فروش اقساطی گوشی اپل بدون چک

فروشگاه آنلاین قسطی گوشی موبایل

برای مشاهده فروش اقساطی گوشی اپل بدون چک به بخش فروش اقساطی موبایل سایت قسطی کلاب مراجعه کنید.

                                                                   

کمپانی اپل هر ساله از گوشی های جدید خود رونمایی می کند این شرکت سعی می کند که با استفاده از فناوری های روز دنیا خریداران بیشتری را به سمت گوشی های خود جذب کند این کمپانی برای سال 2018 سه مدل گوشی را معرفی کرد سال 2018 سالی می باشد که آیفون از ترتیب تازه ای برای معرفی گوشی های خود استفاده کرده است شواهد نشان می دهد آیفون در نامگذاری گوشی های 2018 خود با مشکلاتی روبه رو بوده است و تاکنون اسامی آن ها را چندین بار نیز تغییر داده است انگار اپل قصد دارد رویه سال های قبل را  دنبال کند و برای گوشی 5.8 اینچی خود از نام iPhone Xs و برای گوشی های 6.5 اینچی خود  از نام iPhone Xs Max استفاده کرده است.

اپل مانند سال گذشته  سه مدل از گوشی های خود را روانه بازار می کند جانشین آفون 10 از همان صفحه نمایشگر 5.8 اینچی با تراکم 458 پیکسل بر اینچ استفاده خواهد کرد و  برای مدل بزرگتر نیز از صفحه نمایش 6.5 با تراکم 480 تا 500 پیکسل بر اینچ استفاده می کند این دو مدل آیفون از نمایشگر OLED با پشتیبانی از HDR و لمس سه بعدی استفاده خواهند کرد.

با توجه به اینکه اپل متعهد شده است که از شارژ بی سیم در گوشی های خود استفاده کند انتظار می رود که برای آیفون های 2018 همچنان از شیشه تقویت شده استفاده شود.

گوشی های هوشمند امروزه نقش مهمی در زندگی هر کدام از ما دارند بسیاری از افراد برای توسعه کسب و کار خود از گوشی های هوشمند استفاده می کنند امروزه گوشی های هوشمند منبعی برای به دست آوردن پول می باشند.

سایت قسطی کلاب در نظر دارد که امکان خرید وسایل دیجیتال را برای عموم مردم آسان کند از این رو به فروش اقساطی گوشی اپل بدون چک می پردازد.

سایر بلاگ های مرتبط

خرید اقساطی لپ تاپ دل

خرید اقساطی لپ تاپ دل
استفاده از کامپیوتر ها امروزه به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است و قسمت گسترده ای از زندگی ما را شامل می شود. به طوری که می توان گفت ...

خرید اقساطی گوشی موبایل

خرید اقساطی گوشی موبایل
به صورت عام، هر وقت سخن از خرید اقساطی گوشی موبایل می‌شود، دلیل اصلی آن کم بود بودجه اعلام می‌شود. این در حالی است که کم بود بودجه فقط یکی از ...