قبلی ۱ ۲

طرح فروش اقساطی انواع دوچرخه

فروش اقساطی دوچرخه برای آن دسته از افرادی که خواهان خرید دوچرخه هستند اما به دلایلی توان خرید نقدی این وسیله را ندارند. امکان خرید دوچرخه را بدون فشار مالی بر آنها فراهم می­ کند. با توجه به اینکه در فصل تابستان دوچرخه سواری هم تفریح و هم ورزش خوبی برای کودکان است و بسیاری از خانواده ­ها متقاضی خرید آن برای فرزندانشان هستند.

فروش اقساطی دوچرخهمدل­ های مختلف دوچرخه

دوچرخه وسیله ­ای تفریحی-ورزشی است که مناسب کودکان و بزرگسالان ، زنان و مردان است و می­ توان گفت همه اقشار جامعه با هر نوع جنسیتی می­ توانند از آن استفاده کنند و با دوچرخه سواری علاوه بر ورزش کردن تفریح هم داشته باشند. 

فروش اقساطی دوچرخه نیز باعث می­ شود همه افراد متقاضی آن در هر سنی بتوانند این وسیله را تهیه نمایند. دوچرخه با توجه به موارد استفاده آن انواع گوناگونی دارد و به دسته­ های مختلفی با توجه به محیط استفاده و نوع کاربرد  تقسیم می ­شود مانند: دوچرخه­ های شهری، دوچرخه­ های کوهستانی، دوچرخه ­های هیبرید، دوچرخه های جاده ­ای، دوچرخه ­های کورسی، دوچرخه ­های time trial، و نوع دیگری از دوچرخه که برای حرکات نمایشی است و نام آن  bmx است و بیشترین خریدار را دوچرخه­ های شهری دارند که همه افراد می ­توانند از آن استفاده کنند و در مراکز تفریحی که دوچرخه اجاره می ­دهند نیز از دوچرخه­ های شهری استفاده می­ کنند. 

نوع دیگر تقسیم بندی دوچرخه بر اساس طراحی و کمک فنر به کار رفته در آن است و به دو نوع hard tail و full suspension تقسیم بندی می ­شوند که hard tail  دارای یک کمک فنر است یا اینکه کمک فنری ندارد و اگر دوچرخه سواری حرفه ایی نیستید برایتان مناسب است و full suspension  دارای کمک فنری در عقب است و در مسیرهای کوهستانی نیز قابل استفاده است. فروش اقساطی دوچرخه امکان خرید دوچرخه دلخواهتان را فراهم کرده است.

دانستن نکاتی برای خرید دوچرخه

برای خرید دوچرخه مناسب خود لازم است به نکاتی توجه کنید. اولین موردی که دانستن آن برای خرید دوچرخه الزامی است. باید بدانید مورد کاربرد دوچرخه شهری، کوهستانی و ... است. 

وزن نیز در انتخاب دوچرخه اهمیت زیادی دارد و هرچه وزن دوچرخه کمتر باشد با شتاب بیشتری حرکت می­ کند. امروزه نیز برای حمل و نقل آسان تر دوچرخه آنها را سبک تر می­ سازند. سایز آن نیز بسیار مهم است و هر دوچرخه با توجه به سایز فریم و چرخ ­ها و طوقه ­ها برای افراد با ویژگی فیزیکی گوناگون ساخته شده است و باید اندازه شما با فاصله دسته ه­ای دوچرخه، صندلی و ... مناسب باشد و بر روی آن احساس راحتی داشته باشید. و باید به هنگام خرید به قد و سن نیز توجه داشته باشید.

 به دلیل اهمیت این مورد دوچرخه ها دارای سایز متفاوت اند و برای سنین مختلف فرق دارند. قیمت این وسیله مانند سایر کالاها با توجه به جنس و کیفیت و برند آن متفاوت است و هر چه کیفیتش بالاتر باشد کارکرد آن نیز بهتر می ­شود فروش اقساطی دوچرخه امکان خرید دوچرخه ای با کیفیت را برای همه اقشار فراهم کرده است. بنابراین برای خریدی بهتر به این نکات توجه کنید.

شرایط فروش اقساطی دوچرخه

دوچرخه در فصل تابستان طرفداران زیادی دارد. حتی برای هدیه دادن به کودکان و نوجوانان گزینه مناسبی است. اما با توجه به گران شدن آن بسیاری از افراد نمی­ توانند به صورت نقدی آن را تهیه نمایند. فروش اقساطی دوچرخه با توجه به شرایط ویژه آن امکان خرید را برای همه فراهم کرده است. 

در قسطی کلاب احتیاجی به پرداخت پیش قسط نیست و تنها با پرداخت قسط اول می­ توانید صاحب دوچرخه شوید و فرزندان خود را خوشحال کنید و مابقی قسط­ ها نیز به صورت سه تا دوازده ماهه با توجه به مبلغی که خریدار تعیین می­ کند می­ تواند پرداخت شود. که این شرایط فروش اقساطی دوچرخه بسیار مناسب خریداران است.