قبلی ۱ بعدی

طرح فروش اقساطی دوربین اوسمو در قسطی کلاب آغاز شد . مجموعه قسطی کلاب  با هدف حمایت از دوستداران و متقاضیان خرید تجهیزات فیلمبرداری و عکسبرداری ، فروش اقساطی دوربین اسمو را درمدل های مختلف و با شرایطی ویژه و استثنایی آغاز کرد.فروش اقساطی دوربین اوسمو

راهنمای برخورداری از طرح فروش اقساطی دوربین اوسمو:

در طرح فروش اقساطی دوربین اوسمو در سایت قسطی کلاب خریداران و علاقمندان محترم می توانند دوربین اسمو را با کمترین افزایش قیمت نسبت به قیمت فروش نقدی این کالا تهیه نمایند. در این طرح کاربران عزیز بعد از ورود به سایت ، ثبت نام اولیه ، تکمیل مشخصات شخصی و ثبت مدارک مورد نیاز خود ، می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند.

شما عزیزان می توانید علاوه بر مشاهده کالا از طریق تصاویر دقیق و رویت مشخصات آن از مشاوره با کارشناسان ما در خصوص محصولات بهره گیرید ، تا بتوانید با علم و آگاهی دقیق بهترین و مناسب ترین گزینه را با توجه به سلیقه و  بودجه خود انتخاب نمایید .

در ادامه طرح فروش اقساطی دوربین اسمو می توانید نسبت به ثبت درخواست خرید محصول مورد نیاز خود از طریق طرح فروش اقساطی دوربین اسمو اقدام نمایید .

گفتنی ست تمامی دوستداران عرصه فیلمبرداری قادر خواهند بود تا از بین محصولات این کمپانی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و به جای پرداخت نقدی در اقساط 3 تا 12 ماهه و با کمترین پیش پرداخت و ضمانت های اجرایی منعطف و همسو با شرایط خود نسبت به خریداری دوربین در طرح فروش اقساطی دوربین اوسمو اقدام نماید. پس از این مرحله کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به بررسی مدارک مورد نیاز ارسالی و شرایط بازپرداخت مورد نظر شما خریدار محترم می پردازند و در نهایت پس از تنظیم قرارداد در واحد حقوقی سفارش را ظرف مدت حداقل 72 ساعت تحویل شما عزیزان می دهند .

انواع مدل های دوربین اوسمو  :

دنیای فیلم و به طور کلی صنعت فیلمبرداری با گسترش روز افزون محصولات و دوربین های با کاربری متفاوت روبرو شده است .یکی از کمپانی های بزرگ این صنعت که دوربین های جذاب و فوق العاده ای را با قابلیت های جالبی از جمله فیلمبرداری در حالت حرکت یا انجام فعالیت که به عنوان اکشن کمرا شناخته شده اند  ، کمپانی DJI می باشد . مدل های Osmo ، Osmo Pro و Osmo RAW و  Osmo+از مدل های موفق این شرکت می باشند که با قابلیت های فراوان روانه بازار شدند و موفقیت بسیاری را هم کسب کرد. .  این دوربین ها علاوه بر کاربرد بالا در صنعت سینما در نزد ورزشکاران نیز طرفداران بسیاری جذب کرده است .

 اما نکته آخر ، باتوجه به این که بازار اقتصادی موجود در کشور حال و روز مساعدی ندارد و در بسیاری از موارد علاوه بر گروه های کم درآمد و متوسط حتی اقشار پردرآمد جامعه نیز با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند ، که اولین خروجی این مشکلات کاهش قدرت خرید مردم می باشد. ما مفتخریم که با توجه به شرایط موجود در جهت کمک به هنردوستان عزیز دوربین اسمو را در قالب طرح فروش اقساطی دوربین اوسمو سایت قسطی کلاب آغاز نموده ایم . به امید آینده بهتر