قبلی ۱ بعدی
دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش اقساطی جاکفشی

سایت قسطی کلاب با فروش اقساطی جاکفشی سعی داشته تا خدمت تازه ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

جاکفشی از جمله وسایل خانگی بسیار مهم است که می تواند علاوه بر کارایی بالا در حفظ زیبایی محیط، خودش نیز با طرح ها و رنگ های جذاب به زیباتر شدن دکوراسیون خانه کمک نماید.

فروش اقساطی انواع جاکفشی

طرح های جذابی که امروزه بسیاری از شرکت ها برای انواع جاکفشی در نظر میگیرند باعث شده است تا خانم های خانه دار برای خرید این وسیله ی خانگی وسواس بسیار زیادی به خرج دهند. همین امر می تواند خرید یک جاکفشی مورد پسند آن ها را به کاری بسیار دشوار تبدیل نماید.

فروش اقساطی انواع جاکفشی

قسطی کلاب با در نظر گرفتن تمامی این موارد سعی نموده است با ارائه ی راه حلی مناسب برای خرید این محصول به صورت آنلاین در کنار فروش اقساطی جاکفشی تمامی دغدغه های خانم های خانه دار در این زمینه را از بین ببرد.

خرید آنلاین جاکفشی باعث می شود تا کاربران علاوه بر صرفه جویی در هزینه بتوانند زمان خود را نیز به درستی مدیریت نمایند. با توجه به اینکه برای خرید این محصول لازم است تا چند روز به سطح بازار مراجعه نموده و با آگاهی از ویژگی های واقعی محصول و اطمینان از دوام و کیفیت آن، اقدام به خرید نمود، می توان گفت خرید آنلاین جاکفشی بهترین راه حل برای صرفه جویی در زمان نیز می باشد.

با خرید آنلاین جاکفشی از سایت قسطی کلاب می توان از محل کار خود یا محیط خانه با دسترسی به اینترنت یک خرید مطمئن و با کیفیت را تجربه نمود.

زیبا و کارایی بالا در تمامی محصولات سایت مخصوصاً جاکفشی باعث شده است تا مخاطبان هنگام دیدن ویژگی های این محصولات به کیفیت واقعی آن ها پی برده و با اطمینان بالا اقدام به خرید نمایند.

جاکفشی هافنبرگ مدل کابویی

این مدل از مدل های موجود بر روی سایت جهت فروش قسطی جاکفشی می باشد که به واسطه ی کیفیت بالا و زیبایی، دوام و کارایی مناسب توانسته است جایگاه مناسبی در میان مشتریان پیدا کند.

جاکفشی هافنبرگ مدل کابویی دارایی ابعاد 69.5*34.5*92 ، جنس MDF، چهار طبقه ی مختلف و محفظه ی واکس می باشد. علاوه بر این استفاده از دستگیره های فلزی باعث شده است تا دوام این محصول در محیط های مختلف بسیار بالا برود.

برای شناخت بهتر محصول در سایت، یک تصویر از جاکفشی هافنبرگ مدل کابویی نیز قرار داده شده است تا مشتریان ضمن دیدن این تصویر بتوانند به زیبایی آن و طرح مناسبی که دارد پی ببرند.

با توجه به ویژگی های ظاهری و همچنین خرید آنلاین این محصول که می تواند بسیاری از دغدغه های افراد را از بین ببرد می توان به راحتی به این موضوع پی برد که قیمت این جاکفشی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و می توان توجیه پذیر باشد.

با خرید آنلاین جاکفشی و استفاده از آن در محیط خانه خود می توانید به هر چه زیباتر شدن دکوراسیون خانه خود نیز کمک نمایید.

قیمت جاکفشی

با توجه به مسائلی که بیان شد برای این فروش قسطی جاکفشی قیمت کلی 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است. اگر نگاهی به تعداد اقساط این محصول بیاندازید و یک بررسی مختصر از سطح بازار نیز انجام دهید می توانید به راحتی متوجه شوید که فروش اقساطی جاکفشی کاملاً بر طبق رعایت اصول مشتری مداری صورت گرفته است تا مشتریان نیز از پرداخت وجه برای این کالا بسیار راضی باشند.

اقساط جهت فروش اقساطی جاکفشی به صورت 12 ماهه در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در مدت یک سال هر ماه مبلغ 56000 هزار تومان برای خرید این محصول پرداخت نمایند.

یکی از مواردی که می تواند در اینجا بسیار اهمیت داشته باشد و توجیه کننده قیمت این محصول به صورت قسطی نیز باشد، عدم تخصیص هر گونه پیش پرداختی برای فروش اقساطی جاکفشی می باشد. این امر می تواند علاوه بر بحث هزینه ها، در اطمینان از کیفیت محصولات نیز بسیار موثر باشد زیرا در گام اول لازم نیست تا مشتریان بابت خرید خود هزینه ای پرداخت نمایند.