راهنمای ثبت نام در سایت

راهنمای مرحله به مرحله ای برای ثبت نام از طریق کامپیوتر و تبلت

با توجه به آن که بیشتر مشتریان عزیز قسطی کلاب از مراحل ثبت نام و ثبت سفارش آگاهی ندارند بر همین اساس قصد داریم در این بخش راهنمای مرحله به مرحه تصویری ارائه نماییم.

مراحل ثبت نام

1.ورود به بخش ثبت نام

در این بخش همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

راهنمای ثبت نام در سایت


2. تکمیل فرم ثبت نام

بعد از انتخاب ثبت نام وارد صفحه ای می شوید که در این بخش باید تمامی فیلدهای خالی نظیر نام، نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره تلفن، آدرس و... را باید بطور کامل و دقیق پر نمایید و در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. (در این بخش احتمال دارد بعد از زدن تیک من ربات نیستم یک سری عکس به شما نمایش دهد که شما باید با توجه به نوشته عکس هایی که آن مشخصات ار دارد انتخاب نمایید).

راهنمای ثبت نام در سایت


3. وارد کردن کد تاییدیه

بعد از وارد کردن اطلاعات کد تاییدیه ثبت نام، به شماره ای که وارد نموده اید ارسال می گردد. شماره موبایل و کد تاییدیه را باید در این بخش وارد نمایید و در نهایت گزینه ثبت را کلیک کنید، در این مرحله ثبت نام شما نهایی شده است و دیگر به عنوان یکی از مشتریان قسطی کلاب شناخته می شوید.

راهنمای ثبت نام در سایت


4. عدم دریافت کد

در صورت عدم دریافت کد بر روی گزینه دریافت مجدد کد کلیک نمایید (در صورتی که بعد از چند بار تلاش هیچ کدی دریافت ننمودید با شماره 66530402 تماس حاصل فرمایید)

راهنمای ثبت نام در سایت

5. ایجاد پروفایل

بعد از اتمام مراحل گفته شده، پروفایل شما ایجاد می شود.

راهنمای ثبت نام در سایت 


راهنمای مرحله به مرحله ای برای ثبت نام از طریق موبایل

با توجه به آن که بیشتر کاربران قسطی کلاب از طریق موبایل در سایت جستجو می نمایند به همین دلیل قصد داریم علاوه بر راهنمای گام به گام برای کامپیوتر و تبلت به کابرانی که از موبایل استفاده می نمایند هم بپردازیم.

1. بخش ثبت نام 

همانطور که در عکس مشاهده می نمایید با بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

راهنمای ثبت نام در سایت


2. ورود اطلاعات کاربر

در این بخش باید تمامی فیلدهای خالی نظیر نام، نام خانوادگی، شماره تماس، شماره موبایل، آدرس و... را باید بطور کامل و صحیح وارد نمایید. بعد از ورود اطلاعات باید بر روی گزینه من ربات نیستم کلیک نمایید (امکان دارد در این بخش از شما بخواهد که تایید کنید کدام عکس با توجه به عکس پیشنهادی خود درست است) در انتها باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

راهنمای ثبت نام در سایت

3. ارسال کد تاییدیه

اگر اطلاعات را به طور کامل و صحیح وارد نموده باشید کد تاییدیه ای به شماره موبایل شما ارسال می گردد که باید در بخش جدید شماره موبایل و کدتاییدیه ارسالی را وارد نمایید و در نهایت گزینه ثبت را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه ثبت شما در سایت ثبت نام کرده اید و به عنوان یکی از مشتریان قسطی کلاب محسوب می شوید. 

راهنمای ثبت نام در سایت

4. عدم دریافت کد

در صورتی که هیچ کد تاییدیه ای برای شما ارسال نگردید باید به گزینه کدی دریافت نکرده اید کلیک نمایید (در صورتی که هیچ گونه کد تاییدیه ای ارسال نشد با شماره 66530402 تماس حاصل فرمایید)

راهنمای ثبت نام در سایت

5. ورود به پروفایل کاربری

در صورتی که بخواهید از طریق موبایل وارد پروفایل کاربری خود شوید باید مطابق عکس زیر عمل نمایید.  

راهنمای ثبت نام در سایت