شیوه پرداخت اقساط

پرداخت اقساط خرید در قسطی کلاب

یکی از سوالات مشتریان قسطی کلاب نحوه پرداخت اقساط بوده که در این بخش قصد داریم نحوه پرداخت اقساط را توضیح دهیم. در قسطی کلاب به دو صورت می توان اقساط را پرداخت نمود:

  • پرداخت آنلاین اقساط

این نوع پرداخت بسیار پر طرفدار بوده و بیشتر مشتریان قسطی کلاب سعی نموده اند از این طریق اقساط خود را پرداخت نمایند تنها کافیست به پروفایل شخصی خود در قسطی کلاب مراجعه نمایید و پس از آن از طریق درگاه بانکی اقساط را به صورت آنلاین واریز نمایید. برای آموزش بیشتر این کار می توانید از این صفحه استفاده کنید.

  • پرداخت قسط اول

افرادی که قسط اول خود را قرار است پرداخت نمایند می توانند در هنگام تحویل کالا به مسئولین قابل اعتماد قسطی کلاب از طریق دستگاه پوز پرداخت نمایند.

در هر ماه سه روز قبل از پرداخت قسط، پیامکی که در آن میزان اقساط شما به همراه لینک پرداخت آنلاین نوشته شده است ارسال می شود و در صورتی که هر قسط به موقع پرداخت شود شما می توانید با افزایش نمره اعتبار سنجی خود بعد از چند ماه خرید دیگری هم انجام دهید.

در صورت که فردی تمایل داشته باشد که اقساط خود را زودتر از موعد تسویه نماید می تواند با قیمت کمتری تسویه کامل بنماید. برای اطلاع کامل از مبلغ تسویه با کارشناسان بخش حقوقی با شماره های موجود در بر بخش تماس با ما تماس حاصل فرمایید.