فروش اقساطی تلویزیون اسنوا بهترین راهکار برای افرادی است که قصد خرید این تلویزیون را دارند اما قادر به پرداخت مبلغ نقدی آن به صورت یکجا نیستند. طرح فروش اقساطی در قسطی کلاب با هدف اینکه تمامی افراد با هر سطح درآمدی قادر به خرید انواع محصولات و لوازم خانگی با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت‌ها شوند، راه اندازی گردیده است.

قیمت تلویزیون اسنوا اقساطی

قیمت تلویزیون اسنوا با توجه به نوع، ابعاد و قابلیت‌ها و امکانات به کار رفته در آن متغیر است. تلویزیون‌های هوشمند اسنوا نسبت به تلویزیون‌های LED و LCD این شرکت به دلیل نوع تکنولوژی و فناوری ساخت و امکانات و قابلیت‌های به کار رفته در آنها، قیمت بیشتری دارند. تلویزیون‌های اسنوا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا و ترکیب آن با دانش بومی و توسط نیروی کار ایرانی ساخته شده است. هر چند قیمت تلویزیون‌های اسنوا نسبت به تلویزیون‌های خارجی پایین تر است و کمتر تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز قرار گرفته اند اما باز هم قیمت ارز بر روی تهیه مواد اولیه برای ساخت آنها تاثیر گذاشته است.‌

انواع تلویزیون‌های اسنوا

تلویزیون‌های اسنوا انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها قیمت مختلف و متفاوتی دارند. یکی از امکانات و قابلیت‌های به کار رفته در بیشتر تلویزیون‌های هوشمند اسنوا، ماشین زمان است. با این قابلیت می‌توان در هنگام پخش زنده تصاویر را متوقف و ضبط کرد و به عقب برد و دوباره به حالت پخش زنده برگرداند. همچنین در این تلویزیون‌های هوشمند از سیستم عامل اندروید برای ارتباط با گوشی‌های هوشمند و وب گردی استفاده شده است. انواع تلویزیون‌های اسنوا دارای رابط‌های HDMI بوده و کیفیت پخش تصاویر آنها HD و 4K است. از پردازنده‌های 4 هسته‌ای برای افزایش کیفیت تصویر و صدای دالبی دیجیتال برای افزایش وضوح و کیفیت صدا در بیشتر انواع مدل‌های تلویزیون اسنوا استفاده شده است. با طرح فروش اقساطی تلویزیون اسنوا می‌توان انواع مدل‌های آن، حتی گرانترین مدل‌های این تلویزیون ایرانی را به راحتی و آسانی خریداری کرد.

تلویزیون اسنوا

مزایای فروش اقساطی تلویزیون اسنوا

فروش اقساطی تلویزیون اسنوا می‌تواند برای سرمایه گذاران و تامین کنندگان هم مزایای زیادی داشته باشد. آنها می‌توانند از این شرایط اقتصادی و افزایش استقبال خریداران به خرید اقساطی محصولات و لوازم خانگی استقبال کنند و با سرمایه گذاری در این بخش و تامین آنها به سود آوری و کسب درآمد منطقی و شرعی برسند. سرمایه گذاری در این روش هوشمندانه صورت می‌پذیرد و درصد ضرر و شکست با اقدامات مناسب و سرسختانه قسطی کلاب تقریبا به صفر رسیده است. این یکی از راهکارهای هوشمندانه و مطمئن کسب درآمد در این شرایط ناگوار اقتصادی است که سرمایه گذاران می‌توانند از مزایای بی‌شمار آن بهره مند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به پلن‌های درآمدی این روش هوشمند سرمایه گذاری، می‌توانید با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و از مشاوره‌های تخصصی آنها بهره مند شوید.

شرایط فروش اقساطی تلویزیون اسنوا

فروش اقساطی تلویزیون اسنوا با بهترین و مناسب ترین شرایط انجام می‌پذیرد. خریداران برای خرید تلویزیون‌های اسنوا زیر قیمت 5 میلیون تومان می‌توانند با پرداخت اولین قسط و ارائه مدارک و ضمانت نامه‌های لازم به راحتی و در نهایت اطمینان اقدام کنند و تلویزیون خریداری شده را ظرف 3 تا 5 روز کاری درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند. برای تلویزیون‌های اسنوا بالای 5 میلیون تومان شرکت مبلغی را به عنوان پیش پرداخت تعیین کرده است که خریدار حتما باید این مبلغ را به همراه اولین قسط بپردازد تا صاحب کالای مورد نظر شود. بازه زمانی پرداخت اقساط بین 3 تا 12 ماه تعیین شده است که هر خریداری می‌تواند خودش این بازه زمانی را انتخاب کند. البته برای تلویزیون‌های زیر قیمت 5 میلیون تومان که نیازی به واریز مبلغی به عنوان پیش پرداخت نیست می‌توان با واریز مبلغی از قیمت و مدت اقساط ماهیانه کاست.