قبلی ۱ بعدی

طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست

پوست بعنوان بزرگترین اندام بدن نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی انسان دارد. پوست به مانند لباسی مطمئن تمامی اعضای بدن را فرا گرفته است و در برابر آسیبهای بیرونی از آن محافظت می نماید. طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست در راستای پشتیبانی منسجم از این ارگان حیاتی طراحی و اجرا شده است.

مزایای طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست

پوست سالم کمک می­کند درجه حرارت بدن در حد ثابتی باقی بماند. دریافت ویتامین D مورد نیاز ارگانهای بدن از طریق پوست انجام می­گیرد. حفاظت بدن در برابر عوامل میکروبی به واسطه وجود ارگان پوست صورت می­گیرد. اعصاب موجود در سیستم پوست این امکان را می­دهند که گرما هوا و نیز برودت هوا را حس نماییم. حدود 16 درصد وزن بدن از پوست است که در ضخامتهای گوناگون در ارگانهای بدن بعنوان لایه های پوششی وجود دارد. بنابراین می­توان چنین نتیجه گرفت که اقدام محافظتی از پوست باید در اولویت برنامه ­های بهداشتی هر فردی قرار گیرد. 

برای جلوگیری از رسیدن آسیب و ایجاد ضایعه در پوست، لازم است برخی نکات ایمنی رعایت شود و همچنین اقدامات مراقبتی از طریق استفاده از محصولات متنوع و یا استفاده از فناوری های مدرن در زمینه پیشگیری و اصلاح ضایعات را باید بطور جدی دنبال نمود. طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست می تواند اقدامی حمایتی در این راستا باشد. برخی از عوامل طبیعی نظیر اشعه نور خورشید می تواند بر روی پوست آثار سوئی ایجاد نمایند. در این راستا کارخانجات تولید کننده محصولات مراقبتی پوست اقدام به تولید محصولاتی نظیر کرمهای ضد آفتاب نموده­اند که در برابر اشعه های مضر مقاوم بوده و پوست را بطرز مطمئنی حفظ می­نماید. محصولات مراقبت از پوست می­توانند در رده کرمها، محصولات ضد جوش و آکنه، ژل های بهداشتی، تونیک ها، سرم ها، اسکراب ها و  پاک کننده ­ها قرار گیرند.

هر یک از این محصولات بطور تخصصی محصولات دیگری را نیز شامل می شوند بطور مثال کرمها می­تواند شامل کرمهای ضدآفتاب، کرم دست و ناخن، کرم مرطوب کننده و یا ضد چروک باشند که ممکن است هرکدام از این محصولات نیز زیر مجموعه های خاص خود را داشته باشند؛ بطور مثال کرمهای ضد چروک می­توانند شامل کرمهای ضدچروک بدن،و کرمهای دور چشم ضد چروک باشند. شاید تهیه همه محصولات مورد نیاز مستلزم صرف هزینه بالا باشد. طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست می ­تواند امکان بهره مندی از تمامی محصولات را مهیا نماید.

فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست

برای مراقبت از پوست برخی دستگاههای مکانیکی نیز تولید و عرضه شده است که بعلت گرانقیمت بودن بیشتر بصورت عمومی در کلینیکهای پوست و مو از آنها استفاده می­شود. دستگاهای لیزر از این دسته محصولات مراقبتی پوست هستند. ولی برخی دستگاهها نظیر دستگاه ماساژ را می­توان برای افزایش جریان خون رسانی به پوست در منزل نیز استفاده کرد تهیه این وسایل نیز از طریق طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست از سایت قسطی کلاب بصورت اعتباری امکان پذیر است.

خودداری از استرس و کشیدن سیگار و همچنین دوری از در معرض نور مستقیم خورشید بودن و نیز تغذیه مناسب از عوامل حیاتی برای حفاظت مناسب پوست می­باشند. از آنجائیکه این رویه به شکل صحیح رعایت نمی شوند محصولات کمکی می توانند نقش موثری در حفاظت از پوست ایفا نمایند. طرح حمایتی فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست از طریق سایت قسطی کلاب نیز در برگیرنده همین موضوع اساسی است.

استفاده از طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست بصورت آنلاین

سایت قسطی کلاب تلاش نموده است بسیاری از محصولات مراقبت از پوست دارای مجوزهای بهداشتی را از بهترین برندها انتخاب و با بهترین قیمت برای استفاده مشتریان معرفی نماید. برای این منظور تمامی محصولات بصورت تصویری در سایت نمایش داده شده­اند و نکته نظرات بهداشتی و مراقبتی هر محصول توضیح داده شده است. برای تسهیل امر خرید برای تقاضاهای انبوه مراکز درمانی و نیز آرایشگاه ها و مشتریان عمومی امکان تهیه محصولات با استفاده از طرح فروش اقساطی محصولات مراقبت از پوست مهیا شده است. با انتخاب محصول و تسلیم مدارک به کارشناس فروش سایت با پرداخت اولین قسط از طریق آنلاین و یا تسویه در هنگام تحویل، محصولات مراقبتی مورد درخواست در درب محل تحویل مشتریان می گردد.