جزئیات سرمایه گذاری در قسطی کلاب

ذخیره کردن پول یا سرمایه گذاری؟؟


اگر مردد هستید در مورد پاسخ این پرسش! بخش اعظمی از پاسخ این پرسش به اهداف تان بستگی دارد.

اگر میخواهید مقدار پولی کنار بگذارید و ذره ذره به میزان  آن اضافه کنید، می توانید آن را ذخیره کنید! اما اگر میخواهید در یک مدت زمان معین مقدار پولتان رشد چشم گیری داشته باشد و به ارزش آن اضافه شود ، بدون شک سرمایه گذاری گزینه بهتری است و در این راه ، قسطی کلاب یکی از همراهان شما در حوزه سرمایه گذاری پرسود می باشد.


 هرگز این موضوع را از یاد نبرید که هرچیزی که در زندگی شماست، به این دلیل است که قبلا یک انتخاب کرده اید و دستاوردهای شما ریشه از انتخاب های شما دارد و اگر اصلا انتخابی نکنید... در واقع انتخاب کردید که دریافت کننده از هر چیزی باشید که سر راهتان قرار می گیرد!!!

بعنوان مثال زمانی که شما پول معینی را ذخیره میکنید – مثلاً ده میلیون تومان -  مطمئناً پول شما تا ده سال دیگر هم تغییری نمی کند این در حالیست که با سرمایه گذاری در قسطی کلاب با همان ده میلیون تومان در پایان سال 10ام شما مبلغ 546/644/149میلیون تومان دریافت می کنید... و این یعنی افزایش چشمگیر منابع مالی شما.


سرمایه گذاری در یک بازه زمانی کوچک برای کسب سودی بزرگ! 


 

بیش تر سرمایه گذاران مایل به  شروع سرمایه گذاری بلند مدت هستند این درحالیست که شما میتوانید با سرمایه گذاری کوتاه مدت مقدار پولتان را چندین برابر کنید.

تاکنون قسطی کلاب با تامین کالاهای مختلف (دیجیتال، لوازم خانگی، سیم کارت و...) و فروش آن به صورت اقساطی به بسیاری از علاقه مندان به خرید قسطی خدمت رسانی کرده است.

 سرمایه گذاری به مدت کم، اغلب اوقات ما را به آن هدفی که انتظارش را داریم نمی رساند ولی بسیاری از ما میتوانیم با سرمایه گذاری درست، حتی از کمترین زمان هم به نفع خود استفاده کنیم.  ما با شما تامین کننده گرامی حداقل به صورت یکساله شراکت خواهیم داشت و در صورت عدم همکاری شما با صلاحدید کارشناسان ما پول شما بازگردانده  میشود.

یکی از مهم ترین فواید اینگونه سرمایه گذاری ها  به دلیل پرداخت سود سالیانه این است که سرمایه گذار می تواند  برای سرمایه های خود برنامه ریزی مجدد داشته باشد.

 هرگز فراموش نکنید،  موفقیت شما و اهداف و برنامه ریزی هایتان، بی نظیر و یگانه هستند و در قسطی کلاب شرایطی برای سرمایه گذاری انعطاف پذیر وجود دارد که سه نوع گزینه برای بازپرداخت در اختیار سرمایه گذار قرار می دهد که به تبدیل رویاهایتان به واقعیت به شما کمک خواهد کرد.

خدماتی که ما درقبال دریافت سرمایه شما ارائه خواهیم داد به اینگونه است که شما در سود منصفانه ای که ما از مشتریان عزیز  قسطی کلاب دریافت میکنیم، سهیم خواهید شد. ضمنا هیچ گاه دریافت اصل پول و سود آن وابسته به مشتری نیست و تنها شرکت در قبال این امر مسئول است.

قطعابرای ساختن آیندتان باید قدم های کوچک بردارید! با سپرده های ما قدم به قدم به اهداف خود نزدیک تر شوید.