دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

کمک به صرفه جویی زمان و هزینه با خرید اقساطی غذاساز 

فروش اقساطی غذاساز می تواند این امکان را به شما بدهد که با شرایط پرداخت مناسب، یک نمونه عالی از این دستگاه را در آشپزخانه منزل خود داشته باشید. با اینکه دستگاه غذاساز برای اولین بار در کشور آمریکا ساخته شد اما کاربرد و عملکرد آن به نحوی بود که تمامی مردم جهان را مجذوب خود ساخت. 

فروش اقساطی غذاساز

همانطور که میدانید در شرایط عادی برای خرد کردن به یک دستگاه خرد کن و یا چاقو و تجهیزات دیگر نیاز دارید، برای له کردن مواد غذایی به گوشت کوب یا حتی دستگاه مجزای دیگر احتیاج دارید، برای میکس و مخلوط کردن مواد در آشپزخانه به میکسر یا همان مخلوط کن نیاز دارید و بسیاری موارد مشابه دیگر که هر یک برای شما هزینه زیادی به بار خواهد آورد.علاوه بر این اگر بخواهید به شکل دستی این کارها را انجام دهید، خطرات زیادی شما را تهدید می کند. 

به عنوان مثال تصور کنید خرد کردن سبزیجات یا سایر مواد خوراکی با یک چاقوی تیز چقدر زمان بر بوده و احتمال بریدن دست در آن چقدر بالاست. اما در صورت خرید غذاساز یقینا از بسیاری ابزارها و وسایل برقی دیگر بی نیاز شده و همچنین در زمان خود صرفه جویی نیز خواهید کرد. علاوه بر این در چنین شرایطی هیچ خطر جانبی شما را تهدید نمی کند. به همین دلیل است که فروش اقساطی غذاساز به عنوان یک طرح مشتری پسند به شما ارائه می گردد.

فروش اقساطی غذاساز

فروش اقساطی غذاساز آشپزی را برای شما آسان تر می کند.

فروش اقساطی غذاساز یکی از طرح های فروشی است که طرفداران زیادی داشته و نسبت به سایر محصولات استقبال بیشتری از آن شده است. حتما دلیل آن را می دانید؛ با خرید یک غذاساز، چندین دستگاه برقی دیگر را نیاز نخواهید داشت و به اصطلاح ساده تر با یک تیر چند نشانه می زنید. غذاسازها با عملکرد و طراحی ویژه خود، چندین کاربرد متفاوت را ارائه می دهند که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

- خرد کردن : این عمل می تواند پخت تمامی غذاها مانند سالاد و سوپ و خورش و ... را برای شما راحت تر کند. خرد کردن سبزیجات، میوه ها، گوشت و حتی مغزهایی مانند گردو و ...

- مخلوط کردن: برای پخت کیک به مخلوط کن نیاز دارید؟ برای میکس مواد سوپ یک میکسر نیاز دارید؟! کافیست یک غذاساز داشته باشید. در این حالت نه فقط آشپزی غذا بلکه پخت شیرینی و کیک و بستنی و دسر هم برای شما ساده خواهد شد.

- رنده کردن: رنده های دستی خسته کننده و خطرناک هستند، اما با قسمت رنده غذاساز این کار هیچ زحمتی برای شما نخواهد داشت.

- چرخ گوشت: گوشت مرغ، گوشت گاو و گوسفند و یا هر نوع گوشت دیگری که دوست داشتید با غذاساز چرخ کرده و در غذاهای خود استفاده کنید.

"البته کارایی و عملکرد غذاساز فقط به این چند موردی که اشاره شد، محدود نمی شود و طبیعتا شما در آشپزخانه خواهید توانست نیازهای بسیاری را از این طریق برطرف نمایید، بدون اینکه زمان یا هزینه اضافی برای شما داشته باشد".

فروش اقساطی غذاساز شرایط خاصی دارد؟

فروش اقساطی غذاساز شرایط خاصی دارد اما این شرایط برای شما اصلا دشوار نبوده و کاملا مشتری پسند می باشد. به عنوان مثال شما قرار نیست لزوما برای خرید اقساطی غذاساز مبلغی را به عنوان پیش پرداخت هزینه نمایید. تعداد اقساط شما در طرح فروش اقساطی غذاساز، می تواند از ۳ تا ۱۲ ماه تعیین گردد و این شما هستید که انتخاب می کنید چه مقدار زمان برای تسویه مبلغ آن نیاز دارید.

 علاوه بر این هیچ محدودیتی در انتخاب مدل و یا رنگ محصولی که خرید می نمایید وجود ندارد. بنابراین فرصت را از دست نداده و با پیوستن به طرح فروش اقساطی غذاساز، این دستگاه پرکاربرد را به آشپزخانه خود دعوت کنید.