شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

شرایط فروش قسطی انواع تلویزیون

فروش اقساطی تلویزیون خبری خوشحال کننده و مسرت بخش برای آن دسته از مصرف کنندگان و خریدارانی است که با توجه به شرایط سخت و ناگوار اقتصادی توان پرداخت نقدی و به یکباره این محصولات را ندارند. به هر حال تلویزیون یکی از لوازم خانگی اصلی و کاربردی هر خانواری است. بدون وجود تلویزیون زندگی خیلی از خانوارها به نوعی مختل می‌شود.

چرا که برای تماشای انواع برنامه‌های کابلی و ماهواره‌ای حتما نیاز به داشتن تلویزیون است. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری شاهد ورود انواع تلویزیون‌ها با قابلیت‌ها و امکانات مختلف و متنوع هستیم. از آنجایی که درصد زیادی از برندهای ساخت تلویزیون خارجی هستند و این یک کالای وارداتی محسوب می‌شود با نوسانات بازار ارز قیمت آنها رشد و پیشرفت قابل توجه و چشمگیری داشته است.

فروش اقساطی تلویزیون

انواع تلویزیون در بازار

تلویزیون در انواع و برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام ویژگی‌ها و قیمت‌های مختلفی دارند. هر چند سال یکبار تکنولوژی و فناوری جدیدی برای تلویزیون‌ها معرفی و به بازار وارد می‌شوند. اگر از تلویزیون‌های قدیمی سیاه و سفید و تلویزیون‌های رنگی دارای لامپ تصویر بگذریم، تلویزیون‌های جدید و با تکنولوژی و فناوری مدرن زیادی هر از چند گاهی معرفی و به بازار وارد می‌شوند.

نخستین نسل تلویزیون‌های مدرن و جدید پس از نسل‌های قدیمی، تلویزیون‌های HD هستند. مشخصه اصلی این نسل از تلویزیون‌ها نسبت به نسل‌های آنالوگ و قدیمی کیفیت تصویر و وضوح صدای بالا است. نسل بعدی تلویزیون‌های LCD بودند که از کیفیت تصویر، وضوح صدا بیشتر و مصرف برق بسیار کمتری نسبت به تلویزیون‌های HD برخوردار بودند و به دلیل قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوب از محبوبیت خوبی نزد مصرف کنندگان و خریداران در بازار برخوردارند.

نسل بعدی تلویزیون‌های پلاسما هستند که پایه و اساس فناوری و تکنولوژی آنها لامپ‌های فلورسنت است. با این تلویزیون‌ها می‌توان از هر زاویه‌ای به صورت 180 درجه تصاویر را نگاه کرد اما این تلویزیون‌ها تنوع زیادی ندارند و تنها در سایز 42 اینچ در بازار موجود هستند. نسل بعدی تلویزون‌های LED هستند که از کمترین میزان مصرف برق بین تلویزیون‌های HD هستند و از کیفیت تصویر و وضوح صدای خوبی برخوردارند. تلویزیون‌های OLED، سه بعدی، UHD و هوشمند از نسل‌های پیشرفته و بعدی تلویزیون‌های HD هستند که مخاطبان خاص خودشان را دارند.

قیمت انواع تلویزیون در بازار

هر کدام از انواع تلویزیون‌ها و برندهای سازنده دارای قیمت‌های مختلف و متنوعی هستند. از معروفترین و معتبرترین برندهای تولید کننده تلویزیون می‌توان به سونی، سامسونگ، شارپ، پاناسونیک، ال جی و ... اشاره کرد. هر کدام از این برندها بازار مخصوص به خودشان را دارند و تلویزیون‌های خود را به سراسر دنیا از جمله ایران صادر می‌کنند.

هرچه تکنولوژی و فناوری تلویزیون‌ها بهتر و جدیدتر باشد قیمت آنها هم بالاتر نسبت به تلویزیون‌های نسل قبلی خود هستند. البته برخی از تلویزیون‌ها هستند که با تکنولوژی و فناوری جدید و مدرن وارد بازار می‌شوند اما با استقبال مخاطب و خریدار مواجه نمی‌شوند.

مزایای فروش اقساطی تلویزیون

قیمت بالای تلویزیون‌ها باعث شده است تا هر فردی بتواند تلویزیون مد نظر خود با هر برندی خریداری نماید. مهمترین مزیت فروش اقساطی تلویزیون این است که در این شرایط سخت اقتصادی خانوارها بتوانند محصول و کالای مد نظر و مورد علاقه خود را به راحتی تهیه کنند.

شرایط فروش اقساطی تلویزیون

شرایط فروش اقساطی تلویزیون کاملا به نفع خریدار و مصرف کننده طراحی شده است. فرقی نمی‌کند چه بودجه و توان مالی‌ای دارید، تنها با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت و اولین قسط ماهیانه صاحب تلویزیون خود خواهید شد. مدت زمان پرداخت اقساط ماهیانه خرید تلویزیون از 3 تا 12 ماه و کاملا انتخابی تعیین شده است. هر فردی خود می‌تواند انتخاب کند که چه مبلغی عنوان پرداخت اقساط ماهانه در نظر بگیرد.