دسته بندی نتایج:

خرید اقساطی تلفن و فکس

فروش اقساطی تلفن و فکس یکی از تسهیلاتی است برای افرادی که در خرید اینگونه تجهیزات و وسایل دچار مشکل هستند. هرچند خرید اقساطی این وسایل و تجهیزات به ویژه فکس بسیار مناسب افرادی است که قصد خرید آنها را برای شرکت یا اداره‌ی خود دارند. امکان فروش اقساطی برای آنها بسیار مناسب و خوب است چرا که آنها در تعداد عمده و زیاد قصد دارند تلفن و فکس را برای اداره و شرکت خود بخرید و خرید نقدی و به یکباره این وسایل و تجهیزات بسیار هزینه بر است.

ماموران خرید اداره‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند از این روش خوب برای خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز اداره و سازمان خود استفاده کنند. به هر حال در این شرایط سخت و دشوار اقتصادی چنین طرح‌های می‌تواند از سوی افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف بسیار مورد استقبال قرار گیرد.

تاریخچه اختراع تلفن و فکس

قبل از اینکه بخواهیم درباره‌ی انواع تلفن و فکس نکاتی را ذکر کنیم بهتر است کمی درباره‌ی تاریخچه اختراع و تکنولوژی خود این وسایل و تجهیزات ارتباطی بیشتر بدانیم. برخلاف باور عموم نخستین کسی که دستگاهی به نام تلفن برای فرستادن و دریافت پیام اختراع کرد، یوهان فلیپ رایس مخترع و دانشمند آلمانی بود که موفق نشد اختراع خود را ثبت کند. استفاده از تلفن در آن زمان افراد را برای انتقال و دریافت پیام بی نیاز از کدهای مورس می‌کرد.

اولین پیامی که از تلفن مویس مخابره شد در سال 1861 این عبارت بود که اسب سالاد نمی‌خورد. در سال 1875 الکساندر گراهام بل به همراه دوست خود واتسون توانست اختراع تلفن را به نام خود ثبت کند  که در سال 1876 این دستگاه تلفن به کار افتاد. اختراع فکس ابتدا در سال 1902 در آلمان اتفاق افتاد اما استفاده از این وسیله در ادارات و سازمان‌ها برای ارسال و دریافت اسناد و مدارک به صورت سریع از سال 1980 رایج شد و عمومیت یافت.

فروش اقساطی تلفن و فکس

انواع تلفن و فکس

تلفن و فکس انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای کاربردهای متفاوتی هستند. امروزه دستگاه‌های تلفن دارای امکانات بسیار پیشرفته‌ای هستند و دیگر تنها دستگاهی برای انتقال و دریافت پیام به صورت صوتی نیستند. امکاناتی چون ضبط صدا، تنظیم آلارم، پخش صدا و ... در تلفن‌های جدید با طراحی و رنگ‌های زیبا تعبیه شده است. تلفن همراه، تلفن خانه، تلفن خودرو و تلفن اینترنتی از انواع تلفن‌های موجود در بازار هستند.

فکس هم علاوه بر امکانات و قابلیت‌هایی که تلفن دارد، دارای قابلیت‌ها و امکانات اضافی است. امکانات و قابلیت‌های اضافی‌ای چون دریافت و ارسال مدارک و اسناد، قابلیت پرینتر، قابلیت اسکنر، ارسال سربرگ و پیام و بسیاری از امکانات و قابلیت‌های دیگر که در دستگاه‌های فکس امروزی تعبیه شده است. از انواع دستگاه‌های فکس می‌توان به فکس‌های چند کاره رنگی، فکس‌های لیزری چند کاره، فکس‌های حرارتی – رولی، فکس‌های A4 و ... اشاره کرد.

شرایط فروش اقساطی تلفن و فکس

شرایط فروش اقساطی تلفن و فکس بسیار مناسب و کاملا انتخابی و به نفع خریدار طراحی و اجرا شده است. خریدار می‌تواند به تعداد هر دستگاه تلفن و فکسی که به صورت اینترنتی خریده است برای مالک شدن آن تنها اولین قسط ماهیانه را پرداخت کند. مبلغ قسط ماهیانه و مدت زمان بازپرداخت آن بر عهده‌ی مشتری در یک بازه‌ی زمانی 3 تا 12 ماهه است. طبیعی است در صورت پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت در مبلغ و تعداد اقساط بسیار تاثیر گذار است. کلیه‌ی پروسه‌ی ثبت نام در سایت و دریافت مدارک تضمین و خرید کالا به صورت قسطی به صورت غیر حضوری و اینترنتی است و بسیار سریع و بدون اتلاف وقت مشتریان انجام می‌شود. مشتریان کالاها و محصولات خود را درب منزل و یا محل کار خود دریافت می‌کنند.