قبلی ۱ بعدی

تخت
جدا

ATSC
DVB-T
DVB-T۲

DLED
ELED
LED
OLED
QLED
SUHD

دو عدد
سه عدد
یک عدد

دیواری
رومیزی

۱۶:۹

دو عدد

سه عدد
چهار عدد
یک عدد
دو عدد

اتصال به دیوار
قابلیت اتصال به دیوار
نصب بر روی دیوار
پیچ

HDMI
LAN
Wi-Fi
خروجی هدفون
ورودی MHL
ورودی USB
پورت HDMI
پورت LAN
پورت USB
خروجی HDMI

۱۰۸۰ × ۱۹۲۰
۱۲۸۰ × ۷۲۰
۱۳۶۰ × ۷۶۸
۲۱۶۰ × ۵۱۲۰
۷۲۰ × ۱۳۶۶
۱۳۶۶ × ۷۶۸
۲۱۶۰ × ۳۸۴۰

Full HD
HD
Ultra HD - ۴K

بالای قاب
پایین قاب

Android
Firefox
Linux
Philips Smart
Smart Hub
VIDAA
WebOS
WebOS ۲.۰
WebOS ۳.۰
WebOS ۳.۵

کواکسیال
اپتیکال

۱۰ وات
۱۲ وات
۱۵ وات
۲۰ وات
۳ وات
۴ وات
۶ وات
۸ وات
۹ وات
۵ وات
۷ وات

دو عدد
صفر
یک عدد

Clear Voice
Clear Voice II
Clear Voice III
DTS
DTS Digital Surround
DTS-HD
Dolby
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby MS۱۲
Dolby Surround
Dolby TrueHD
Magic Sound Tuning
OLED Surround
Optical Sound Sync
Surround
Virtual Surround
Virtual Surround Plus
Ultra Surround

باتری
دفترچه راهنما
ریموت کنترل
کابل شارژ

Screen Mirroring
اپلیکیشن
دوربین
گیرنده دیجیتال
رابط هوشمند
مرورگر اینترنت

تک هسته‌ای
دو هسته‌ای
شش هسته‌ای
هشت هسته‌ای
چهار هسته‌ای

دو عدد
صفر عدد
یک عدد

۱۹ اینچ
۲۴ اینچ
۳۲ اینچ
۳۹ اینچ
۴۰ اینچ
۴۲ اینچ
۴۳ اینچ
۴۹ اینچ
۵۰ اینچ
۵۵ اینچ
۶۰ اینچ
۶۵ اینچ
۷۵ اینچ
۸۲ اینچ
۵۸ اینچ
۸۶ اینچ

شیشه ایمن
قفل کودک
سیستم خاموشی خودکار

mpeg۴
mpeg۵
HEVC

Wi-Fi
بلوتوث
شبکه بی سیم Wi-Fi
پورت HDMI
پورت LAN
پورت USB

ارتقا نرم‌افزار
ارتقا کیفیت تصویر

۱۰
۶
۸

دو عدد
صفر
یک عدد

قابل نصب

صفر
۲۰ وات
۳۰ وات

HDR
دریافت و پخش تصاویر Full HD
پخش ۴K
پشتیبانی از شبکه های HD صداوسیما
پشتیبانی از شبکه های تلویزیونی ۴K
۳D

قابل نصب

۱.۵
۲.۰۱
۲.۰۲

قابل نصب

Passive

به دنبال ورود بشر به قرن بیست و یکم میلادی، توسعه فناوری و ابزار دیجیتالی در زندگی بشر انقلابی در مسیر افزایش رفاه در زندگی روزمره به پا کرد که در این میان از نقش لوازم خانگی و تلویزیون های به روز با کیفیت های فوق العاده نمی توان چشم پوشی کرد. شرکت هایی همچون سامسونگ، ال جی، شارپ و بسیاری از شرکت های بزرگ دیگر پرچم دار این انقلاب در زمینه لوازم خانگی هستند. در ایران شرکت های وارد کننده مختلفی از جمله شهاب، سام سرویس و کلاب وجود دارد که این امکانات را در اختیار ما قرار میدهند که فروش اقساطی تلویزیون شهاب و ... در سایت شرکت قسطی کلاب انجام می شود.

تلویزیون شهاب قسطی

در دوره های گذشته تلویزیون های سیاه و سفید با کیفیت پایین وارد خانه ها شد و تحولی در عصر ارتباطات بعد از رادیو به وجود آورد. پس از گذشت مدتی با به کار گیری عناصری همچون سیلیسیم در فناوری تلویزیون، تلویزیون های رنگی پا به عرصه گذاشتند و با گذر زمانی بیشتر تلویزیون های امروزی با کیفیت های HD  و Full HD با اندازه هایی بزرگ تر در بازار های تلویزیون جای گرفتند و در سال های گذشته تلویزیون های سه بعدی و چند بعدی با صفحه ای موج دار، موجب افزایش کیفیت در ارتباطات نمایشی شدند. از پرچمداران عرصه تلویزیون بی شک میتوان به سونی، سامسونگ و شارپ اشاره کرد.

تلویزیون شهاب

لوازم خانگی اقساطی

تولیدات لوازم خانگی امروزه یکی از پایه های اقتصادی، در کشور های صنعتی محسوب میشود به طوری که دامنه این صنعت بی پایان ارزآوری های فراوانی برای کشور هایی همچون چین، آلمان، آمریکا و ایتالیا انجام میدهد. تولید محصولات متنوع لوازم خانگی و کاربرد امروزی آنها در اکثر خانه ها، کارخانجات آنها را گسترده تر کرده است. لوازمی همچون ماشین لباسشویی و ظرفشویی، سرخ کن، سشوار، تلویزیون، یخچال  فر، ماکروویو و... امروزه جزء ابزار ضروری برای زندگی به حساب می آیند. به خصوص که فروش اقساطی آنها نیز همچون فروش اقساطی تلویزیون شهاب امکان پذیر شده است.

تولید از این قبیل محصولات علاوه بر برقراری معاملات تجاری میلیاردی برای صاحبان این صنعت، رفاه و آرامش و به دنبال آن صرفه جویی در وقت را برای مردم به همراه آورده است.

مزایای خرید از قسطی کلاب

یکی از شرکت هایی که در زمینه واردات و فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی و تلویزیون فعالیت گسترده خود را آغاز کرده است "شرکت قسطی کلاب" است که در آن محصولات با تنوع گسترده به صورت نقدی و اقساط به فروش میرسد خدماتی همچون فروش اقساطی تلویزیون شهاب ارائه می شود. فروش اقساطی در قسطی کلاب معمولا به صورت 3 تا 12 ماهه است که با افزودن چند درصد به قیمت نقدی انجام میشود. یکی از نکات مثبت در فروش اقساطی در قسطی کلاب این است که مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما در فروش بیشتر کالاها دریافت نمیشود.

فروش اقساطی تلویزیون شهاب در سایت قسطی کلاب

از جمله شرکت های دیگر در زمینه فروش تلویزیون شرکت شهاب است که شرکتی با نام ایرانی در این بازار جهانی است و تولید تلویزیون هایی با فناوری های روز دنیا را انجام میدهد. فروش اقساطی تلویزیون شهاب در سایت شرکت اقساط کلاب هم انجام میشود که شما میتوانید این محصولات را انتخاب کرده و آن را به صورت قسطی خریداری نمایید.

حمایت از این شرکت ایرانی در 6 دهه حضور آن خوب بوده و مردم رضایت خود را از این شرکت نشان داده اند. فروش اقساطی تلویزیون شهاب یکی از خدمات پس از فروش این شرکت برای حمایت از مشتریان ایرانی است، تفاوت قیمت این شرکت نسبت به دیگر شرکت های فعال بازار مورد توجه است.

علاوه بر فروش اقساطی تلویزیون شهاب حمایت از این شرکت به عنوان یک شرکت ایرانی وظیفه ای است که انجام آن بر دوش هر ایرانی است با توجه به این نکته که تلویزیون های شهاب در فناوری و امکانات، دسته کمی از تلویزیون های شرکت های خارجی نداشته و ضمانت نامه هایی مطمئن در اختیار ما قرار می دهند.

از جمله شرکت های با سابقه در زمینه فروش تلویزیون شرکت شهاب است  که فروش اقساطی تلویزیون شهاب در سایت شرکت اقساط کلاب هم انجام میشود که شما میتوانید این محصولات را انتخاب کرده و آن را به صورت قسطی خریداری نمایید.