قبلی ۱ بعدی

تلویزیون مارشال اقساطی 

فروش اقساطی تلویزیون مارشال در سایت قسطی کلاب به راحتی انجام می‌شود. قسطی کلاب سایتی است که از طریق آن می‌توان انواع تلویزیون‌های مارشال را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت به صورت قسطی خریداری نمود. طرح فروش اقساطی در قسطی کلاب برای انواع لوازم خانگی بسیار مناسب افرادی است که توان خرید نقدی آنها را ندارند. به ویژه برای افرادی مناسب است که قصد خرید جهیزیه و شروع یک زندگی جدید را دارند. چرا که برای فراهم کردن جهیزیه، لوازم خانگی و وسایل زیادی را باید خریداری کرد و با وجود افزایش قیمت چشمگیر وسایل و لوازم خانگی امکان خرید نقدی همه‌ی آنها و پرداخت وجه کالاهای خریداری شده به صورت یکجا برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست.

خصوصیات و ویژگی‌های تلویزیون‌های مارشال

تلویزیون مارشال یک محصول و کالای ایرانی است که از جدیدترین فناوری و تکنولوژی‌های روز دنیا و ترکیبی از دانش بومی و نیروی کار داخلی در تولید آن استفاده شده است. این شرکت پس از حضور موفق در تولید گوشی‌های هوشمند ایرانی همان تکنولوژی و فناوری را برای تلویزیون در ابعاد و اندازه‌های مختلف به کار گرفت. این شرکت در تولید انواع تلویزیون‌های LED و هوشمند خود از پنل شرکت‌های معتبر سامسونگ و ال جی جهت کسب رضایت بیشتری مشتری و تولید محصولات با کیفیت و مرغوب استفاده می‌کند. تلویزیون‌های هوشمند مارشال دارای رابط اندروید برای اتصال به گوشی‌های هوشمند و استفاده از اینترنت و کیفیت تصویر 4K هستند. تلویزیون‌های LED این شرکت دارای رابط HDMI و کیفیت تصویر HD و دیگر امکانات و قابلیت‌ها هستند.

مزایای فروش اقساطی تلویزیون مارشال

فروش اقساطی تلویزیون مارشال نه تنها برای خریداران بلکه برای افراد سرمایه گذار و تامین کننده هم مزایای زیادی دارد. این افراد می‌توانند با سرمایه گذاری و تامین این وسایل و تجهیزات به کسب درآمد و کسب سود هوشمند و شرعی و قانونی برسند. افراد سرمایه گذار در صورت تمایل از مزایای سرمایه گذاری هوشمند در قسطی کلاب می‌تواننئ با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار کنند از پلن‌های سرمایه گذاری در این شرکت مطلع شوند.

قیمت تلویزیون‌های مارشال

هر چند تلویزیون مارشال تولید داخل هستند و در نوسانات بازار ارز نسبت به لوازم صوتی و تصویری و تلویزیون‌های خارجی جهش قیمت کمتری داشته اند اما باز هم به دلیل اینکه مواد اولیه برای ساخت قطعات آنها از کشورهای خارجی تامین می‌شود، دارای افزایش قیمت بوده اند اما به هر حال قیمت آنها کمتر از قیمت تلویزیون‌های خارجی است. تلویزیون‌های هوشمند نسبت به تلویزیون‌های LED قیمت کمتری دارند، به دلیل آن که در ساخت آنها از تکنولوژی و فناوری بسیار پیشرفته تری استفاده کرده اند.

تلویزیون مارشال

شرایط فروش اقساطی تلویزیون‌ مارشال

شرایط فروش اقساطی تلویزیون مارشال کاملا انتخابی و به نفع خریداران تعیین شده است. برای تلویزیون‌هایی که بالای 5 میلیون قیمت دارند، برای خریدار مبلغی به عنوان کف پیش پرداخت تعیین شده است که البته خریدار می‌تواند در صورت تمایل مبلغ بیشتری از آن کف تعیین شده بپردازد تا اقساط ماهیانه با مبلغ و زمان کمتری پرداخت شود. اما برای تلویزیون‌های با مبلغ زیر 5 میلیون مبلغی به عنوان پیش پرداخت در نظر نگرفته شده است و خریدار می‌تواند پس از ارائه مدارک و ضمانت نامه‌های لازم به شرکت و تایید آنها و پرداخت اولین قسط ماهیانه ظرف 3 تا 5 روز کاری تلویزیون مورد نظر خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرد. بازه زمانی پرداخت اقساط ماهیانه 3 تا 12 ماه تعیین شده است که خریدار می‌تواند به انتخاب خود هر بازه زمانی بین این بازه زمانی تعیین شده را انتخاب و نسبت به پرداخت اقساط ماهیانه تا مالک شدن به صورت کامل کالای خریداری شده، اقدام کند. برای احترام به سلیقه خریدار، قیمت نقدی کالاهای موجود در قسطی کلاب نزدیک به قیمت آن کالا پس از پرداخت تمامی اقساط مشخص شده است.