قبلی ۱ ۲

وب کم

Mini Display Port
دو عدد
نه عدد
یک عدد

یک عدد
دو عدد

۱.۵
۱.۸
۲.۱۹
۲.۴
۲.۵
۲.۷
۲۱.۵
۲۲
۲۳.۶
۲۳.۸
۲۴
۲۴.۵
۲۷
۲۸
۲۸.۲
۲۹
۲۹.۵
۳۱.۵
۳۲
۳۴
۳۵
۴
۴۲
۴۳
۴۸
۴۹
۵۰
18.5
19
19.5

سه تا شش میلی‌ثانیه
یک تا سه میلی‌ثانیه
۳ تا ۶ میلی‌ثانیه
۶ میلی‌ثانیه و بیشتر
کمتر از یک میلی ثانیه
۱ تا ۳ میلی‌ثانیه

دو عدد
سه عدد
چهار عدد
یک عدد

Audio Out
HDMI
RS۲۳۲
USB
USB HUB ۲.۰
USB Type-C
USB Type-C ۳.۰
USB هاب
USB ۲.۰
USB ۳.۰
USB ۳.۱
USB ۳.۲
VGA
Display Port
R۲۳۲

ADS
AH-IPS
E-LED
H-IPS
IPS
Rapid IPS
TN
VA

اداری
خمیده
طراحی و ادیت
عکاسی
لمسی
کاربری عمومی
گیمینگ

LCD
LED
Quantum Dot
WLED

17 اینچ و کوچک‌تر
18 تا 20 اینچی
21 تا 23 اینچی
24 تا 26 اینچی
27 اینچ و بزرگ‌تر

طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو

فروش اقساطی مانیتور بنکیو موضوع طرحی است که شعار شرکت پرآوازه بنکیو را مبنی بر آوردن لذت و کیفیت به زندگی برای کاربران محقق می سازد. طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو به منظور تسهیل دسترسی تمامی اقشار جامعه به یک دستگاه خروجی نمایش اطلاعات کاربردی ایده پردازی و اجرا گردیده است.

مزیت طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو 

مانیتورهای بنکیو در سه رده CRT، LCD و LED تولید و عرضه گردیده اند. کیفیت تولید مانیتورهای بنکیو تا حدی است که این برند در سال 2004 به عنوان دومین برند مطرح از لحاظ کیفیت بعد از برند سامسونگ قرار گرفت. استفاده از فناوری های نوین در ساخت مانیتورهای بنکیو از دلایلی است که این برند را در رده­های بالای جهانی در زمینه ساخت صفحه نمایش قرار داده است.

شرکت بنکیو کار خود را به عنوان بازوی یک برند جهانی دیگر یعنی ایسر آغاز کرد و در حال حاضر بصورت کاملا مستقل مانیتورهای تولیدی خود را در بازار رقابتی دنیا عرضه می­نماید. تاریخچه و اصالت محصول صفحه ­نمایش بنکیو از دلایلی است که مصرف کنندگان طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو را برای تهیه یک صفحه نمایش مطمئن و کاربردی انتخاب می نمایند.

بنکیو توانسته است در مانیتورهای پیشرفته خود با بکارگیری کنتراست مناسب با زمان پاسخگویی تصویر بالا، مانیتورهای کاربردی با ارزشی را با قیمت کاملا رقابتی به مصرف­ کنندگان معرفی نماید. طراحی زیبا و منحصر بفرد این محصول در کنار کیفیت بسیار بالای ساخت و نیز بهره مندی از قابلیت های و امکانات فراوان توانسته است این محصول را در لیست علاقه مندی‌های مصرف کنندگان در طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو قرار دهد.

استفاده از صفحات واید با فناوری برتر از طرف شرکت بنکیو سبب شده است که لذت تماشای فیلم و وب­گردی برای مصرف کنندگان چندین برابر شود. در مشاهده فیلم توسط این مانیتورهای پیشرفته دیگر از خطوط سیاه جانبی خبری نیست و با استفاده از کل فضای موجود مانیتور کیفیت فیلم در سطح بالایی حفظ گردیده است. از اینرو بهره مندی از طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو می­تواند مورد توجه علاقمندان به تماشای فیلم و وب­گردی قرار گیرد.

مانیتور بنکیو

استفاده از فناوری مراقبت از چشمان به واسطه حذف طیف نور آبی که می­تواند به شبکیه چشم آسیب برساند، استفاده از این مانیتور را در بین کاربران مورد توجه جدی قرار داده است. از این جهت استفاده از طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو می تواند اقدامی کاربردی در جهت حفظ سلامت کاربران تلقی گردد.

شرکت بنکیو با حفظ سازگاری محصولات با محیط زیست سعی دارد مسئولیت های اجتماعی خود را در جهت اقدامی موثر در ایجاد توسعه پایدار برنامه ریزی نماید. این موضوع سبب شده است که طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو مورد توجه علاقمندان به حفظ محیط زیست قرار گیرد.

یکی از فناوری های متمایزی که در ساخت مانیتور بنکیو مورد توجه قرار گرفته است، گسترش زاویه دید مانیتور می­باشد. با استفاده از مانیتور بنکیو دیگر ضرورت ندارد کاربر در جهت مستقیم مانیتور قرار گیرد، بلکه می­تواند در جهات مختلف با دید کامل از مانیتور استقرار پیدا کند. این موضوع مانع از خستگی مفرط چشم خصوصا در کار بصورت طولانی مدت می ­گردد.

استفاده از پایه های متحرک با قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع از دیگر خصوصیات مانیتورهای بنکیو می­ باشد که امکان تنظیم صفحه نمایش را متناسب با زاویه دید کاربر میسر می­نماید. وجود چنین توجهاتی به نیازهای کاربر از طرف شرکت بنکیو می­تواند اطمینان از تصمیم به خرید مصرف کنندگان را از طریق طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو را تضمین نماید.

مانیتورهای بنکیو با پشتیبانی از تمامی پورتهای جانبی توانسته­اند در سه رده مانیتور تخت، منحنی و گیمینگ بصورت موفق در بازار رقابتی ظاهر شوند.

مانیتور بنکیو اقساطی

با توجه به وارداتی بودن مانیتور بنکیو قیمت این محصول می­تواند تحت تاثیر مستقیم نوسانات ارزی قرار گیرد برای جلوگیری از خطر ریسک افزایش قیمت در صورت کافی نبودن نقدینگی می­ توان این محصول را در اسرع وقت از طریق طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو از سایت قسطی کلاب با مناسب­ترین قیمت تهیه نمود.

در عصر دیجیتال حاضر، استفاده از مانیتور برای نمایش اطلاعات در سازمان های دولتی و خصوصی امری اجتناب ناپذیر تلقی می­شود. از این رو استفاده از طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو می ­تواند در خرید انبوه این سازمانها نیز به عنوان طرحی کاربردی مورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از کاربران رایانه از این وسیله برای کسب درآمد استفاده می نمایند. استفاده از طرح فروش اقساطی مانیتور بنکیو برای این دسته از کاربران نیز طرحی سودمند است چرا که کاربران می­ توانند با توجه به شرایط بسیار آسان بازپرداخت اقساط، بدهی خود را از طریق درآمد حاصل از کار با مانیتور بنکیو جدید تسویه  نمایند.