درباره ما

فروشگاه اینترنتی قسطی کلاب، از پلتفرم های پیشتاز تسهیل­ کننده خرید اقساطی آنلاین کالا در کشور است که فعالیت خود را از سال 1396 با هدف فروش نقدی و اقساطی کالای بادوام آغاز نمود که امکان برنامه ریزی بهتر منابع مالی را برای هموطنان عزیز فراهم نماید، تا در شرایط خاص اقتصادی کشور و محدودیت های مالی به راحتی بتوانند به تامین کالاهای مورد نیازشان بپردازند.

برای رسیدن به این هدف، این مجموعه تلاش نموده است طرح‌های متنوع خرید اقساطی کالا را با شرایط مناسب هر طیف از مشتریان گرانقدر، اعم از کارمندان و بازنشستگان و شاغلین آزاد، از طریق همکاری با لیزینگ‌­های طراز اول کشور و بانک‌ها، موسسات و تشکل‌های مالی معتبر با رعایت کامل قوانین و استاندارهای لازم فراهم نماید.

آرمان ما این است که با بهسازی طرح‌های خرید اقساطی و چابک‌سازی عملیات بر محور ایجاد ارزش برای مشتریان شرکت خدمات خود را با بهترین شرایط، در کوتاه‌ترین زمان، و با تحمیل کمترین هزینه به هموطنان عزیز ارائه نمائیم. برای تحقق این خواسته نیازمند هم اندیشی و همیاری شما عزیزان هستیم و خواهشمندیم نظرات ارزشمندتان را به ما منعکس نموده و پیشنهادات و انتقادات خود را در صفحه تماس با ما و یا ایمیل شرکت به نشانی info@ghesticlub.com با ما در میان بگذارید.

سپاس از همراهی شما.