نحوه ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش در سایت قسطی کلاب

1. ورود به سایت

برای ثبت سفارش با توجه به آن که عضو سایت شده اید باید بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

نحوه ثبت سفارش

2. صفحه وارد کردن مشخصات

بعد از انتخاب گزینه ورود وارد صفحه ای می شوید که باید در این بخش شماره موبایل و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام وارد نموده را در این دو بخش وارد نمایید.

نحوه ثبت سفارش

3. انتخاب محصول

حالا شما در سایت وارد شده اید و برای انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید از بخش سرچ سایت و یا دسته بندی ها استفاده نمایید.

نحوه ثبت سفارش

4. مشاهده اقساط و پیش پرداخت

بعد از انتخاب کالای مورد نظر بایستی به مبلغ اقساط و پیش پرداختی (برای کالای بالای 7 میلیون تومان) که در سایت مشخص گردیده است توجه نمایید. شما با ورود در این صفحه می توانید ماه های اقساط و حتی مبلغ پیش پرداخت را تغییر دهید. بعد از نهایی شدن انتخاب، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. (اگر چند محصول مورد نظرتان است می توانید هر کدام را به این روش انتخاب نمایید ولی در بخش اعتبار سنجی بررسی می شود که شما با توجه به درآمدتان، قادر به چه میزان پرداخت اقساط می باشید).

نحوه ثبت سفارش

5. تکمیل سفارش

بعد از انتخاب محصول و انتخاب گزینه افزودن به سبد وارد صفحه ای می شوید که باید در این بخش سفارش خود را تکمیل نمایید.

نحوه ثبت سفارش

6. اتمام سفارش

در نهایت در بخش آخر و همانطور که در عکس مشاهده می نمایید تمامی فیلدها باید بطور دقیق و کامل پر شود (باید به این نکته توجه نمایید که در این بخش دو فایل عکس یکی کارت ملی و دیگری فیش حقوقی باشد با فرمت JPEG با حداکثر حجم 2 مگا بایت آپلود نمایید) در نهایت برای ثبت نهایی سفارش بر روی گزینه اتمام سفارش کلیک کنید.

نحوه ثبت سفارش