شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن

فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن راهکاری بسیار مناسب برای خانواده‌هایی است که به دنبال تهیه‌ی جهیزیه برای فرزندان خود هستند. این لوازم و وسایل خانگی جزو وسایل پرکاربرد و مهم در جهیزیه هستند. با افزایش قیمت ارز و مشکلات اقتصادی خرید آنها برای این خانواده‌ها بسیار مشکل شده است. بیشتر برندهای تولید کننده‌ی این محصولات و لوازم خانگی خارجی هستند.  

فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن

مشخصات انواع مدل‌های آبمیوه گیری و مخلوط کن

مشخصات ظاهری انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن تقریبا مشابه است. جنس بدنه‌ی بیشتر مدل‌های آنها از جنس پلاستیک و تیغه‌های آنها از جنس استیل ضد زنگ است. اما مشخصات فنی هر کدام از آنها ممکن است با دیگری متفاوت باشد و هر کدام از مدل‌ها دارای ویژگی‌های اضافی نسبت به مدل قبلی است. از استیل ضد زنگ برای تیغه‌ی انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن استفاده شده است تا بتوانند انواع خوراکی‌ها و میوه‌ها را خرد کرده و آب آنها گرفته شود و در هر شرایط آب و هوایی دوام و استحکام خود را حفظ کنند. 

برخی از مخلوط کن‌ها ممکن است چند کاره و برخی از آنها تک کاره باشند. مدل‌های جدید آبمیوه گیری و مخلوط کن دارای قفل ایمنی هستند. قفل ایمنی این دستگاه را کاملا برای استفاده‌ی کودکان ایمن می‌کند. گنجایش مخزن آبمیوه گیری در هر کدام از مدل‌ها متفاوت است.

برندهای آبمیوه گیری و مخلوط کن

برندهای مختلفی سازنده‌ی انواع دستگاه‌های آبمیوه گیری و مخلوط کن هستند. برندهای داخلی و خارجی سازنده‌ی این دستگاه‌ها هر کدام خصوصیات و ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی دارند. 

از معروفترین برندهای داخلی سازنده‌ی این دستگاه‌ها پارس خزر و اسنوا است. برندهایی چون فیلیپس، فلر و پاناسونیک جزو معروفترین و شناخته شده ترین برندهای خارجی تولید کننده آبمیوه گیری و مخلوط کن است. قیمت دستگاه‌های خارجی نسبت به داخلی بیشتر است. برندهای داخلی هم خصوصیات و ویژگی‌های مناسبی دارند و توان رقابت با برندهای خارجی را دارند.

قیمت آبمیوه گیری و مخلوط کن

قیمت انواع مدل‌های آبمیوه گیری و مخلوط کن بستگی شرکت و برند سازنده و انواع مدل‌های آنها دارد. قیمت برندهای خارجی با توجه به افزایش قیمت ارز نسبت به برندهای داخلی بسیار گرانتر است. در این شرایط اقتصادی امکان خرید برندهای خارجی و مدل‌های جدیدتر بسیار دشوار شده است. سیستم فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن باعث شده است تا هر فردی با هر شرایط مالی و درآمدی بتواند بهترین برندهای خارجی را با مناسب ترین شرایط بخرد. مدل‌های جدیدتر دارای گزینه‌ها و امکانات اضافی و جدیدتری هستند و قیمت بالاتری دارند.

مزایای فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن

مهمترین مزیت فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن این است که افراد می‌توانند با هر شرایط درآمدی بهترین و مناسب ترین برندها را خریداری نمایند. مخصوصا برای افرادی که قصد تهیه‌ی جهیزیه دارند و امکان خرید تمامی لوازم و وسایل خانگی را به صورت نقدی ندارند.دستگاه‌های آبمیوه گیری و مخلوط کن هم یکی از وسایل و لوازمی است افراد دوست دارند حتما جزو جهیزیه‌ی خود باشد.  

راهنمای فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن

یکی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و بسیار شناخته شده‌ی فروش اقساطی آبمیوه گیری و مخلوط کن و دیگر وسایل و لوازم خانگی شرکت قسطی کلاب است. با مراجعه به سایت قسطی کلاب می‌توانید از کلیه‌ی شرایط فروش اقساطی انواع وسایل و لوازم مطلع شوید. 

در این سایت شرایط خرید اقساطی کلیه‌ی وسایل و لوازم به صورت کامل توضیح داده شده است. ثبت نام در سایت و ارائه‌ی مدارک و ضمانت نامه‌ها کاملا به صورت اینترنتی و غیر حضوری و بسیار راحت و بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری است.

 مدت زمان بازپرداخت اقساط ماهیانه در این سایت 3 تا 12 ماه تعیین شده است که مبلغ و مدت زمان بازپرداخت کاملا انتخابی و بر عهده‌ی خریداران گذاشته شده است.