کسب درآمد از سرمایه گذاری

در طول چند سال اخیر سرمایه گذاری به عنوان یکی از مهمترین راه های کسب درآمد مطرح شده است و به همین منظور افراد بسیاری حتی با میزان دارایی اندک تمایل دارند که به سراغ سرمایه گذاری های کلان بروند. با توجه به آن که روش های سرمایه گذاری تنها به چندین بانک و موسسه اعتباری محدود نمی شود سایت های بسیاری در این زمینه با هم به رقابت می پردازند. 

سایت قسطی کلاب به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه سرمایه گذاری شناخته شده به نحوی که هر فردی می تواند با توجه به میزان دارایی خود سود بالایی کسب نماید. در قسطی کلاب علاوه بر سرمایه گذاری هر فردی می تواند بنا به میزان توانایی خود درآمد بالایی دریافت نماید. برخلاف تصور همگان حتما نباید یکی از کارمندان قسطی کلاب باشید تنها کافیست به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

در کوتاه ترین زمان ممکن با سرمایه گذاری در قسطی کلاب به آرزوهایتان نزدیک شوید. قسطی کلاب نه تنها برای سرمایه گذاران بلکه برای سایر افراد هم شرایط ویژه ای در نظر گرفته است، بدین صورت که اگر فردی به عنوان واسطه در جذب سرمایه کمک نماید میزان درصد مشخصی را دریافت می نماید. میزان پول دریافتی وی بسته به مبلغ سرمایه گذاری است، اگر بالای 200 میلیون تومان باشد 2.5% و زیر 200 میلیون تومان 2% از کل مبلغ را در همان روز دریافت می کند.

با این شرایط هر فردی می تواند با معرفی قسطی کلاب به دوستان خود صاحب میلیون ها تومان پول شود. قسطی کلاب علاوه بر مزایای بالا، شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته است، بدین صورت که اگر فرد واسطه بتواند در مجموع مبلغ 1 میلیون تومان سرمایه جذب شرکت نماید در همان ابتدا 3% از کل مبلغ را دریافت می نماید.

میزان امتیاز تشویقی

در مجموع بالای 1 میلیارد تومان
3% از کل مبلغ
در مجموع بالای 200 میلیون تومان
2/5% از کل مبلغ
در مجموع زیر 200 میلیون تومان
2% از کل مبلغ


این میزان درآمد نه به عنوان حقوق ثابت شما بلکه معیاری برای تشویق سرمایه گذاران و افراد واسط است که می تواند تنها با روابط خود به درآمد چندین میلیونی دست پیدا نماید. با توجه به آن که سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب نسبت به سایر رقبا بیشتر است به همین دلیل افراد بسیاری با مبالغ مختلف در این بخش سرمایه گذاری نموده اند. سرمایه گذاری در شرکت قسطی کلاب به 3 صورت می باشد که شامل موارد زیر است:

میزان سود دریافتی

شرایط

میزان سود

دریافت اصل و سود پول انتهای سال

35%

دریافت سود به صورت ماهیانه

30%

دریافت سود و اصل پول به صورت ماهیانه

20%


تابحال افراد بسیاری توانسته اند با سرمایه گذاری در قسطی کلاب و دریافت سود 35% از سایر مزایای قسطی کلاب بهره مند شوند، شما عزیزان هم می توانید با پیوستن به خانواده قسطی کلاب صاحب پورسانت های شگفت آوری شوید.