سوالات متداول تامین کالا

آشنایی با شرکت قسطی کلاب 

شرکت قسطی کلاب به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ یکتا اجاره هوشمند پویا شناخته شده است، به جز قسطی کلاب شرکت‌هایی نظیر کلاب رنتر، اسپریاب، معدن کو و اجارکس در این مجموعه قرار دارند. شرکت قسطی کلاب به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش اقساطی کالا فعالیت رسمی خود را در تیر ماه 1397 آغاز نموده و توانسته است در مدت زمان کوتاهی با 70 نفر نیروی انسانی، بیش از 1000 تامین کننده و کمتر از 0.8% نرخ نکول به جایگاه مناسبی دست پیدا نماید.

خوشبختانه با توجه به آن که شرکت قسطی کلاب با وجود شرایط بحرانی اقتصادی جامعه توانسته کمک شایانی به مردم عزیز ایران نماید، توانسته ایم با فروش چندین میلیاردی در جایگاه مناسبی قرار گرفته و توجه مشتریان عزیز را جلب نماییم.

با توجه به تمامی این توضیحات باید به بخش حقوقی و تیم اعتبار سنجی قسطی کلاب توجه نمود که تا به حال با تلاش‌های بی وقفه این افراد توانسته‌ایم کمترین میزان نرخ نکول را داشته و در زمان تعیین شده کارمزد تعیین شده را واریز نماییم.

فرآیندتامین کالا در قسطی کلاب

  • ثبت درخواست مشاوره 

برای آن که افراد بتوانند با تامین کنندگان عزیز مشاوره نمایند و به جواب سوالات خود برسند می‌توانند با ورود به بخش تامین کنید موجود در هدر سایت در فیلدهای خالی نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ... را وارد نمایند. بدین ترتیب درخواست آنها ثبت شده و کارشناسان قسطی کلاب در اسرع وقت با آنها تماس خواهند گرفت.

  • ثبت درخواست تامین کالا

بعد از ارائه مشاوره فرد متقاضی می‌تواند در بخش تامین کنید و با انتخاب گزینه شروع وارد بخش کالاهایی که منتظر تامین هستند وارد شوند و یک یا چند کالا بسته به میزان توانایی خود تامین نمایند.

  • تایید درخواست تامین کالا و عقد قرارداد

بعد از ثبت درخواست تامین کالا کارشناسان بخش تامین کنید با تامین کنندگان عزیز تماس گرفته و مقدمات لازم برای عقد قرارداد را فراهم می سازند.

  • عقد قرارداد و تامین کالا 

بعد از عقد قرارداد تامین کالا و دریافت کالا، کالای مورد نظر خریداری شده و درب منزل به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. از زمان عقد قرارداد تا سررسید دریافت اصل و سود پول بسته به نوع قرارداد، در زمان تعیین شده کارمزد معین به تامین کنندگان عزیز واریز می‌گردد.

بررسی شیوه‌های تامین کالا

خوشبختانه قسطی کلاب تامین کالا را تنها برای یک قشر خاص در نظر نگرفته است و افراد بسیاری می‌توانند با هر نوع شرایطی در قسطی کلاب تامین کننده بوده و در تامین کالا سهیم باشند. در قسطی کلاب به طور کلی 3 مدل برای تامین کالا در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • دریافت کل اقساط به صورت یکجا در پایان سال
  • دریافت کارمزد اقساط به صورت ماهیانه و اصل اقساط در انتهای سال
  • دریافت اقساط به صورت ماهیانه

میزان بودجه مناسب برای تامین کالا 

حتما تابحال برایتان سوال پیش آمده است که برای تامین کالا در قسطی کلاب چه میزان بودجه ای مناسب است. در حقیقت باید گفت که قسطی کلاب مشتریان بسیاری برای خرید اقساطی دارد و به همین دلیل هر چه میزان تامین کالا شما بیشتر باشد کارمزد دریافتی شما افزاییش یافته و مشتریان بیشتر به کالاهای مورد نظر خود می رسند. 

ضمانت نامه قسطی کلاب برای تامین کنندگان

اصلی‌ترین ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به تامین کنندگان خود ارائه می‌نماید اعتبار سنجی دقیق و کامل است که همانطور که ذکر گردید همین مورد سبب می‌شود تا تامین کنندگان عزیز از ضمانت نامه قسطی کلاب مطمئن شده و بدون هیچ گونه ابهامی اقدام به تامین کالا نمایند.

میزان بودجه ای که شما در قسطی کلاب تعیین می‌نمایید برای تامین کالا در نظر گرفته می‌شود و کارمزد شما توسط اقساط مشتریان تامین می‌گردد. در حقیقت ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد چک یا سفته‌ای برابر با اصل و کارمزد کالا می‌باشد که در زمان عقد قرارداد در تاریخ تعیین شده به همراه یک نسخه از قرارداد به تامین کنندگان عزیز ارائه می‌گردد.

ضمانت نامه برای ارقام بالا در تامین کالا 

تامین کالا در قسطی کلاب بدون هیچ گونه محدودیتی و با توجه به میزان بودجه هر نامین کننده انجام می‌پذیرد که با توجه به آن می‌توان تامین کالا را به دو صورت خرد و کلان تقسیم نمود. در تامین کالا خرد ضمانت نامه سفته است ولی در تامین کلان از ضمانت نامه های دیگری نظیر چک می‌توان استفاده نمود که میزان ضمانت نامه در مذاکرات و روز عقد قرارداد تعیین می‌گردد.

ضمانت قسطی کلاب برای تامین کنندگان در صورت عدم پرداخت کارمزد

با توجه به نکات ارائه شده و همانطور که گفته شد تامین کنندگان، شرکت ها و همچنین فروشگاه ها تامین کالا نموده و کارمزد کالا توسط اقساط مشتریان تامین می‌شود ولی شاید در این بین تامین کننده ترسی در مورد عدم پرداخت اقساط داشته باشد که در این بخش هم قسطی کلاب خود را در مقابل کارمزد دریافتی مسئول دانسته و کارمزد مورد نظر در زمان تعیین شده توسط قسطی کلاب پرداخت می‌گردد.

با توجه به آن که افرادی که خرید اقساطی را انجام می‌دهند باید سفته‌ای به میزان دو برابر پول کالا و همچنین در صورتی که چک می‌دهند باید چک‌ها را در زمان دریافت کالا ارائه دهند به همین دلیل قسطی کلاب صد در صد ضمانت می‌نماید که میزان ریسک این روش بسیار پایین بوده و در هر صورت اصل و کارمزد تامین کننده را پرداخت خواهد کرد.

نحوه تامین کالا افرادی که ساکن شهرستان هستند

برای افرادی که ساکن تهران هستند این موقعیت وجود دارد که بتوانند از شرکت بازدید نموده و مذاکرات حضوری انجام پذیرد ولی افرادی که در شهرستان‌ها ساکن هستند و امکان مذاکرات حضوری وجود ندارد به صورت آنلاین قرارداد ارسال می‌شود و بعد از مطالعه و تامین و ارسال کالا اصل قرارداد مهر و امضا شده شما برای شما ارسال می‌گردد، بعد از امضای قرارداد توسط تامین کننده یک نسخه از قرارداد باید به شرکت قسطی کلاب ارسال گردد. 

فروش کالاهای در انتظار تامین

بخش تامین کنید قسطی کلاب بدین صورت است که کالاهایی رو نشان می‌دهد که در لیست انتظار تامین قرار دارند وتامین کنندگان عزیز سرمایه گذاران عزیز بابت فروش نرفتن کالایی که تامین کرده‌اند نگران نباشند.

درآمد شرعی تامین کالا

با توجه به آن که قسطی کلاب پلتفرم فروش اقساطی کالا است و میزان بودجه شما دریافت صرف تامین کالا شده و هیچ گونه رباعی در این بخش مطرح نمی‌باشد از لحاظ قانونی کاملا شرعی و قانونی بوده و مبلغ دریافت شده برای فروش اقساطی هزینه می‌شود.

نوع شرکت قسطی کلاب

یکی از سوالات افراد سرمایه گذار در رابطه با نوع شرکت است که این شرکت به صورت سهامی خاص است.