قبلی ۱ بعدی

وب کم

Mini Display Port
دو عدد
نه عدد
یک عدد

یک عدد
دو عدد

۱.۵
۱.۸
۲.۱۹
۲.۴
۲.۵
۲.۷
۲۱.۵
۲۲
۲۳.۶
۲۳.۸
۲۴
۲۴.۵
۲۷
۲۸
۲۸.۲
۲۹
۲۹.۵
۳۱.۵
۳۲
۳۴
۳۵
۴
۴۲
۴۳
۴۸
۴۹
۵۰
18.5
19
19.5

سه تا شش میلی‌ثانیه
یک تا سه میلی‌ثانیه
۳ تا ۶ میلی‌ثانیه
۶ میلی‌ثانیه و بیشتر
کمتر از یک میلی ثانیه
۱ تا ۳ میلی‌ثانیه

دو عدد
سه عدد
چهار عدد
یک عدد

Audio Out
HDMI
RS۲۳۲
USB
USB HUB ۲.۰
USB Type-C
USB Type-C ۳.۰
USB هاب
USB ۲.۰
USB ۳.۰
USB ۳.۱
USB ۳.۲
VGA
Display Port
R۲۳۲

ADS
AH-IPS
E-LED
H-IPS
IPS
Rapid IPS
TN
VA

اداری
خمیده
طراحی و ادیت
عکاسی
لمسی
کاربری عمومی
گیمینگ

LCD
LED
Quantum Dot
WLED

17 اینچ و کوچک‌تر
18 تا 20 اینچی
21 تا 23 اینچی
24 تا 26 اینچی
27 اینچ و بزرگ‌تر

مانیتور اقساطی ایکس ویژن

فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن در دنیایی که بدون رایانه دیگر حتی نمی‌توان یک کسب‌وکار خانگی راه انداخت و تکنولوژی لحظه‌به‌لحظه زندگی ما را تسخیر کرده است بهترین خدمتی است که در شرایط کنونی که همه درگیر مشکلات و جنگ اقتصادی هستیم از دست ما در قسطی کلاب برای شمای خریدار برمی‌آید. ما نمی‌خواهیم هیچ خانواده‌ای در دنیای تکنولوژی به علت مشکلات مالی و عدم توانایی خرید نقدی مانیتور از جریان پیشرفت عقب بماند، دوست نداریم در شرایطی که فشارهای اقتصادی استخوان سرپرستان خانواده‌های ایرانی را در حال خم کردن است، هیچ سرپرستی به دلیل عدم توانایی خرید مانیتور نتواند قدم گذاشتن به سمت آینده روشن را برای فرزند خود هموار کند.

ما خوب می دانیم دیگر همه کودکان ما در مدارس برخلاف گذشته برای همگام شدن با علم‌آموزی نیاز به رایانه دارند; بنابراین در راستای سهل کردن خرید مانیتور تصمیم گفتیم اقدام به فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن کنیم. یک مانیتور بسیار خوب با اقساط ماهیانه متناسب با وضعیت اقتصادی اکثریت خانوارها.

بهترین روش فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن

 فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن در قسطی کلاب برخلاف رویه بازار که به سوی فروش نقدی رفته است، انجام می شود؛ زیرا ما در قسطی کلاب خریداران خود را به خوبی می شناسیم، ما می­دانیم؛ اکنون در جامعه به‌غیراز کاربران شخصی کامپیوترها در خانواده‌ها، با توجه به تعطیلی کسب و کارهای سنتی و تمایل روزافزون به مشاغل استارتاپی و لزوم خرید کامپیوتر برای این گروه، خواهان جدیدی را برای مانیتور داریم؛ خریداران به همین گروه­ ها محدود نمی شوند.

مانیتور ایکس ویژن

بیکاران ناشی از تعطیلی شرکت‌ها در شرایط کنونی نیز وجود دارند  که با اضافه شدن فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها به جمع مطالبه گران شغل، گزینه‌ای غیر از خود اشتغالی و یا کسب درآمد در منزل با کامپیوتر برای آنان  نمی ماند، این گروه عظیم از خریداران اغلب برای شروع کار، سرمایه چندانی ندارند و خرید نقدی مانع بزرگی در پیش روی آن‌هاست، لذا گزینه فروش اقساطی کامپیوتر مانیتور ایکس ویژن برای کسانی که تمایل به مشاغل استارتاپی و خوداشتغالی و کار در منزل با کامپیوتر و دورکاری دارند می‌تواند بهترین گزینه باشد.

ما نمی‌خواهیم شما به دلیل عدم فروش اقساطی کالاها در بازار در ادامه راهتان دچار مشکل شوید؛ بنابراین به پیشنهاد  فروش مانیتور ایکس ویژن جدیدتر فکر کنید.

مزایای فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن

فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن یک پیشنهاد عالی در زمانی محسوب می‌شود که بسیاری از کاربران جهت تعویض مانیتور به علت خرابی و یا مشکلات دیگر با مشکل فراهم کردن نقدینگی برای خرید مانیتور جدید به‌صورت نقدی مواجه هستند. یا عده‌ای به‌تازگی می‌خواهند اقدام به خرید کنند؛ اما با شوک افزایش شگفت‌انگیز قیمت‌ها مواجه هستند؛ بنابراین  همه این مشتریان نیاز به فراهم شدن شرایطی دارند که بتوانند با کمک شیوه  فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن نیاز خود را تأمین کنند و مجبور نشوند برای تأمین نیاز خود به سراغ خرید محصولات استوک  پر ریسک که می‌توانند مشکلاتی داشته باشند که چند وقت بعد از استفاده خریداران متوجه آن شوند، بروند.

 لذا ما در قسطی کلاب با همخوان و منطبق کردن شرایط فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن هم از لحاظ شرایط خرید و طول مدت قسط‌بندی و هم از نظر مبالغ اقساط در تلاشیم  به سبک کردن بار بر روی دوش کاربران اقدام کنیم. که با توجه به مشخصات فنی مانیتور ایکس ویژن مانند صفحه LED که سبب شفافیت فوق‌العاده و کیفیت بالاتر آن شده است و رنگ‌ها که در این صفحات واقعی‌تر از صفحات LCD به نظر می‌آیند و همچنین مانیتورهای کم‌حجم‌تر و سبک‌تری که دارند و این مزیت به شما کمک می‌کند از فضای روی میز استفاده بیشتری ببرید، واقعاً انتخاب عالی پیش روی شما است.

باید بگوییم مزایای این مانیتور به همین‌جا ختم نمی ­شود؛ در این مانیتورها توان مصرفی هم با توجه تغییرات قیمت انرژی به‌طور قابل‌ توجهی کمتر شده است که در کنار مزیت دیگری که با فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن در زمان پیشرفت روز افزون تکنولوژی در اختیار شما قرار می‌دهیم  یعنی استفاده از تکنولوژی ارتباطی بسیار عالی HDMI که برخلاف روش‌های قدیمی آنالوگ آنتن هوایی و کابل AV این امکان را فراهم نموده است که سیگنال صدا و تصویر به‌صورت بسیار باکیفیت با یک کابل انتقال یابند، خرید را برای شما بی‌نقص کرده­ ایم.

 امیدواریم با دادن پیشنهاد فروش اقساطی مانیتور ایکس ویژن عصای دستی خوبی برایتان فراهم کنیم.