بیش از 1000 تامین کننده
70 نفر نیروی انسانی
با پشتوانه 4 کسب و کار فعال
0.8 درصد نکول

بهترین راه تامین کالا و فروش اقساطی کالا

مراحل تامین کالا در قسطی کلاب

قدمت و پشتوانه

شرکت یکتا اجاره هوشمند پویا در فروردین ماه 1396 با راه اندازی استارت آپ کلاب رنتر تاسیس گردید و توانست به عنوان سایت رتبه یک در زمینه اجاره کالا در ایران شناخته شود. در مرحله بعد این شرکت، استارتاپ قسطی کلاب را تاسیس نموده و توانست در مدت زمان کوتاهی توجه مشتریان عزیز را به خود جلب نماید. پس از قسطی کلاب شرکت اسپیریاب در زمینه فروش نقدی و اقساطی قطعات یدکی خودرو را تاسیس کرد.

ثبت درخواست تامین کالا

برای تامین کالا به صورت آنلاین، تامین کنندگان، تولید کنندگان داخلی، شرکت ها و فروشندگان مختلف می توانند با مراجعه به بخش تامین کنید یک یا چند محصولی که قادر به خریداری و تامین آن هستند را مشخص کنند. این روش به صورت کاملا شرعی و قانونی بوده و قسطی کلاب کالای شما را به صورت اقساطی با کارمزد معین سالانه به مشتریان خود عرضه می نماید.

تایید درخواست و انعقاد قرارداد

پس از اتمام درخواست تامین کالا، کارشناسان بخش تامین قسطی کلاب از شما جهت انعقاد قرارداد حضوری دعوت می نمایند، و یا درصورت عدم امکان حضور، به صورت غیر حضوری قرارداد منعقد می شود.

فروش قسطی کالا و کسب درآمد

پس از انعقاد قرارداد، کالا تامین شده برای مشتریان ارسال می شود و با توجه به تعیین نوع دریافت اقساط توسط تامین کننده در قرارداد، اقساط پرداختی مشتریان به تامین کنندگان پرداخت می شود