دسته بندی نتایج:

اطلاعاتی درباره فروش اقساطی موبایل

تلفن همراه یکی از ملزومات دنیای دیجیتال امروز است که نمی توان اهمیت آن را نادیده گرفت. بدون شک می توان گفت یکی از پرکاربردترین وسایل شخصی که به طور مداوم و در طول روز از آن استفاده می کنیم تلفن همراهمان است. 

از آنجا که تلفن های همراه قیمت نسبتا بالایی دارند باید در انتخاب آنها دقت کافی داشته باشیم تا گوشی مدت ها در نهایت کیفیت برای ما کار کند.فروشگاه های آنلاین و حضوری بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که شرایط فروش اقساطی موبایل و فروش نقدی آن را در اختیار خریداران خود قرار می دهند.

سیستم عامل یکی از مهمترین فاکتورها در گوشی:

قبل از خرید هر نوع گوشی باید یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید گوشی باید به آن توجه نشان دهید سیستم عامل است.باید بدانید سیستم عامل گوشی چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و انواع آن کدامند؟ به بیان ساده سیستم عامل چه در گوشی و چه در کامپیوتر یا لپ تاپ رابط بین سخت افزار و کاربر محسوب می شود.

معروف ترین سیستم های عامل در گوشی های مختلف IOS و اندروید است. سیستم عامل IOS تنها مخصوص گوشی های آیفون است و در برندهای دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. از ویژگی های مثبت سیستم عامل IOS آن است که تا چندین سال بعد از تولید می توانید تمام به روزرسانی های آن را به راحتی دانلود و نصب کنید. 

از طرفی اگر امنیت برایتان مهم است سیستم عامل IOS یکی از امن ترین و غیر قابل نفوذ ترین سیستم های عامل در دنیا به حساب می آید.

البته سیستم عامل IOS آزادی عمل کمتری نیز نسبت به سایر سیستم های عامل دارد. سیستم عامل اندروید سیستم عامل دیگری است که در حدود 80 درصد از گوشی های مختلف در برند های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است.

از ویژگی های سیستم عامل اندروید آن است که بعد از اتصال به کامپیوتر می توانید به کل حافظه داخلی دستگاه دسترسی پیدا کنید در حالی که برای برای اندروید تنها دسترسی به عکس های گرفته شده با خود گوشی ممکن است. 

سیستم های عامل اندروید محدودیتی برای نصب برنامه های متفرقه ندارند و می توانید هر برنامه ای را دانلود و روی آن نصب کنید. در سیستم عامل اندروید پشتیبانی نرم افزاری کوتاه مدت است. 

بعد از شناخت کافی از انواع سیستم های عامل و انتخاب گوشی مورد نظر خود به فروشگاه هایی که شرایط فروش اقساطی موبایل یا فروش نقدی آن را در اختیار شما قرار داده مراجعه کرده و گوشی مورد نظر خود را تهیه کنید.

فروش اقساطی موبایل سایت قسطی کلاب:

اگر توانایی خرید نقدی گوشی مورد نظرتان را ندارید می توانید با مراجعه به سایت قسطی کلاب از شرایط ویژه فروش اقساطی موبایل برخوردار شده و گوشی مورد نظرتان را تهیه کنید.

در فروشگاه آنلاین قسطی کلاب تمام گوشی ها و برندهای مطرح موجود در بازار با سیستم های عامل اندروید و IOS موجود بوده و می توانید آن ها را باهم مقایسه کرده و بهترین گوشی متناسب با بودجه خود خریداری کنید.

در فروش اقساطی موبایل سایت قسطی کلاب شما می توانید با پرداخت تنها یک سوم قیمت گوشی هایی که گرانتر از 5 میلیون تومان هستند، گوشی مورد علاقه خود را سفارش دهید.