طرح فروش اقساطی یخچال فریزر اسنوا

اسنوا محصولات یخچال و فریزر خود را به چند دسته فریزر پایین، فریزربالا، ساید بای ساید و تک درب تقسیم می کند. امروزه با توجه به نیاز متفاوت افراد به یخچال و فضای در دسترس افراد، طراحی های متنوعی برای یخچال فریزر ارائه شده است تا از این طریق بتوان به تمان نیازها پاسخی مناسب داده شود. در کنار طراحی زیبا و کارا، تکنولوژی های مورد استفاده در تولید نیز اهمیت بسیار دارد و این عامل می تواند باعث تمایز یک محصول نسبت به دیگر محصولات شود.

اسنوا ازجمله شرکت های تولیدی ایرانی است که تلاش می کند همگام با تکنولوژی روز پیش رفته و بتواند جایگاهی ویژه برای خود در میان رقبا به وجود آورد. شما نیز با انتخاب مدل مناسب خود با درنظر گرفتن شرایط و موارد مورد استفاده از یخچال ها می توانید با بهره مندی از طرح فروش اقساطی تمام لوازم خانگی در قسطی کلاب تنها با پرداخت بخشی از قیمت یخچال به صورت اولیه و قسط بندی کردن مابقی مبلغ تا سقف 12 ماه صاحب کالای مورد نیاز خود شوید.

فروش اقساطی یخچال اسنوا

دسته بندی یخچال فریزرهای اسنوا

یخچال تک درب: این دسته از محصولات اسنوا که شامل یخچال تک درب یا فریزر تک درب می باشد، سعی دارد با استفاده از فناوری ها و تکنولوژی های روز علاوه بر نگهداری مواد غذایی برای بازه زمانی طولانی مدت ، ارزش و ویتامین های آن ها را تا حد امکان حفظ کند.

اسنوا با استفاده از کمپرسور پربازده، میزان صرفه جویی در مصرف انرژی را افزایش و میزان صدای حاصل از آن را نیز کاهش داده است. فضای داخلی محصولات تک درب به گونه ای طراحی شده است که بیشترین فضای ممکن را در اختیار کاربران قرار دهد. یخچال تک درب در دو مدل خانگی و کوچک تولید می شود که بسته به نیاز خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

در صورتی که حجم زیادی از مواد غذایی را برای فریز کردن دارید، پیشنهاد می شود فریزرهای تک درب و بدون برفک اسنوا را برای خرید بررسی نمایید.

یخچال فریزر دوقلو: این مدل از محصولات اسنوا برای خانوده ها ی پرمصرف مفید است و به دلیل جدا بودن یخچال و فریزر از یکدیگر حمل و نقل و جاسازی آن در فضای آپارتمانی امروزه راحت تر می باشد.

در ساخت طبقات این محصول از شیشه های نشکن استفاده شده است که با خیال راحت می توانید در شرایط اضطراری مواد غذایی گرم خود را درون یخچال قرار دهید. اسنوا در اغلب یخچال های دوقلوی خود از سیستم نانو سیلور بهره برده است که باعث حفظ تازگی مواد غذایی و بو و میکروب زدایی آن می شود.

ساید بای ساید: این مدل از یخچال فریزرها به دلیل ظرفیت بالا و دارا بودن دو دستگاه در یک مجموعه، محبوبیت بالایی میان مصرف کنندگان دارد. اسنوا نیز با طراحی و تولید این نوع با مصرف انرژی بسیار کم و طراحی فضای داخلی مناسب سعی کرده است مشتریان بیشتری را به سمت خود هدایت نماید.

ازجمله امکاناتی که یخچال فریزرساید بای ساید اسنوا در اختیار کاربران قرار می دهد عبارتند از: سیستم سرمایش metal cooling ، تعبیه شش حسگر هوشمند تشخیص دما جهت یکنواخت کردن سرمایش، سامانه سرمایش سریع و محفظه نگهداری گوشت با دمای 4 درجه.

یخچال فریزر بالا یا فریزر پایین: شما بسته به نوع استفاده از فریزر می توانید یکی از این دو محصول را انتخاب و خریداری نمایید. در مدل فریزر بالا به دلیل قرار دادن صفحه نمایشگر و پنل کنترلی می توانید کارکرد دستگاه را تنظیم نمایید. علاوه براین قرار دادن آبریز بیرونی و یخساز نیمه اتوماتیک باعث راحتی کاربران و کاهش میزان مصرف انرژی شده است.

همچنین سیستم گردش هوای سه بعدی، هوای سرد را به صورت یکنواخت در فضا توزیع کرده و به دلیل فناوری ویتامین کیت تازگی مواد غذایی برای مدت طولانی تر حفظ می شود.

یخچال فریزر پایین نیز تمام مشخصات فریزر بالا را دارد با این تفاوت که فریزر در قسمت پایین قرار گرفته است. اگر زیاد اهل فریز کردن مواد غذایی نیستید و ترجیح می دهید مواد غذایی را به صورت تازه استفاده کنید، این مدل برای شما مناسب تر است.

طرح فروش اقساطی قسطی کلاب

در انتها قابل ذکر است که قسطی کلاب با طرح فروش اقساطی، امکان خرید انواع لوازم خانگی را برای هموطنان فراهم آورده است. شما در قسطی کلاب می توانید با ثبت سفارش خرید کالای مورد نظر و پس از تایید اعتبارسنجی، سفارش خود را پس از پرداخت مبلغ اولیه به صورت پیش پرداخت خریداری نمایید.