تلویزیون ایکس ویژن اقساطی

فروش اقساطی تلویزیون ایکس ویژن به صورت آنلاین از جمله خدمات جدید استارتاپ قسطی کالا می باشد. این استارتاپ با به خدمت گیری فناوری های روز فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در بستری امن و مطمئن اقدام به تامین زیرساختی پویا، موثر و قابل اطمینان برای هموطنان عزیز نموده است. این استارتاپ با راه اندازی یک وبسایت فروشگاه آنلاین اقدام به عرضه محصولات خانگی متنوع نموده است که در کنار آن خریداران و علاقمندان می توانند به صورت اقساطی نیز اقدام به خرید لوازم خانگی و برقی مورد نیاز خود نمایند.

فروش اقساطی در قسطی کلاب

آنچه استارتاپ قسطی کلاب را از سایر کسب و کار ها و رقبا متمایز می نماید، امکان عرضه و فروش محصولات به صورت اقساط است. کسب و کار های مبتنی بر تجارت الکترونیک در کشور قدمتی چندین ساله دارند و بعضا از اعتبار چشمگیر و قابل ملاحظه ای نیز در میان مشتریان مختلف برخوردارند، اما آنچه سبب تمایز قسطی کلاب نسبت به سایر کسب و کار ها و فروشگاه ها شده است، امکان خرید کالا ها و لوازم خانگی به صورت اقساطی است که مطمئنا با توجه به شرایط اقتصادی پیچیده حاکم بر بازار، مطلوب طیف وسیعی از مشتریان و جویندگان خدمات می باشد. این استارتاپ با توجه به درک شرایط بازار و نیازهای مشتریان و هموطنان عزیز و با بهره گیری از توان فنی کارشناسان خود و زیر ساخت های فناوری اطلاعات، توانسته فروشگاهی مجازی راه اندازی نماید که در همین مدت کوتاه آغاز به فعالیت خود با اقبال قابل توجه مشتریان و مخاطبان مواجه شود.

قسطی کلاب با توسعه سبد محصولات خود، کالاهای متنوعی از جمله کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، سرگرمی و ... را به صورت اقساطی و متناسب با شرایط و توان مالی مشتریان عرضه می نماید. یکی از مزیت های این فروشگاه مناسب بودن شرایط آن برای زوج های جوان جهت خرید لوازم خانگی و دیجیتال مورد نیازشان می باشد، تا ابتدای تشکیل زندگی متحمل هزینه های بسیار بالای خرید این لوازم به صورت نقدی نشوند.

تلویزیون ایکس ویژن

از دیگر سیاست های این استارتاپ حمایت از کالاهای تولید داخل است که از آن می توان به عرضه و فروش اقساطی تلویزیون ایکس ویژن اشاره نمود. تلویزیون های برند ایکس ویژن در واقع محصولات شرکت مادیران می باشند که با همت متخصصان و کارگران داخلی تولید می شوند تا در کنار سایر برند های خارجی، پاسخگوی نیاز بازار داخل به تامین لوازم خانگی از جمله تلویزیون برای خانواده های ایرانی باشند. تلویزیون های ایکس ویژن در اندازه های مختلف و با امکانات متنوع و مشابه رقبای خارجی موجود در بازار در قسطی کلاب به صورت اقساط قابل عرضه است.

مزایای تلویزیون ایکس ویژن

شرکت مادیران با سابقه چندین دهه ای خود در زمینه تولید ماشین های اداری و لوازم خانگی، اقدام به راه اندازی خط تولید تلویزیون ایکس ویژن نموده است تا در کنار اشتغال زایی برای متخصصان و کارگران کشور عزیزمان، این صنعت را بومی سازی نماید و محصولات تولید داخل را به بازار های داخلی و خارجی همسایه عرضه نماید. در حال حاضر امکان فروش اقساطی تلویزیون ایکس ویژن در قسطی کلاب در کنار سایر محصولات این برند وجود دارد که کاربران می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه و بررسی مدل های موجود با امکانات و قیمت های متنوع، مدل مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند.

از جمله امکانات موجود در تلویزیون های ایکس ویژن می توان به قابلیت های تلویزیون های هوشمند، امکان اتصال بی سیم به اینترنت، انتقال و مشاهده تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط گوشی های موبایل و تبلت ها و درگاه های ارتباطی و ورودی ها و خروجی های متعدد مانند USB، HDMI و ... اشاره نمود. این شرکت تلاش نموده با تولید محصولاتی با کیفیت و زیبا پاسخگوی نیاز های طیف وسیعی از مشتریان و علاقمندان باشد.

فروش اقساطی تلویزیون ایکس ویژن در فروشگاه آنلاین قسطی کلاب قطعا مستلزم زیرساخت های فنی و مالی می باشد که این مهم نیز توسط متخصصین تیم قسطی کلاب فراهم شده است.