دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

ضرورت فروش اقساطی همزن

فروش اقساطی همزن یکی از راهکارهای مناسب برای داشتن چنین کالا و محصولی است. انواع برندهای سازنده‌ی همزن در طرح‌های فروش اقساطی حضور دارند. انواع مختلف همزن‌ها دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی هستند. با توجه به شرایط اقتصادی امکان خرید این دستگاه‌ها و لوازم خانگی برای بسیاری از خانوارها وجود ندارد. این خانوارها از چنین طرح‌هایی استقبال می‌کنند. از همزن‌های برقی برای درست کردن کیک و انواع شیرینی‌ها استفاده می‌شود. 

فروش اقساطی همزن

کاربرد انواع همزن

همزن‌ها دارای کاربرد خانگی و صنعتی هستند. خصوصیات و ویژگی‌های انواع همزن با توجه به نوع کاربرد آنها متفاوت است. همزن‌های صنعتی از استحکام و دوام بیشتری برخوردارند و موتور پر قدرت تری دارند. همزن‌های برقی خانگی برای استفاده‌ی خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت مناسب تری دارند و در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع تری ارائه می‌شوند.

برندهای همزن

بیشتر برندهای سازنده‌ی همزن‌های برقی، خارجی است. هر کدام از این برندها دارای سابقه‌ی متفاوتی هستند و طرفداران و خریداران خاص خودشان را دارند. از معروفترین برندهای خارجی سازنده‌ی همزن برقی را می‌توان به فلر، مولینکس، ایکیا، فیلیپس، تفلون، کنوود، بلک اند دکر و ... اشاره کرد. هر کدام از این برندها در ساخت مدل‌های جدیدتر به محصولات خود ویژگی‌ها و امکانات مختلف و متنوع تری اضافه می‌کنند. 

مشخصات انواع همزن

هر کدام از انواع برندهای سازنده‌ی همزن در مدل‌های مختلف امکانات متنوعی وجود دارد. جنس پره‌های انواع همزن‌ها از استیل ضد زنگ ساخته شده است. پره قسمت مهمی از همزن است و هر چقدر موتور آنها قوی باشد اما پره‌های قوی نداشته باشد؛ دستگاه نمی‌تواند عملکرد و کارکرد مناسبی داشته باشد. انواع مدل‌های مختلف دارای تعداد پره‌های مختلف است. 

جنس کاسه‌ی آنها از شیشه نشکن و استیل ضد زنگ و دارای ظرفیت‌های مختلف است. در انواع مدل‌های جدیدتر آنها انواع مختلف همزن، تخم مرغ زن و خمیر زن وجود دارد. همچنین برخی از مدل‌ها دارای پایه ضد لغزش برای اینکه دستگاه در هنگام کار ثابت بوده و دچار لغزش نشود؛ هستند.

مزایای فروش اقساطی همزن

مهمترین مزیت فروش اقساطی همزن این است که قیمت آن بسیار مناسب و به صرفه است و هر فردی با هر میزان درآمد قادر خواهد بود که بهترین نوع و برند را با پرداخت مبلغی کم خریداری نماید. همچنین امکان سرمایه گذاری در سیستم فروش اقساطی انواع کالاها و لوازم خانگی وجود دارد. هر فردی می‌توان به عنوان تامین کننده لوازم در قسطی کلاب هوشمندانه سرمایه گذاری کند و از سود و مزایای بی نظیری بهره مند شود.  

راهنمای فروش اقساطی همزن

قسطی کلاب یکی از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر فروش اقساطی همزن است. انواع مدل‌های مختلف همزن در شرایط مناسب و قیمت‌های معقول به صورت قسطی به فروش می‌رسد. با مراجعه به سایت قسطی کلاب مشاوره و راهنمایی‌های لازم برای خرید اقساطی انواع کالا و لوازم خانگی وجود دارد. در ابتدا باید در سایت عضو شوید. سپس کارهای اداری و ارائه ضمانت‌های لازم همگی به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. در هر مرحله مشاوران شرکت همراه مراجعین هستند و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند.

شرایط فروش اقساطی همزن

شرایط فروش اقساطی همزن در سایت قسطی بسیار مناسب مشتریان و کاملا به صورت انتخابی طراحی شده است. حتی برای کالاها و محصولاتی که نیازی برای پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته نشده است؛ هر فردی می‌تواند خودش مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز کند. 

هرچه مبلغ پیش پرداخت بیشتری واریز شود؛ مبلغ اقساط ماهیانه و مدت زمان بازپرداخت کمتر خواهد شد. برای پرداخت اقساط ماهیانه مدت زمان 3 تا 12 ماه تعیین شده است که هر فرد می‌تواند مبلغ بازپرداخت و مدت زمان اقساط ماهیانه را خودش تعیین کند. مبلغ کالا و محصول پس از پرداخت تمامی اقساط برای رفاه و آسایش حال بیشتر مشتری نزدیک به مبلغ نقدی آن کالا و محصول تعیین شده است.