شرایط فروش اقساطی انواع کنسول بازی

والدین امروزی نسبت به پدر و مادرهای دهه های قبل ، حساسیت بیشتری نسبت به اوقات فراغت فرزندانشان دارند. فروش اقساطی بازی سرگرمی بالاخص خرید قسطی بازی های کنسول ها امروزه به پدر و مادر در ایجاد اوقات فراغت مناسب و طولانی مدت اما با هزینه کم کمک شایانی نموده است. با شروع تحریم وسایل دیجیتال و انواع بازی های کامپیوتری و مناسب کنسول ها از جمله ایکس باکس وps4  و امثالهم ، بهای هر سی دی بازی اورجینال به بالای حتی 500 تومان و گاها تا یک میلیون تومان هم بالا رفته است. حتی اسباب بازی های داخلی همچون ماشین شارژی و ویولن های کوچک و از این دست هم از این افزایش قیمت ها در امان نبوده اند.

از این رو والدین هم می بایست با فشار اقتصادی دست و پنجه نرم کنند و هم با اصرار کودک و فرزندشان اقدام به خرید وسایل بازی و سرگرمی بالاخص نسخه های بازی کنسولی گران قیمت بزنند. در این بین سایت های فروش اقساطی بازی سرگرمی به مثابه کشتی نجات به کمک والدین آمده متقاضیان خرید این دست بازی ها به سهولت با اندک پول می توانند بصورت قسطی و ماهانه با پرداخت یک دهم قیمت واقعی وسایل بازی مِن جمله دوربین عکاسی و کوادکوپتر و... و از همه مهمتر ، انواع و اقسام سی دی های بازی ها را به صورت چندتایی تهیه و در دسترس فرزندان خویش قرار بدهند.

از آنجا که در دهه های اوج تکنولوژی زندگی را سپری می کنیم ، بالطبع عقب ماندن از آپدیت شدن با بازی های روز دنیا موضوع خوشایندی نیست علی الخصوص برای افراد با سنین پایین تر. چون آن ها حسرت مضاعف تری را از نداشتن بازی که در دست دوستان خود می بینند را تجربه می کنند که در آینده می تواند منجر به خلاء روحی و مشکلات اجتماعی عدیده ای را در پی داشته باشد.

البته با وجود فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه فروش اقساطی بازی سرگرمی و خرید قسطی بازی های کنسول ها و غیره.. همانند قسطی کلاب ، جای هیچ نگرانی برای شما عزیزان در مقابل تورم روز افزون نمی باشد. فروش اقساطی در قسطی کلاب به عنوان یک بنگاه فروش جهت خرید قسطی بازی های کنسول متناسب و تفکیک شده با سن ، محتوا و نوع ژانر بازی ها ، شما را از این طیف گسترده بازی شگفت زده خواهد نمود.


فروش اقساطی کنسول بازی


فروش اقساطی در قسطی کلاب

حال سوالی که پیش می آید این است: چرا قسطی کلاب؟ پاسخ بسیار روشن است. علاوه بر ویژگی های فوق که ذکر گردید ، کمتر فروشگاه اینترنتی می توان یافت که در زمینه فروش اقساطی بازی سرگرمی و خرید قسطی بازی های کنسول همانند قسطی کلاب؛ "بدون پیش پرداخت" انواع و اقسام بازی های SONY  و دیگر کمپانی های بازی ساز مطرح دنیا را در اختیار شما  بگذارد. بله درست خواندید ، بدون پیش پرداخت. شما با ورود به سایت قسطی کلاب در حقیقت وارد یک فروشگاه بزرگ می شوید که فروش اقساطی بازی سرگرمی در همه زمینه ها شامل بازی های ورزشی؛ بازی های فکری، متحرک، چند رسانه ای و دیجیتالی و در یک کلام؛ از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن یافت می گردد. سوای از این ویژگی های جذاب؛ قسطی کلاب حکم یک صندوق ذخیره سرمایه گذاری را دارد. یعنی اگر شما مشتری دائم آن باشید ، می توانید از مزایای تخفیفی و مشاوره رایگان و امتیازات بسیار دیگری بهره مند گردید.

خرید قسطی بازی های کنسول ها 

جهت خرید قسطی بازی های کنسول ها و فروش اقساطی بازی و سرگرمی های دیگر بهتر است تا به قسطی کلاب مراجعه نمایید، چرا که بازی های رایانه ای و دیگر وسایل سرگرمی می بایست متناسب با روحیه فرزند دلبندتان تهیه گردد تا عوارض روحی بدی برای وی نداشته باشد. زمانی این امر ممکن می باشد که شما طبقه بندی مناسبی داشته باشید. در قسطی کلاب بازی ها به صورت دسته بندی شده پیش روی شما قرار داده شده تا از خرید قسطی بازی های کنسول بیشترین بهره را ببرید.