خرید مانیتور بصورت اقساطی

فروش اقساطی مانیتور این روزها با استقبال چشمگیر خریداران و مصرف کنندگان زیاد و فراوانی قرار گرفته است. مانیتور وسیله‌ای کاربردی به خصوص برای ادارات، شرکت‌ها و کافی نت‌ها است. برندهای زیاد و معتبری در این زمینه فعالیت می‌کنند. بیشتر این برندها در زمینه تولید محصولات صوتی و تصویری هم فعال هستند. برندهایی چون اپل، ال جی، سامسونگ، پاناسونیک و ... که محصولات صوتی و تصویری به خصوص تلویزیون تولید می‌کنند در زمینه طراحی و تولید انواع مانیتورها هم نقش فعالی و تعیین کننده‌ای دارند. مانیتور جزو لوازم سخت افزاری و اصلی کامپیوترها است و باید از کیفیت و مرغوبیت مناسبی برخوردار باشند.   

انواع مانیتورها

انواع مختلفی از مانیتورها در بازار وجود دارد که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص خودشان است. به طور کلی مانیتورهای موجود در بازار در سه دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

فروش اقساطی مانیتور

قیمت انواع مانیتورها

تفاوت قیمت مانیتورها به تفاوت تکنولوژی و فناوری به کار رفته و برند سازنده‌ی آنها برمی‌گردد. مثلا مانیتورهای برند اپل نسبت به مانیتورهای برند دیگر مثل دیگر محصولات این برند آمریکایی قیمت بالاتری دارد. همچنین نوع فناوری و تکنولوژی و اندازه ساخت هم در تعیین قیمت آنها تاثیرگذار است.

مزایای فروش اقساطی مانیتور

قیمت مانیتورها هم مثل دیگر محصولات صوتی و تصویری با افزایش قیمت ارز افزایش چشمگیری پیدا کرد. فروش اقساطی مانیتور بسیار مناسب و به نفع کافی نت‌ها، شرکت‌ها و اداراتی است که قصد خرید به تعداد زیاد و انبوه آنها را دارند. آنها از این شرایط ایده آل می‌توانند بهترین استفاده را کنند. چرا که در چنین شرایط سخت اقتصادی خرید انبوه چنین محصولاتی و پرداخت یک دفعه و نقدی مبلغ آنها بسیار مشکل است و هر فرد و گروهی نمی‌تواند از پس آن بر بیاید. بنابراین فروش اقساطی مانیتور به خصوص برای این افراد و گروه‌ها مزایای بسیاری دارد.

شرایط فروش اقساطی مانیتور

ادارات، شرکت‌ها و کافی نت‌ها می‌توانند تنها با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت و واریز اولین قسط به حساب شرکت به ازای هر عدد از آنها صاحب این محصولات شوند. شرایط فروش اقساطی مانیتور بسیار ایده آل و کاملا سفارشی و انتخابی برای خریداران طراحی شده است. خریدار می‌تواند به انتخاب خودش مدت زمان بازپرداخت اقساط از 3 تا 12 ماه، مبلغ پیش پرداخت بالاتر از کف تعیین شده و مبلغ اقساط ماهیانه را تعیین کند.