درباره ما

قسطی کلاب به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش اقساطی کالا در ایران توانسته است با تامین کالاهای متنوع و به روز بازار ایران در ذهن مشتریان خود ثبت شود. تیم  حرفه ای قسطی کلاب فعالیت خود را از فروردین ماه سال 1396 با برند کلاب رنتر در حوزه اجاره کالا با سایت www.clubrenter.com آغاز نموده است و توانسته است در مدت زمان کوتاهی به دستاوردهای بسیاری دست پیدا نماید.

این تیم در ادامه و با گسترش بخش اجاره به شرط تملیک خود تصمیم به راه اندازی واحد فروش اقساطی خود کرده و در تیر ماه 1397 واحد فروش اقساطی خود را با عنوان قسطی کلاب راه اندازی کرد. در حقیقت قسطی کلاب می خواهد کمک نماید تا افراد با مدیریت بهتر منابع مالی خود، آسانتر از همیشه صاحب محصول مورد علاقه شوند.

قسطی کلاب توانسته است با آسان سازی مراحل خرید کالا دردسرهای خرید نقدی را کمتر نموده و با خدمات دهی مناسب رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. خوشبختانه در این مدت کوتاه نه تنها افراد بسیاری در زمینه فروش اقساطی بلکه در زمینه سرمایه گذاری به قسطی کلاب اعتماد نموده و در مقابل سرمایه هنگفتی دریافت نموده اند. هدف ما تنها فروش اقساطی کالا نبوده بلکه سعی داریم با بهترین پلن های سرمایه گذاری پول شما را نیز چندین برابر نماییم.

در حقیقت قسطی کلاب سایت فروش اقساطی کالا بوده و با توجه به وضعیت کنونی بازار و اقتصاد ایران افراد بسیاری تمایل دارند به جای خرید نقدی کالا به سراغ خرید اقساطی با کمترین میزان سود بروند. قسطی کلاب به منظور ایجاد امکان خرید قسطی و آسان با کمترین میزان سود تاسیس گردید.

در قسطی کلاب علاوه بر فروش اقساطی و فرصت های سرمایه گذاری می توانید با معرفی و سرمایه گذاری سایر دوستان صاحب درآمد مناسب و چشمگیری شوید. قسطی کلاب در آینده ای نه چندان دور قصد دارد با راه اندازی فروش نقدی و همچنین روش های کسب درآمد به اشتغالزایی کمک شایانی بنماید. اگرچه تیم قسطی کلاب تلاش نموده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید با این وجود برای ادامه مسیر نیازمند نقطه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

نظر، پیشنهاد و انتقادات خود را به ghesticlub@gmail.com ارسال نمایید.