فروش اقساطی کولر آبی یعنی خنک شدن به صورت کم هزینه؛

کولرها انواع و اقسام مختلفی دارند که ۳ نوع اصلی آن ها را می توان کولرهای آبی، کولرهای گازی و کولرهای برقی نام برد.

کولرها نسبت به وسایل مورد نیاز و قدرت خنک کنندگی در هر شهر متفاوت هستند برای مثال در مناطق شمالی بیشتر از کولرهای گازی و پنکه ها استفاده می شود، در مناطق گرم و خشک و مرکزی بیشتر از کولرهای آبی استفاده می شود و در مناطق جنوبی که هم گرم و هم شرجی هستند از اسپیلت ها و خنک کننده های سریع و پرقدرت استفاده می شود.

حال اگر کسی بخواهد در این شرایط یک وسیله ی سرمایشی تهیه کند تکلیف چیست؟؟؟

را حل این موضوع پیش ما است؛ سایت قسطی کلاب با فروش اقساطی کولر آبی توانسته است معضل گرما را به طور کامل برطرف کند.

همچنین این سایت با فروش قسطی ای که انجام می دهد توانسته است هزینه هایی که به طور ناگهانی به افراد برای خرید کالاهایی از این قبیل تحمیل می شود را کنترل کرده و از بین ببرد. این سایت با فروش اقساطی کولر آبی با خنک سازی محیط های مختلف توانسته است خدمتی شگرف را به مردم ارائه دهد.


فروش اقساطی کولر آبی


انواع و اقسام فروش اقساطی کولر آبی

در فروش اقساطی کولر آبی سایت قسطی کلاب همه نوع از کالاهای ایرانی و خارجی با مارک های معتبر و برند موجود است که دارای گارانتی و اصالت کالا است و تضمین می دهد همه ی اجناس این سایت دارای اصلی ترین قطعات و معتبر ترین تسهیلات است.

تعداد خریداران بسیار در سایت قسطی کلاب به خوبی نمایان گر این موضوع است که تمامی محصولات این سایت با کیفیت و با اصالت بوده و اصلا با محصولات مشابه فیک و یا تقلبی قابل مقایسه نیست که خود این موضوع می تواند از اصلی ترین دلایل ثابت قدم بودن این سایت در کار باشد‌.


انواع محصولات سرمایشی در طول تاریخ

در زمان های گذشته هیچ محصولی برای خنک کردن و سرمایش وجود نداشت و اکثر مردم از گرما رنج می بردند و نمی توانستند جز دوش آب سرد راهی برای خنک شدن انتخاب کنند.

 بعد از گذشت کمی از زمان بادبزن ها اختراع شدند و مردم از آنها تا حدودی برای خنک شدن استفاده می کردند. بعد از گذشت چند قرن و با اکتشاف تاریخ یعنی برق کم کم دانشمندان به قدرت برق پی بردند و از آن در راه بر طرف کردن نیازهایشان استفاده کردند که یکی از این نیازها کولرهای سرمایشی و پنکه ها بود. درنهایت کولرهای آبی و گازی شکل گرفتند  و به شکل های امروزی درآمدند.


اهمیت فروش اقساطی کولر آبی

همانطور که اشاره شد به دلیل اهمیت کولر برای سلامتی و جلوگیری از گرمازدگی وجود این کالا در مناطق گرمسیر، خشک و شرجی الزامی است اما به دلیل قیمت های بالای این پکیج ها و تحمیل ناگهانی قیمت بالا به مشتریان سایت قسطی کلاب با بهره گیری از طرح فروش اقساطی کولر آبی توانسته است کمک شایانی به مشتریان و مردم عزیز ایران نماید. با شروع این طرح فرد می تواند به صورت ماهانه قیمت آن را به طور قسطی پرداخت کند.


شرایط فروش اقساطی کولر آبی

شرایط فروش به صورت اقساطی کولر آبی به این گونه است که مشتریان تنها با پرداخت اولین قسط به صورت آنلاین و یا درب منزل از میان اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت می توانند صاحب یک کولر آبی با کیفیت شوند.

اقساط این کالا هم به طور دلخواه بین ۳ الی ۱۲ ماه قابل تغییر است یعنی به این شکل که مشتری مختار است بین ۳ الی ۱۲ ماه برای اقساط خود انتخاب کند.