قبلی ۱ بعدی

طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل

فروش اقساطی کامپیوتر اپل عنوان طرحی است که از طرف شرکت قسطی کلاب معرفی گردیده است. هدف از این طرح بهره مندی تمامی اقشار جامعه از امکانات محبوب ترین رایانه دنیا می­باشد. شرکت اپل با تولید انحصاری تعداد محدودی کامپیوتر توانسته است عنوان زیبا­ترین و کارآمدترین کامپیوتر جهان را به خود اختصاص دهد.

مزیت فروش قسطی کامپیوتر اپل 

خرید کامپیوتر اپل در مقایسه با کامپیوترهایی که از سیستم عامل ویندوز استفاده می نمایند؛ آسانتر است. چرا که شرکت های بسیاری کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز تولید می نمایند ولی تولید کامپیوترهای مک یا اپل صرفا توسط شرکت اپل صورت می­ گیرد. بنابراین خریداران این رایانه از طریق طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل با توجه به محدود بودن تعداد محصول سریعتر می ­توانند در مورد مدل دستگاه مورد نیاز خود تصمیم به خرید خود را قطعی نمایند.

به واسطه تولید قطعات کامپیوتر اپل توسط خود شرکت، تعمیرات لپ تاپ اپل بسیاری آسانتر از سایر لپ تاپ ها صورت می­گیرد. چرا که قطعات سایر لپ تاپ ها توسط شرکتهای مختلفی ساخته می­شوند ولی به واسطه انحصاری بودن ساخت قطعات در کامپیوتر اپل؛ دسترس به قطعات و تعمیرات آن بسیار آسانتر و سریعتر خواهد بود. بنابراین انتخاب طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل می­تواند کاربر را از خدمات پس از فروش مطمئن بهره مند سازد.

کامپیوتر اپل

کاربری سیستم عامل نصب شده بر روی کامپیوترهای اپل بسیار آسان است. چرا که نرم افزارهای محدود و کاربردی از طرف شرکت اپل برای استفاده کاربر بر روی سیستم نصب شده است. در سایر کامپیوترها به دلیل امکان تولید نرم افزارهای متنوع معمولا محیط سیستم عامل بسیار شلوغ است.

در کامپیوتر اپل از نرم افزارهای غیر ضروری و غیر کاربردی صرف نظر شده است و از برنامه های کاربردی با خروجی حیرت انگیز و عملیاتی استفاده شده است. همچنین کامپیوترهای اپل به عنوان عضوی از اکوسیستم اپل سازگاری بالایی با سایر وسایل تولیدی این شرکت نظیر آیفون، ایرپاد، آیپد، اپل واچ، هوم پاد و اپل تی وی دارند. این اکوسیستم در حال حاضر در هیچ برند دیگری وجود ندارد.

نرم افزارهای نصب شده بر روی کامپیوتر اپل کاملا کاربردی بوده و از امکانات مولتی مدیا و گرافیک های سنگین کاملا پشتیبانی می نمایند. این نرم افزارها به صورت رایگان هنگام خرید کامپیوتر اپل از طریق طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برخلاف پولی بودن نسخه های جدید ویندوز؛ ارتقای سیستم عامل در کامپیوترهای اپل بصورت کاملا رایگان صورت می­گیرد. این موضوع در سطح گسترده ای از طریق خدمات آنلاین در اقصی نقاط جهان پشتیبانی فنی می­گردد.

کیفیت تصویر در کامپیوترهای اپل نسبت به سایر کامپیوترها از وضوح بالایی برخوردار هستند. در سایر کامپیوترها معمولا صفحه نمایش از برندی متفاوت از سخت افزار کامپیوتر می­باشد.در حالیکه بعلت ست بودن مانیتور با کیس در کامپیوتر اپل، سازگاری بسیار بالایی در انتقال تصویر در این محصول وجود دارد.

کامپیوترهای اپل امکان نصب سیستم عامل ویندوز را در شرایط ضروری دارا می­ باشند ولی عکس این قضیه امکان پذیر نیست. از این جهت کاربرانی که تمایل به استفاده از یک برند معتبر جهانی را دارند ولی الزاما باید از سیستم عامل ویندوز استفاده نمایند نیز می­توانند از طریق طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل، کامپیوتر مورد علاقه خود را بدون نگرانی تهیه نمایند.

کامپیوتر اپل اقساطی 

کامپیوترهای اپل بسبب زیبایی قابل وصف و بینظیر آن و نیز کارایی بالا در بسیاری از پروژها مورد استفاده متخصصین و مهندسان قرار می­گیرند. استفاده از این محصول هم در ارتقای زیبایی دفتر کار و همچنین در اجرای عملیات و پروژه ها  موثر می­باشد.

علاقه مندی شرکت های عمرانی؛ تاسیساتی؛ آژانسهای مسافرتی و سازمانهای مشابه سبب شده است که این سازمانها برای خریدهای انبوه خود طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل سایت قسطی کلاب را به عنوان راهکاری آسان و مطمئن انتخاب نمایند.

شرکتهای طراحی حرفه­ای نیز به سبب الزام استفاده از محصولی با قابلیت انجام کارهای سنگین گرافیکی و نیز بهره مندی از نرم ­افزارهای بی رقیب این شرکت پر آوازه، علاقمند به تهیه کامپیوتر اپل خود از طریق طرح فروش اقساطی کامپیوتر اپل سایت قسطی کلاب می­ باشند.