سوالات متداول سرمایه گذاری

آشنایی با شرکت قسطی کلاب 

شرکت قسطی کلاب به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ یکتا اجاره هوشمند پویا شناخته شده است، به جز قسطی کلاب شرکت‌هایی نظیر کلاب رنتر، اسپریاب، معدن کو و اجارکس در این مجموعه قرار دارند. شرکت قسطی کلاب به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش اقساطی کالا فعالیت رسمی خود را در تیر ماه 1397 آغاز نموده و توانسته است در مدت زمان کوتاهی  با 45 نفر نیروی انسانی، بیش از 10 میلیارد جذب سرمایه و کمتر از 0.2% نرخ نکول به جایگاه مناسبی دست پیدا نماید.

خوشبختانه با توجه به آن که شرکت قسطی کلاب با وجود شرایط بحرانی اقتصادی جامعه توانسته کمک شایانی به مردم عزیز ایران نماید، توانسته ایم با فروش چندین میلیاردی در جایگاه مناسبی قرار گرفته و توجه مشتریان عزیز را جلب نماییم.

با توجه به تمامی این توضیحات باید به بخش حقوقی و تیم اعتبار سنجی قسطی کلاب توجه نمود که تا به حال با تلاش‌های بی وقفه این افراد توانسته‌ایم کمترین میزان نرخ نکول را داشته و در زمان تعیین شده سود سرمایه گذاران را واریز نماییم.

فرآیند سرمایه گذاری در قسطی کلاب

  • ثبت درخواست مشاوره 

برای آن که افراد بتوانند با مسئول جذب سرمایه مشاوره نمایند و به جواب سوالات خود برسند می‌توانند با ورود به بخش تامین کنید موجود در هدر سایت در فیلدهای خالی نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ... را وارد نمایند. بدین ترتیب درخواست آنها ثبت شده و کارشناسان قسطی کلاب در اسرع وقت با آنها تماس خواهند گرفت.

  • ثبت درخواست تامین سرمایه 

بعد از ارائه مشاوره فرد متقاضی می‌تواند در بخش تامین کنید و با انتخاب گزینه شروع سرمایه گذاری وارد بخش کالاهایی که منتظر تامین هستند وارد شوند و یک یا چند کالا بسته به میزان بودجه خود تامین نمایند.

  • تایید درخواست و عقد قرارداد

بعد از ثبت درخواست تامین سرمایه کارشناسان بخش تامین سرمایه با سرمایه گذاران عزیز تماس گرفته و مقدمات لازم برای عقد قرارداد را فراهم می سازند.

  • عقد قرارداد و تامین کالا 

بعد از عقد قرارداد تامین سرمایه و تامین هزینه کالا، کالای مورد نظر خریداری شده و درب منزل به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. از زمان عقد قرارداد تا سررسید دریافت اصل و سود پول بسته به نوع قرارداد، در زمان تعیین شده وجه مورد نظر به حساب سرمایه گذار واریز می‌گردد.

بررسی شیوه‌های سرمایه گذاری

خوشبختانه قسطی کلاب نحوه سرمایه گذاری را تنها برای یک قشر خاص در نظر نگرفته است و افراد بسیاری می‌توانند با هر نوع شرایطی در قسطی کلاب سرمایه گذاری نموده و در تامین کالا سهیم باشند. در قسطی کلاب به طور کلی 3 مدل برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • اگر فردی بخواهد اصل و سود پول را بعد از پایان یک سال دریافت نماید میزان سود دریافتی برابر با 35% می‌باشد یا یک مقایسه کوچک متوجه می‌شوید که این میزان سود بالاتر از سود بانک‌ها است و همین امر سبب تشویق افراد بسیاری برای سرمایه گذاری می‌شود.
  • اگر فردی بخواهد سود پول را به صورت ماهیانه دریافت نماید و در پایان قرارداد اصل پول پرداخت شود، در این صورت میزان سود دریافتی برابر با 32% است، این روش هم برای افراد بسیاری به عنوان روشی مطمئن و کارآمد مطرح گردیده و به صورت ماهیانه میزان سود خود را دریافت می‌نمایید.
  • در مدل سوم هم شما می‌توانید اصل و سود پول را به صورت ماهیانه دریافت نمایید که در این مورد برابر با 24% سود دریافت می‌نمایید.

میزان بودجه مناسب برای سرمایه گذاری 

حتما تابحال برایتان سوال پیش آمده است که با چه میزان مبلغی می‌توان در شرکت قسطی کلاب سرمایه گذاری نمود. در حقیقت باید گفت که ما مبلغ خاصی برای این کار در نظر نگرفته‌ایم و در این بین هر فردی با هر میزان سرمایه‌ای که مد نظرش است می‌تواند به عنوان یک سرمایه گذار در قسطی کلاب شناخته شود.

تابحال افراد بسیاری توانسته‌اند از یک میلیون تومان تا ارقام بسیار بالاتر در تامین کالای قسطی کلاب سهیم شوند. در این بین قسطی کلاب برای ارقام بالاتر شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته است که می‌توانند با میزان سود بالاتری تامین کالا نمایند. این میزان بستگی به بودجه شما و میزان اعتماد شما دارد.

ضمانت نامه قسطی کلاب برای سرمایه گذاران

اصلی‌ترین ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به سرمایه گذاران خود ارائه می‌نماید اعتبار سنجی دقیق و کامل است که همانطور که ذکر گردید همین مورد سبب می‌شود تا سرمایه گذاران عزیز از ضمانت نامه قسطی کلاب مطمئن شده و بدون هیچ گونه ابهامی اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

میزان پولی که شما در قسطی کلاب سرمایه گذاری می‌نمایید برای تامین کالا در نظر گرفته می‌شود و سود شما توسط اقساط مشتریان تامین می‌گردد. در حقیقت ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد چک یا سفته‌ای برابر با اصل و سود پول می‌باشد که در زمان عقد قرارداد در تاریخ تعیین شده به همراه یک نسخه از قرارداد به سرمایه گذار عزیز ارائه می‌گردد.

ضمانت نامه برای ارقام بالا در تامین کالا 

سرمایه گذاری در قسطی کلاب بدون هیچ گونه محدودیتی در میزان نرخ و پول انجام می‌پذیرد که با توجه به آن می‌توان سرمایه گذاری را به دو صورت خرد و کلان تقسیم نمود. در سرمایه گذاری خرد ضمانت نامه سفته است ولی در سرمایه گذاری کلان از ضمانت نامه های دیگری نظیر چک می‌توان استفاده نمود که میزان ضمانت نامه در مذاکرات و روز عقد قرارداد تعیین می‌گردد.

ضمانت قسطی کلاب برای سرمایه گذاران در صورت عدم پرداخت اقساط خریداران

با توجه به نکات ارائه شده و همانطور که گفته شد سرمایه گذاری در جهت تامین کالا است و سود سرمایه توسط اقساط مشتریان تامین می‌شود ولی شاید در این بین سرمایه گذار ترسی در مورد عدم پرداخت اقساط داشته باشد که در این بخش هم قسطی کلاب خود را در مقابل پول دریافتی مسئول دانسته و سود مورد نظر در زمان تعیین شده پرداخت می‌گردد.

با توجه به آن که افرادی که خرید اقساطی را انجام می‌دهند باید سفته‌ای به میزان دو برابر پول کالا و همچنین در صورتی که چک می‌دهند باید چک‌ها را در زمان دریافت کالا ارائه دهند به همین دلیل قسطی کلاب صد در صد ضمانت می‌نماید که میزان ریسک این روش بسیار پایین بوده و در هر صورت اصل و سود پول سرمایه گذار را پرداخت خواهد کرد.

شیوه دریافت اقساط سرمایه گذاری

همانطور که در بخش های قبلی ذکر گردید 3 روش برای سرمایه گذاری وجود دارد که روش پرداخت سود هم به 3 روش تقسیم می‌شود:

  • اگر قرارداد منعقد شده 35% باشد سرمایه گذار اصل و سود پول را در پایان 1 سال دریافت می‌نماید.
  • اگر قرارداد منعقد شده 32% باشد سرمایه گذار ماهیانه می‌توانید سود مورد نظر خود را دریافت نماید و در پایان یک سال اصل پول را دریافت می‌نماید.
  • اگر قرارداد منعقد شده 24% باشد سرمایه گذار به صورت ماهیانه سود و بخشی از اصل پول را دریافت می‌نماید.

در بیشتر مواقع سرمایه گذاران عزیز تمایل دارند قبل از دریافت سود خود مجدداً در قسطی کلاب سرمایه گذاری نموده و از روش تامین مجدد اقدام نمایند.  

نحوه سرمایه گذاری افرادی که ساکن شهرستان هستند

برای افرادی که ساکن تهران هستند این موقعیت وجود دارد که بتوانند از شرکت بازدید نموده و مذاکرات حضوری انجام پذیرد ولی افرادی که در شهرستان‌ها ساکن هستند و امکان مذاکرات حضوری وجود ندارد به صورت آنلاین قرارداد ارسال می‌شود و بعد از مطالعه و واریز مبلغ مورد نظر اصل قرارداد مهر و امضا شده شما برای شما ارسال می‌گردد، بعد از امضای قرارداد توسط سرمایه گذار می‌توانید با ارسال عکس یا تصویر اسکن شده به قسطی کلاب ضمانت نامه را دریافت نمایید.

فروش کالاهای در انتظار تامین

بخش تامین کنید قسطی کلاب بدین صورت است که کالاهایی رو نشان می‌دهد که در لیست انتظار تامین قرار دارند و سرمایه گذاران عزیز بابت فروش نرفتن کالایی که تامین کرده‌اند نگران نباشند.

درآمد شرعی تامین کالا

با توجه به آن که قسطی کلاب پلتفرم فروش اقساطی کالا است و میزان پول دریافت صرف تامین کالا شده و هیچ گونه رباعی در این بخش مطرح نمی‌باشد از لحاظ قانونی کاملا شرعی و قانونی بوده و پول دریافت شده برای فروش اقساطی هزینه می‌شود.

نوع شرکت قسطی کلاب

یکی از سوالات افراد سرمایه گذار در رابطه با نوع شرکت است که این شرکت به صورت سهامی خاص است.