قبلی ۱ بعدی

اسکیت اقساطی در قسطی کلاب

فروش اقساطی اسکیت با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر باعث می ­شود تمامی افراد جامعه با هرگونه توان مالی بتوانند این وسیله را تهیه نمایند. اسکیت وسیله ای تفریحی - ورزشی است که بیشتر در بین کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان نیز بسیار پر طرفدار است و فروش اقساطی اسکیت شرایط خرید را برای خریداران آسان تر می­ کند.

مختصری راجع به ورزش اسکیت

ورزش اسکیت از زمانی که شناخته شد تا به امروزه رشد بسیاری داشته و روز به روز به طرفداران آن افزوده می­ شود و طبق آمار گرفته شده توسط سازمان بین ­المللی ورزش از سال 1991 به بعد رشدی 512 درصدی داشته است که این درصد رشد بی سابقه را نشان می ­دهد. ورزش اسکیت در حال حاضر جزء بیست ورزش پرطرفدار دنیا محسوب می­شود. و امروزه روز به روز این ورزش توسعه یافته و در بین عامه مردم که حتی ورزشکار حرفه­ای هم نیستند بسیار محبوب است. کفش اسکیت چکمه مانند و جنس آن محکم است. و درونش برای راحتی بیشتر آستر دارد.

فروش اقساطی اسکیت

دارای کفی و چند چرخ است که چرخ­ها پشت سر هم در یک ردیف قرار گرفته ­اند. از آنجایی که حرکت با چرخ است و کنترل آن راحت نیست برای ایمنی بیشتر و آسوده بودن خاطر پدر و مادرها توصیه می­شود حتما از کلاه ایمنی و زانوبند و آرنج بند در حین بازی با اسکیت استفاده شود تا صدمه­ ای نبینید. اسکیت در ایران نیز به خصوص بین کودکان و نوجوانان بسیار محبوب است و به ویژه در حال حاضر و در فصل تابستان وسیله تفریحی، ورزشی و سرگرم کننده خوبی برای آنها است و می­ توانند با رفتن به پیست های اسکیت بازی کنند ولذت ببرند. فروش اقساطی اسکیت برای تمامی خریداران این کالا زمینه تهیه آن را فراهم آورده است.

انواع مختلف اسکیت

غیر از این مدل اسکیت ­ها که معمولا رایج ترین نوع اسکیت است. مدل­ها و شاخه های مختلف دارد چند مدل از انواع مدل­های اسکیت را ذکر می­کنیم. اسکیت با مانع، اسکیت بورد، اسکیت اگرسیو و پاتیناژ. در اسکیت با مانع یک سری موانع را در مسیر اسکیت بازان می­گذارند و اسکیت باز باید با سرعت از ما بین آنها عبور کند و این مدل از مسابقات اسکیت به صورت تک نفره و دو نفره است. در اسکیت بورد نیز که مدلش با این اسکیت­ها متفاوت است. و از یک تخته چوبی با چهار چرخ تشکیل شده است. و از طریق چرخ­هایش به سمت­های مختلف حرکت می­کند.

این مدل  جز سخت ترین شاخه های اسکیت است که با آن می­توان حرکات نمایش اجرا کرد. اسکیت اگرسیو این مدل از انواع اسکیت بیشتر جنبه نمایشی دارد و خیلی قابل استفاده برای عامه مردم نیست. پاتیناژ اسکیت بر روی یخ است. اسکیت نیز مانند هر وسیله دیگر دارای جنس­ مرغوب و با کیفیت و ضعیف و بد است که قطعا جنس مرغوب تر قیمت بالاتری نیز دارد و با خرید از فروش اقساطی اسکیت از قسطی کلاب می­توانید صاحب کالای مرغوب و با کیفیت عالی بدون فشار مالی شوید.

شرایط فروش اقساطی اسکیت

فروش اقساطی اسکیت در سایت قسطی کلاب شرایطی بسیار ویژه و منحصر به فرد دارد که در کمتر جایی دیده می­شود. شرایط فروش قسطی بدین صورت است که خریداران الزامی به پرداخت پیش پرداخت یا پیش قسط ندارند و می توانند فقط با پرداخت قسط اول صاحب کالای مورد نیاز خود شوند. شرایط پرداخت قسط ها نیز به صورت سه یا دوازده ماهه است. و میزان مبلغی که خریدار باید بابت قسط بپردازد را نیز خودش تعیین می­کند. و اجباری در تعیین مبلغ از طرف قسطی کلاب وجود ندارد. بنابراین تمامی شرایط ذکر شده کاملا برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است و به نفع آنهاست. خرید از فروش قسطی اسکیت از قسطی کلاب گزینه خوب و مناسبی است.