قبلی ۱ بعدی

كامپيوتر فونیكس اقساطی

فروش اقساطی كامپيوتر فونيكس در راستاي حمايت از جيب خانواده در اوضاع وخیم اقتصادی است. خرید و فروش قسطی انواع كالا، معامله‌ای است كه براي هر دو طرف معامله سودآور است؛ فروشنده قادر به فروش کالای خود است و خرید كالاهايی كه دور از توان مالی خریدار است، برای خریدار ممكن خواهد شد. با توجه به نوسانات بازار ارز و كاهش واردات كالای دیجیتال، برای كامپیوتر نيز مانند ديگر اجناس دیجیتالی سر به فلك كشيده است. با این اوضاع خريد كامپیوتر به صورت اقساطی، پیشنهاد جذابی خواهد بود.

طرح فروش اقساطی كامپيوتر فونيكس

با اينكه چند سالي است كه با ورود لپ‌تاپ و گوشي‌هاي هوشمند، بسياري از وظايف كامپيوترها به اين وسايل ديجيتال محول شده، هنوز بسياري از فعاليت‌هاي كامپيوتري از عهده اين ابزارها برنمي‌آيد. بسياري از برنامه‌هاي گرافيكي، ميكس، طراحي و ... كه حجم بالايي دارند، در سيستم‌هاي لپ‌تاپ كه از گرافيك پايين‌تري نسبت به كامپيوتر برخوردارند؛ قابل اجرا نيست. با اين حال قيمت روزافزون اين كالاي ديجيتالي، تهيه آن را براي كاربران مشكل ساخته است. طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس اين امكان را براي متقاضيان فراهم كرده كه طي شرايطي بتوانند از مزاياي اين دستگاه بهره‌مند شوند.

انتخاب و خريد كامپيوتر كار آساني نيست و نياز به شناخت انواع مختلف برندها، كيفيت‌هاي متفاوت، ويژگي‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري اين دستگاه و از همه مهم‌تر آشنايي با بازار و فروشندگان اين محصول دارد. هر كاربر با توجه به نوع استفاده‌اي كه از يك رايانه دارد، لازم است به ويژگي‌هاي فني محصولي كه انتخاب كرده،‌ توجه كند؛ در غير اين صورت دير يا زود از خريد خود پشيمان خواهد شد، ضمن اينكه هزينه هنگفتي را نيز تلف كرده است. در طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس، سعی شده است اطلاعاتی کلی از این دستگاه ارائه شود.

برند فونيكس در ايران، نامي آشنا در عرصه لوازم خانگي و كالاي برقي آشپزخانه است؛ با اين حال اين برند هلندي با توليد تلويزيون‌هاي LED و كامپيوترهاي فونيكس وارد دنياي ديجيتال نيز شده است. طراحي‌هاي خاصي كه در بدنه و قطعات ظاهري محصولات فونيكس اعمال مي‌شود، باعث جذابيت هرچه بيشتر توليدات اين شركت مي‌باشد.

کامپیوتر فونیکس

به طور خاص كامپيوتر‌هاي فونيكس در مدل‌هاي All In One، كامپيوترهاي جمع و جوري است كه با توجه به فضاي محدود خانه‌هاي امروزي، گزينه‌اي مناسب براي خريد است. تمامي اجزاء يك كامپيوتر حجيم (شامل دوربين، ميكروفون، كيس، اسپيكر و...) به طرز ظريفي در بدنه نمايشگر اين كامپيوتر تعبيه شده است؛ از اين رو اين كامپيوتر به نام كامپيوتر همه‌كاره معرفي شده است. اين كامپيوترها بسيار سبك‌تر از همخانواده‌هاي قديمي‌ترشان هستند به همين دليل شايد بتوان ادعا كرد در سهولت حمل و نقل، رقيبي براي سيستم‌هاي لپ‌تاپ هستند.

رعايت هارموني رنگ، پردازنده قوي Core i7، اتصال به شبكه بي‌سيم Wi-Fi، نمايشگر LED، وزن سبك و... از ويژگي‌هاي اين رايانه است كه كيفيت تصويري در حد عالي و پخش صداي فوق‌العاده را به كاربر تقديم مي‌كند. برند فونيكس كامپيوترهاي خود را در اندازه و مدل مانيتور طبقه‌بندی نموده است. سخت‌افزار قدرتمند اين دستگاه؛ استفاده از آن را براي مدت زمان طولاني و پروژه‌هاي سنگين مقدور مي‌سازد.

چنانچه توان مالي افراد براي خريد وسايل و تجهيزات مورد نياز زندگي و زمينه‌هاي فعاليت تحصيلي و شغلي كفاف ندهد، خريد قسطي مايحتاج زندگي، مي‌تواند گزينه خوبي براي جبران كمبود بودجه مالي خانواده باشد. قسطي كلاب با در نظر گرفتن اوضاع اقتصادي نابه‌سامان جامعه و بنيه مالي شهروندان، اقدام به فروش اجناس فروشگاهي خود به صورت قسط‌بندي نموده است. طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس در اين راستا است.