خرید مانیتور بصورت اقساطی

فروش اقساطی مانیتور این روزها با استقبال چشمگیر خریداران و مصرف کنندگان زیاد و فراوانی قرار گرفته است. مانیتور وسیله‌ای کاربردی به خصوص برای ادارات، شرکت‌ها و کافی نت‌ها است. برندهای زیاد و معتبری در این زمینه فعالیت می‌کنند. بیشتر این برندها در زمینه تولید محصولات صوتی و تصویری هم فعال هستند. برندهایی چون اپل، ال جی، سامسونگ، پاناسونیک و ... که محصولات صوتی و تصویری به خصوص تلویزیون تولید می‌کنند در زمینه طراحی و تولید انواع مانیتورها هم نقش فعالی و تعیین کننده‌ای دارند. مانیتور جزو لوازم سخت افزاری و اصلی کامپیوترها است و باید از کیفیت و مرغوبیت مناسبی برخوردار باشند.   

انواع مانیتورها

انواع مختلفی از مانیتورها در بازار وجود دارد که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص خودشان است. به طور کلی مانیتورهای موجود در بازار در سه دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

  • مانیتورهای CRT: این مانیتورها جزو نسل اول مانیتورهای موجود در بازار بوده و دارای تکنولوژی قدیمی لامپ تصویر هستند. ابتدا این مانیتورها در اندازه‌های 12 و 14 اینچ وارد بازار شدند اما اندازه‌های 15 و 17 اینچ مورد استقبال خریداران و مصرف کنندگان قرار گرفت و جزو اندازه‌ها و سایزهای پرفروش آنها شد. با ورود نسل‌های جدید و فناوری‌های مدرن دیگر خرید این مانیتورها مثل گذشته با استقبال مخاطبان مواجه نشد.
  • مانیتورهای LCD: مانند تلویزیون فناوری LCD برای مانیتورها هم عرضه شد و نسل بعدی و جدیدتر آنها با این فناوری وارد بازار شدند. این فناوری به نام فناوری کریستال مایع هم شناخته می‌شود. از مشخصه اصلی این مانیتورها نسبت به نسل قبلی ضخامت کم، وضوح صدا و تصویر و مصرف برق کمتر آنها بود.
  • مانیتورهای LED: این مانیتورها جدیدترین نسل مانیتورهای امروزی هستند و از کیفیت تصویر و صدای بهتری نسبت به نسل‌های قبلی برخوردارند. این مانیتورها با فناوری فلورسنت کار می‌کنند و در اندازه و سایزهای مختلف وارد بازار شده به دست مصرف کننده می‌رسند. البته فناوری مانیتورهای LED نسبت به مانیتورهای LCD تفاوت چندانی ندارند و مهمترین وجه تمایز آنها خاصیت بازیافت و برگشت پذیری به چرخه طبیعت است.
  • مانیتورهای OLED: نسل جدیدتر و پیشرفته از مانیتورهای LED است و به دلیل قیمت بالا آنچنان مورد استقبال خریداران قرار نگرفته است.

فروش اقساطی مانیتور

قیمت انواع مانیتورها

تفاوت قیمت مانیتورها به تفاوت تکنولوژی و فناوری به کار رفته و برند سازنده‌ی آنها برمی‌گردد. مثلا مانیتورهای برند اپل نسبت به مانیتورهای برند دیگر مثل دیگر محصولات این برند آمریکایی قیمت بالاتری دارد. همچنین نوع فناوری و تکنولوژی و اندازه ساخت هم در تعیین قیمت آنها تاثیرگذار است.

مزایای فروش اقساطی مانیتور

قیمت مانیتورها هم مثل دیگر محصولات صوتی و تصویری با افزایش قیمت ارز افزایش چشمگیری پیدا کرد. فروش اقساطی مانیتور بسیار مناسب و به نفع کافی نت‌ها، شرکت‌ها و اداراتی است که قصد خرید به تعداد زیاد و انبوه آنها را دارند. آنها از این شرایط ایده آل می‌توانند بهترین استفاده را کنند. چرا که در چنین شرایط سخت اقتصادی خرید انبوه چنین محصولاتی و پرداخت یک دفعه و نقدی مبلغ آنها بسیار مشکل است و هر فرد و گروهی نمی‌تواند از پس آن بر بیاید. بنابراین فروش اقساطی مانیتور به خصوص برای این افراد و گروه‌ها مزایای بسیاری دارد.

شرایط فروش اقساطی مانیتور

ادارات، شرکت‌ها و کافی نت‌ها می‌توانند تنها با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت و واریز اولین قسط به حساب شرکت به ازای هر عدد از آنها صاحب این محصولات شوند. شرایط فروش اقساطی مانیتور بسیار ایده آل و کاملا سفارشی و انتخابی برای خریداران طراحی شده است. خریدار می‌تواند به انتخاب خودش مدت زمان بازپرداخت اقساط از 3 تا 12 ماه، مبلغ پیش پرداخت بالاتر از کف تعیین شده و مبلغ اقساط ماهیانه را تعیین کند.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: