قبلی ۱ ۲

فروش شرایطی یخچال فریزرهای الکترواستیل

شرکت الکترواستیل یکی از شرکت های تولیدی با سابقه در زمینه محصولات برودتی است که محصولات خود را در سه دسته یخچال فریزرهای خانگی، صنعتی و فروشگاهی تقسیم بندی نموده است. الکترواستیل یخچال فریزرهای خانگی را در مدل های مختلف دوقلو، ساید بای ساید، اداری-هتلی و یخچال فریزرهای فریزر بالا یا پایین تولید می کند.

قسطی کلاب با توجه به هزینه ها و نرخ های بالای لوازم خانگی اقدام به فروش اقساطی انواع یخچال و فریزرموجود در بازار کرده است.  شما با انتخاب مدل و برند یخچال فریزر می توانید به راحتی صاحب آن شوید. بدین منظور می بایست ابتدا وارد سایت قسطی کلاب شده و نوع کالای مورد نظر را انتخاب و درخواست خود را ثبت نمایید. پس از تایید اعتبارسنجی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و دیگر مراحل جهت خرید و تحویل کالا به شما طبق روال تعیین شده طی می شود.

فروش اقساطی یخچال الکترواستیل

دسته بندی یخچال های الکترواستیل

یخچال فریزر ساید بای ساید: یکی از محصولات پرطرفدار در حوزه یخچال فریزر، یخچال های ساید هستند که به دلیل گنجایش بالا در نگه داری مواد غذایی و داشتن یخچال و فریزر در کنار هم مورد توجه بسیار قرار گرفته است. اغلب این گونه یخچال ها دارای قسمت بار هستند که دسترسی سریع به بطری های نوشیدنی پرمصرف را برای کاربر فراهم کرده و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

یخچال فریزرهای دوقلو: این نوع از یخچال ها برای افراد و خانواده هایی است که پرجمعیت بوده و یا به دلیلی مانند مصرف زیاد مواد غذایی نیاز به فضای نسبتا بزرگتری جهت نگه داری تازه مواد غذایی دارند. این گونه یخچال فریزرها به خاطر جدا بودن دو دستگاه از هم نسبت به یخچال های ساید وزن کمتری داشته و درنتیجه آن ها را راحت تر می توان حمل و نقل نمود. همچنین در صورت کوچک بودن آشپزخانه و مواجه بودن با فضای کم به راحتی می توان آن ها را در دوقسمت متفاوت قرار داد.

این نوع یخچال فریزر با طراحی داخلی مناسب و امکان جا به جا کردن طبقات فضایی مناسب جهت نگه داری هر گونه مواد غذایی با اندازه های مختلف را فراهم می کند. امروزه اغلب جنس طبقات و کشوهای درون یخچال را به صورت شفاف انتخاب می کنند تا مدیریت و جا به جایی مواد غذایی راحت تر صورت گیرد.

از دیگر ویژگی های این یخچال فریزرها تعبیه آبسرد کن و یخساز بر روی درب یخچال و فریزر است که به کاهش مصرف انرژی کمک شایانی می کند. الکترواستیل نیز سعی کرده است از این ویژگی برای محصولات خود استفاده نماید تا کاربری راحت تر را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

یخچال فریزر بالا یا پایین: این دسته از انواع یخچال فریزرها یک دستگاه هستند که اغلب به دو قسمت مساوی تقسیم شده، یک قسمت فریزر و قسمت دیگر یخچال می باشد. فریزر هم در قسمت بالا و هم در قسمت پایین قرار می گیرد که با توجه به نوع مصرف خود می توانید فریزر بالا یا فریزر پایین را انتخاب نمایید.

الکترواستیل سعی کرده است با طراحی مناسب فضایی کافی برای نگه داری انواع مواد غذایی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. ازجمله دیگر ویژگی های موجود در این نوع از محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود: لاستیک ضدباکتری دور درب یخچال، جریان هوای خنک در تمام بخش های یخچال، سیستم کاهش صدا و لرزش، سیستم سرد کننده سریع و ...

یخچال های اداری-هتلی: یکی از محصولات تولیدی الکترواستیل یخچال های کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کم مانند اداره، هتل، بیمارستان و ... است. الکترواستیل سعی کرده است با استفاده از دانش روز مصرف انرژی این دسته را کاهش داده و به منظور بهینه سازی، آن را به سیستم جریان هوای خنک چندگانه، فیلتر بوگیر و ضدباکتری مجهز کرده است.