قبلی ۱ ۲

معرفی محصولات یخچال فریزر امرسان

امرسان محصولات تولیدی خود در زمینه یخچال را به چند دسته زیرتقسیم نموده است:

یخچال فریزر بالا و پایین، ساید بای ساید، دوقلو، یخچال و فریزر که مشتری می تواند براساس نیاز خود نوع کالا را انتخاب نماید.

امرسان شعار تولیدی خود را تاکید بر ارتقا، سطح کیفیت محصول و رضایت مشتریان قرار داده است که جهت تامین این موارد کارشناسان تولید با استفاده از دانش و تکنولوژی روز تلاش کرده اند خلاقیت و نوآوری را در محصولات خود رعایت نمایند.

شما در قسطی کلاب و با توجه به بودجه خود می توانید به راحتی صاحب یکی از محصولات زیبا و با کیفیت امرسان شوید.

فروش اقساطی یخچال فریزر امرسان


بررسی ویژگی های یخچال فریزرهای امرسان

یخچال فریزر دوقلو: این دسته از محصولات امرسان به دلیل جدا بودن بخش یخچال و فریزر، گنجایش های متفاوتی دارد که می تواند حجم بالایی  از مواد غذایی را در خود جای دهد. یکی از مزیت های جدا بودن یخچال و فریزر برداشته شدن محدودیت جا برای آشپزخانه های کوچک است. در این مدل شما در کنار بهره مندی از ظرفیت بالا جهت نگه داری مواد غذایی می توانید یخچال و فریزر را به صورت جدا از هم قرار دهید.

از دیگر امکاناتی که امرسان برای این مدل در نظر گرفته است می توان به فناوری گردش هوای چندگانه، کشوهای کریستالی درون یخچال و فریزر جهت دسترسی سریع به مواد غذایی، قرار دادن آبریز در قسمت خارجی درب و نمایشگر دیجیتالی و ... اشاره نمود.

یخچال فریزر بالا پایین: امرسان سعی کرده است تنوع را در این مدل از یخچال فریزرها رعایت کند و مدل هایی با ظرفیت های متفاوت به بازار عرضه کرده است. از جمله ویژگی های این مدل سیستم خنک کننده ی بدون برفک، سیستم گردش هوای چند بخشی، قابلیت کارکرد مجزای فریزر و سیستم کاهش مصرف انرژی، آبسرد کن پیشرفته روی درب یخچال و ... اشاره نمود.

یخچال: یکی از محصولات شرکت امرسان یخچال های تک است و از آنجا که فریزر در آن وجود ندارد تمام ظرفیت و گنجایش آن جهت نگه داری مواد غذایی با دمای یخچال استفاده می شود. امرسان در این نوع از محصولات خود نیز سعی کرده است تنوع و تکنولوزی را به کار ببرد. از مشخصات بارز آن ظرفیت های مختلف، تعداد طبقات مناسب با ارتفاع متفاوت و متغیر جهت جاسازی مواد غذایی با حجم های مختلف، وجود طبقات در قسمت درب یخچال، کشوی نگه دارنده میوه و سبزیجات و ... می باشد.

فریزر: در این دسته از محصولات، امرسان فریزرهای جداگانه ای را طراحی و تولید می کند تا بتواند به نیاز خانواده هایی که به ظرفیت بالای فریزر جهت نگه داری مواد غذایی  احتیاج دارند، پاسخ گوید. شما می توانید در کنار یخچال خود و با تهیه یکی از فریزرها ظرفیت مورد نیاز جهت فریز کردن مواد غذایی و استفاده از آن ها در زمان مورد نیاز تامین نمایید. انچه که در این مدل در نظر گرفته شده است سیستم خنک کننده بدون برفک، سیستم گردش هوای اجباری، سیستم انجماد سریع و سیستم عیب یاب هوشمند است تا کارایی و عملکرد بهتری را برای شما ارئه نماید.

ساید بای ساید امرسان: این دسته از محولات امرسان برای افرادی است که می خواهند با خرید یک دستگاه ، هم یخچال و هم فریزر با گنجایش و ظرفیت بالایی داشته باشند. ازجمله امکاناتی که د راختیار کاربران قرار می دهد عبارتند از: تعداد طبقات مناسب در یخچال و فریزر جهت جاسازی مواد غذایی، آبسردکن و بخش بار که به منظور دسترسی سریع تر و کاهش میزان مصرف برق تعبیه شده اند، کشوهایی جهت نگه داری بهتر سبزیجات و میوه ها، سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی و سیستم گردش هوای چند بخشی.

 شرکت تولیدی امرسان نیز همانند هر برند فعال در زمینه یخچال به طراحی ظاهری و بهبود کارایی فضای داخلی اهمیت می دهد و سعی کرده است با رعایت تنوع در طراحی به نیازها و خواسته های گروه های مختلف مصرف کننده پاسخ مناسبی ارائه دهد. علاوه براین با عرضه محصولات با رنگبندی های مختلف دست مشتریان در انتخاب رنگ مناسب با فضای آشپزخانه خود را باز گذاشته است.

خرید یخچال در قسطی کلاب

درقسطی کلاب با توجه به طرح فروش اقساطی لوازم خانگی، شما می توانید مدل انتخابی خود را سفارش و تنها با پیش پرداخت درصدی از قیمت مدل و پرداخت باقیمانده تا سقف 12 قسط به صورت ماهیانه، صاحب یخچال فریزر مد نظر خود شوید.