرخ گوشت برتر را دارا می­باشد.

اقدام به خرید در طرح فروش اقساطی چرخ گوشت    

چنانچه برای تهیه چرخ گوشت محدودیت مالی وجود داشته باشد و نیز در خریدهای غیر منتظره نظیر خرابی دستگاه کنونی و لزوم جایگزینی دستگاه جدید می­توان از طرح فروش اقساطی چرخ گوشت به عنوان روشی برای تهیه دستگاه ضروری چرخ گوشت استفاده نمود. طرح فروش فروش اقساطی چرخ گوشت برای افرادی که قصد تهیه جهیزیه را دارند نیز جذابیت بالایی دارد. 

چرا که تهیه جهیزیه شامل چندین محصول می­شود و شاید تامین هزینه نقدی تمامی ملزومات بصورت یکجا میسر نباشد. استفاده از امکانات سایت برای همگان بشکل آسانی طراحی شده است. کافی است مصرف کننده وارد سایت قسطی کلاب شود و با انتخاب محصول مورد نیاز خود با پرداخت اولین قسط بصورت آنلاین و یا پرداخت در حین تحویل محصول کالای خود را در اسرع وقت دریافت نماید. در سایت قسطی کلاب صرفا محصولات با کیفیت و برندهای مطرح با قیمت رقابتی و مناسب پیشنهاد شده­اند.