قبلی ۱ بعدی

فروش ویژه کامپیوتر لنوو

نیاز روز افزون انسان مدرن به ابزار دیجیتال و محاسباتی باعث شده تا امروزه تقریبا در همه خانه‌ها حداقل یک کامپیوتر وجود داشته باشد. در بین برندهای مختلف کامپیوتر لنوو توانسته است جایگاه بالایی کسب کند به همین خاطر در این مطلب ما شما را با فروش اقساطی کامپیوتر لنوو آشنا می‌کنیم تا بتوانید حتی در صورت نداشتن بودجه کافی از این کامپیوتر با کیفیت استفاده نمایید.

چرا باید کامپیوتر لنوو بخرم؟

کمپانی لنوو از سال 1984 شروع به کار کرد و از سال 2004 با تولید کامپیوترهای شخصی لنوو تحولی در محصولات خود ایجاد کرد به طوری که لپتاپ‌های لنوو در سال 2018 رتبه نخست را در بین تمام تولیدکنندگان بزرگ دنیا مثل اپل، دل، ایسوس و ... کسب کرد.

سرعت بسیار بالای کامپیوترهای لنوو و قابلیت ارتقای نرم افزاری ( قابلیت ارتقای ویندوز) و سخت افزاری ( قابلیت ارتقای کارت گرافیک، رم، مادربرد و ...) این سیستم از عوامل مهم برتری این برند بوده است. شما می‌تواید مطمئن باشید که کامپیوترهای لنوو از مستحکم‌ترین کامپیوترهایی است که می‌توانید برای خود تهیه کنید. در کنار این استحکام، وزن کامپیوتر لنوو نسبت به برندهای دیگر کمتر بوده و ضخامت آن نیز کمتر است. به علاوه گارانتی لنوو نیز از معتبرترین گارانتی‌ها است که به شرایط و ضوابطی که در گارانتی اعلام کرده پایبند است و در بسیاری از موارد در مورد مسائل و سوالات کاربران خود به خوبی پاسخگو بوده است. 

کامپیوتر لنوو

اما در کنار این ارتقای کیفیت، قیمت کامپیوترهای این برند نیز مسلما افزایش یافته است و توان خرید آن برای بسیاری از افراد کم شده است. هر چند که قیمت های این برند در مقایسه با کیفیت آن و قیمت برندهای دیگر بسیار خوب و مقرون به صرفه است. با این حال هنوز هم افراد بسیار زیادی هستند که به دنبال راه حل برای خرید کامپیوتر لنوو هستند. فروش اقساطی کامپیوتر لنوو می‌تواند یک راه حل خوب برای این مشکل باشد. افرادی که ترجیح می‌دهند همیشه بهترین برند و کیفیت را انتخاب کنند اما از لحاظ مالی امکان آن را ندارند به دنبال راه‌هایی برای تأمین خواسته خود هستند. ما به شما وبسایت قسطی کلاب را معرفی می‌کنیم.

فروش اقساطی کامپیوتر لنوو در وبسایت قسطی کلاب چگونه است؟

در وبسایت قسطی کلاب انواع کالاهای مورد نیاز شما از جمله کالای دیجیتالی نظیر کامپیوتر به صورت قسطی به فروش می‌رسد. فروش اقساطی کامپیوتر لنوو به این صورت است که شما مبلغی کمتر از 30% کل هزینه کامپیوتر را به صورت پیش‌پرداخت پرداخت می کنید (البته اگر قیمت کامپیوتر لنووی مورد نظر شما کمتر از 5 میلیون تومان باشد نیازی به پیش پرداخت ندارید)، در مرحله بعد مابقی هزینه را طی 12 ماه پرداخت می کنید. در صورت تمایل می‌تواید تعداد اقساط خود را تا سه قسط کاهش دهید و در این صورت سود کمتری پرداخت خواهید کرد.

شما می‌توانید برای خرید کامپیوتر لنوو از وام‌های بانکی نیز استفاده کنید اما همانطور که در وبسایت قسطی کلاب و شرایط فروش قسطی می‌توانید مشاهده کنید، فروش اقساطی کامپیوتر لنوو توسط وبسایت قسطی کلاب نیاز به ضامن و یا رفت و آمدهای مکرر شما به بانک و فروشگاه و اتلاف زمان چندین روزه زمان شما ندارد. شما به راحتی در خانه خود می‌توانید مراحل خرید را طی کنید و بین 3 تا 5 روز پس از خرید، کامپیوتر خود را دریافت کنید. پس معطل نکنید.

از کیفیت کامپیوتر لنوو مطمئن باشید و به وبسایت قسطی کلاب هم اعتماد کنید و در صورت تمایل در مورد فروش اقساطی لپ تاپ لنوو بیشتر تحقیق کنید. برای آشنایی بیشتر با شرایط فروش اقساطی کامپیوتر لنوو به مراجعه بفرمایید. و در نهایت با اطمینان خاطر کامپیوتر لنووی خود را خریداری نمایید.